Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Látom megvan a lánccsere! Nem volt sok forint.
Helló Földi!
Nagyon zsivány! Tényleg durrog!
Na +int itt vagyok! Sziasztok! Peti nem tejöttél velem szembe erzsébeten a Jókain? Az tuti,hogy GSR volt, rád tippelek!
Én nem tenném rá egyiket sem!
Hi!
Na milyen? Megszoktad már a Zsozsimura-hangját?
Jó estét!
Kunmadarasra elhoznád a 3 pólót légyszives . ?
Igaz új vgayok, de nekem sem tetszik....inkább színeztesd át...van egy jó ismerősöm aki alacsony áron jól dolgozik.
Sziasztok!
A polókat a Tricot Kft, 1063.Bp.Szondi u. 46.-ban vehetitek át.
Ára: 2000 Ft. (650 Ft a póló, 1.000 a GSR és a két név himzése, 350 Ft az egy pólóra jutó GSR minta tervezési díja! Én egy vasat nem akarok rajtatok keresni!) Vasárnap reggel 6-tól 13-ig nyitva, csütörtökön 7-től 15 óráig.
Üdv: Oldklu
Cica?.... Miért nem találok egy fejbeverős ikont?
Mindegy melyikre csak menjünk... most valahogy kevés a motiváció az utcai motorozáshoz.
Szerintem nem ok egyik sem,Ne matricázzá Peestaa!
Mondjuk jogos... 1000Ft-ért négy napig korlátlan használat, kb. 800 km össz távolság... már nem is értem a versenypályák napidíjait...
Láttam magam, hova mennél pályázni cica?
Jó fej vagy!
NAná hogy tetszik, néztem a galdiust...akár a sárga, de a kék vázasat is. NAGYON TETSZIK, de amit most veszek az 1.300.000 a gladius pedig nem.... , így bármennyire tetszik, nem tudom megvenni....de köszi, édes vagy
én! valószínű az m1-en megyek fel és vissza. Te melyiken?
Euroring - 04/26
Nem nagyon készült rólunk fotó. Bariról talán kettő, Paráról egy és ha jól láttam rólam egy, amikor jön a tömeg utánam a célegyenesben.

A 3 napos hosszúhétvége alatt senki nem akar menni pályázni csak én?
semelyik
na ki volt ma a Telepes utcában bordó GSR, csomagtartó platnival hátul?
Próbáltam erre rávilágítani az elején....azzal, hogy ha el is ismerte, simán visszavonhatja. Ilyen világban élünk.
Szevasztok.

Voltam ma a rendörségen,jövöhéten postázzák az ellenfelemnek a büntetést,és a határozatot.Ha fellebbez ellene,azaz nem ismeri el,akkor biroságra kerül az ügy,és legalább 1.5-2év mire jogerös határozat lesz. . .
Háj! Mé híttá? Kész a lánccsere! 36-ba fájt! De jó, D.I.D lánc, JT lánckerék!
én nem olvastam superbike-ot és mégis okos vaok
Oldklu, hol tudnám átvenni a pólókat? elvileg holnap este megyek a pestre és ott is leszek vasárnap estig. többnyire a 14. ker.-ben.