Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyetértek!
A fekete az nem egy motornak való....de nekem a citrom, a narancs, és a zöld jön be, bármennyire is konkurancia színesi
Igen, de sokkal kevésbé mint a bőrbe
Igen, Neked is van angyalod, ez biztos!
Vigyázzon rád, és a családodra a jövőben, neked meg jo pihenést ma estére
Haggyad má' magad....matt fekete...
Mi az sakk? De az meg fekete...matt....
Matt fejetére mi vas állványokat festünk....nem motorokat.
A motoroknak igenis van színük, az pedig a gyöngyház KÉK!
Igazad van Riki, belőllem iscsak az ideg beszélt! Egyébként + köszi az eggyütérzést! De a kotlája azért kirohadhatna alolla, hogy ilyet ne csinálhasson többet!
igaz. a cordurába sokkal jobb belerohadni nyáron
Ne sírj.... ...szép a fekete, abba szerettem bele, a matt feketébe....de mostanság már annyi matt fekete GSR mászkál az utakon, és annyira eltűnik a sok ezüst, fekete kocsi között...semmi egyéniség nincs benne...én pedig az vagyok, és a motorom is az lesz

pedig a fekete a legszebb (egyesek mindig összehordanak ilyenkor mindenféle színt, pedig Ők is tudják, hogy a fekete az alap és az extra egyben )
ISTEN MENTS A BŐRTŐL!
NEM! ...én szeretek mindenkit előítéletek nélkül, de bőrt azt nem!
Sorry:)
Veszek mocis gatyát, mert ehhez már dukál, de nem bőrt...
az útra
örülök, hogy nem lett komolyabb! sajnos az ilyen mindig benne van.
szét kéne télleg verni az ilyet, de azért ne kívánjuk másnak a döglését, még ha ilyen szarrágó, akkor se...
de a farmert ugye lecseréled bőrruhára csajszi
Más. Holnap lánccsere! Utánna kell valamire extra figyelnem? Hétvégén vszleg utassal lesz 1 Érd-Agárd-Érd nem szeretném ha baj lenne! Köszi!
Ha nem is monokinist de felraktam 2 képet:)
Pápá
Csá Peti! Ba+ szar vollt mézni az úthenger törését a fehér csíktol 40 centire! Csak a családra gondoltam + arra, hogy a Baby segit! Ntoltam le a kormányt ahogy a nopara annó mondta és rajta maradtam! Talán rám is vigyáznak?
Igen, nekem is jobban tetszik a fekete a devil dobokkal...és a mattból bármikor tudok csinálni másik szint. a metálból már nem annyira...
Szerintem az eső elmossa... sajnos. De szombaton csak és kizárólag motoros nap lesz az Euroringen. Péntek/Vasárnap pedig akciós nap.
hát az olvasásban sokat segít ha nem vagy analfabéta
nekem is Devil dobok vannak a hayán és szuper hangja van
szép az a matt fekete
Ezt még olvasni is nehéz
amíg nincs zakopáne nem kell átfesteni... egy csomó költséget megspórol az ember ha megvárja amíg... sajna
Igen, viszek magammal "szakértőt", hogy megvizslassa a kiszemelt áldozatokat:)....amúgy ha a feketét veszem meg akkor tuti át fogom festetni....a piroson kívül még a citromsárga áll a szívemhez nagyon közel
Háj! Ma +vot az 1sö közutim hazafelé! Az M6-on a gyökér a kílsőből rámhúzott, de nem előzött csak simán rámhúzott, de a sávot a lába közt váltotta majd amikor a maradék hejen +probáltam elmenni berántotta elém mentem mögötte mikor utólértünk 1szartalicskát kiugrott a szélsőbe! Marci (az ütközést elkerülvén) utánna, de "nekem" túl nagy volt seb, bal kanyar pici boritás és vissza,de a szalagkorlát ledarálta a 2 hetes csizmámat! Hát innen üzenem te fasszopó szlovák rszmú köcsög hogy dögölj meg! Majd én hordom a krizantint anyád hejett is! Persze ha rutinosabb vagyok talán a csizu is +ussza, így viszont szerencsém volt!
én helyedbe a pirosat erőltetném,de ez csak az én véleményem. Bármilyet veszel jól nézd vagy nézesd át!
Van azért egy pár eladó GSR