Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye!? De kérdezz tőle bármit.....
Te kis humorkapszula!
Shift Del

No problem!
Van valakinek tapasztalata vagy véleménye Calvatti bőrruhákkal kapcsolatban?
Hali Bering Tamás!
Ne haragudj, nem azért nem reagáltam mert tuskó vagyok, hanem mert néha szétszórt, sok a dolog...
Végül Hentes Úr már kiírta, ha minden jól megy a hétvégén el is tudom hozni. Szóval bocsánat és megúsztad a fáradozást!
Jó így de lehet jobb is!?
Ez nem jó neked, mert ez csak egy rajz. Ezt hogyan akarod oda felrakni? Edzett vasra kinyomtatod és kivágod ollóval?
Paapírra meg se próbáld kinyomtarni...
Vegyél rendeset!

Amúgy minek az neked? Nem jó így?
Gino! Szerinted ez jó nekem előre kis lánckerék gyanánt?
Tegnap voltam egy csomó boltba mert ellopták a kesztyűmet és mehettem másikat venni De ha már ott jártam akkor rákérdeztem a lánckerékre is 2.300.- pénz az RMC-nél.
15-ös kereket keressek ugye?
Hát olyat, mint te....nem is lehet alkotni. Annyira senki nem béna...
..Nem?! ....nem olvastam el az előzményt, csak gondoltam az enyémre írod ...hiába nőből vagyok
kikérem magamnak ...rajtam minden igazi....
vagy valami kisbarátod megnézi a parkolóban: ezmegmiez? megránt...pukk.....pfúúúúúúú. te meg állsz mint egy pingvin.
Gondolod, tarkának műkörme van?
Műkörmökkel nehéz gépelni
Ismertebb nevén: mentőmellény
De az csak vízben kell, nem?
Nem tudom van-e értelme, ezért gondoltam h. megkérdem a Ti véleményeteket.
Hallottam,, olvastam róla..Amúgy nekem nem tetszik az ötlet. Tuti nem veszek ilyet. ráadásúl rá vagy kötve a mocira mint a jetsky-re és ha kihúzódik a dugó akkor autómatice fújódik a kabát, ami lehet h. akkor is bekövetkezik ha csak álló helyzetben aldőlsz ...GÁZ
Vizesóló? Mégcsak nem is helyes írod...
Az rozsdás lesz.
nem kamuzok, tényleg lesz szentmise és még sok helyen....
Persze, mert utána 5000 huf-ért másik patront kell venni bele...
felfújható kabát?
ammegmi?
olyan mint a gyerekmedence csak kabátban? mi értelme....
Drága, szerintem nem attól fogsz megmenekülni a sérülésektől....és csak egyszer működik.
há" nélküled is van mire költenem....

vizesóló?
a tavalyi győztesről láttam képet.

ittvanni:
Gekko!

De most méééé....miért utaltál 3 milliót?
Mondtam, hogy kevesebb elég, mondjuk 2.999.999.- péz.
Most aztán lehet magyarázkodni az apehnek, minnyá jönnek.....hozzád!

Elmondtam már, hogy engem nem lehet megevenni azzal, hogy hga kifizetsz valamit! (dehogynem )
Már régóta megdumáltuk, hogy dobunk valamikor valami kétes kinézetű ételszármazékot at arcunkba a csájníz risztóránban....ottan nálad-körül. Ha majd eltűnnek a kóborkutyák-macskák....na akkor van ott friss árú, akkor menjünk enni....
Küld fénypost!
Ezzel egyetértek!
Nem is motorozom topban, meg kilógó csípővel.... ....de sajna egy igazán jó ruha több 100.000 be kerül....legalább 100.000 be.
De amint lehet veszek jobb minőségűt..

Mit szóltok a felfújódó kabáthoz?
Tőlem ugorhatsz 36 méterről....de felmehetünk a tetőre és akkor 52 méterről is.....