Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne beszélj már ilyen csúnyán vazze
Nagyon okos vagyok. Pont most olvastam a lánc témáról a Superbikeban. Brig.
jó estét GSR klán
Én, ha csaj lennék megnézném a Suzuki Gladiust. Black motornál néztem ültem is rajta. Ha kapcsolat kell szóljál. Azt nem tudomh Neked mennyira jön be.
Ja........ Kérdeztzem egy véleményt és nem reagált senki.
Akkor megpróbáljuk ismét. Szeretnék matricát a tankra. Kettő közül melyik? Ill. semelyik? A matrica project engem is érdekelne Tomaso
HI. Visszarérve a banki témához.
Kérdés. Mondjuk fix árfolymon fizetem a hitelt. De..... 60 hónap alatt
13x gyenge a forint így összejön ..... összegű árfolyam kül. De az utolsó 40 hónapban jó az árfolyam. Az 13 hónapnyi szar árf.kül. nem fog eltűnni az éterben? Azt bevasalják utolag x hónap alatt?
Üdv Királyok és Királylányok
petróleum, de kb. 5 fújás egy tisztítás nálam.
A GSR magassága: 785mm
Kawa er 6n: 785mm
Kawa er 5: 790-800mm is írnak rá, és onnan teli talpal leértem:))
VFR800: 805mm és innen pont leért a talpam első fele.....

szóval lehet h. pont jó lenne az a 810
Az igen... , hát miután lemosom, azért a fekete vázam jól meg kell fényesítenem ott ahova ráment szilikon spray-vel,mert fehér pöttyös marad,de semmi több....
810mm.
lehet,h lábujjhegyen kellene letámasztanod.
Több féle brigo van....az egyik még a(z) (alu)blokkot is kikezdi...
Tudom hogy nem rossz! .....akkor nem vonzana... ..egyszerűen férfias...ahogy egy ismerősöm mondta ....de talán én is jól néznék ki rajta...csak az ülésmagassaág ne legyen magas, mert 170 vagyok
Hello! Én mindig Brigéciollal tisztítom a fogaskereket, láncot,és a felniket,majd 10perc után jól lemosom és megtörlöm! Eddig még semmi baj nem volt belőle,csilli-villi a gép kutya baja se lett,pedig szaladt már pár km-t alattam.....
hát...... 140 le 107 Nm, 189 kg.
nem rossz.
Brigéciolt nem ajánlom a láncra.
természetesen lánckerék csere is lesz, eszembe sem jutna csak a láncot. tisztítás meg már nem segítene sajnos, megtörtént....
Szóval ez van, de ilyen dolgokkal sajnos számolni kell, ha valaki használt motort vesz, nemde?
Egyébként tisztítás..Ti mivel takarítjátok a láncot? Általában mindenki vagy petróleumot vagy brigéciolt mond, beszélgettem a szerelővel is róla, szerinte eszembe se jusson, kizárólag lánctisztító spray. Mivel új láncom lesz, ami sajnos nem volt kevés pénz, szerintem ezt be is tartom.
Aha....... ......na majd letesztelem
szívesen letszetelném a te géped is tarka..... ...hogy az milyen ehhez képest....
HI All!

Vélemények? Hagyjuk a tükrözést vagy jó ez így?
a súly lóerő arány szinte ugyan az.
de nem lesz erősebb a gsr....
Mármint ezeket az adatokat mind a ma kipróbált VFR800ra értettem, nem a régi kawasakimra
Nem.
Szóval a GSR 98 le, és nincs 200kg, ez pedig volt 220kg, és 109 le.
Erre írtam, hogy szerintem ezért lesz erősebb a GSR mert könyebb, és majdnem u.a. le.
A VFR800 volt 250kg, körül....teeee!
majdnem ennyi paci? a gsr nem 98 ló körül van?
250 kg volt a kawa? azt nem hiszem...az rsv sincs annyi...