Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kispohi! Nem te jöttél velem szemben Balassagyarmaton szombaton?
Üdv a fedélzeten!
Szerintem jó motort vettél, óvatosan amíg "összemelegedsz "vele!
Vab még nekem is két zsír állapotú Shoei Xr 1000 Kagayama!Piros és kék szinben m-s méretben!
Shoei
Szuper, hozzám jövő héten jönnek, már fix. Két nap elvileg.
Ja-ja... kva sok. Nem akarok felnőni!
Jó estét!

Grat a motorhoz! Jó választás!
Sipi!

Tegnap eladtam egy Shoei XR-1000-est XS-es méretben az igaz, de akad még egy Shoei Multitech ha érdekel, csörögj rám!

Páá mindenkinek, húzok sörözni!
maci te csak vigyázz a rántással mert ha elzárod a gázt sosem lesz kész

Udv az új nőnemű GSR tulajnak jó választás, ha nem a leg jobb az alapjáratot kell egy kicsit megemelni és nincs semmi rántás(rángatódzás)

bukta
Bocs! Korrigálok! lubdA lesz!
Kapsz egy polót a szülinapodra ludA felirattal!
Hi mindenkinek!
Valaki protekciót kért, hogy neki előre el kellett készítenem a gsR himzéses pólót!
Este eljön érte.
Fogadást ajánlok: Ma este 9,30-ig felkerül valakiről egy kép ide az új himzett polóban!
Van rá egy karton jó sőrőm! Ha nem, akkor bukom a sört, ha igen, akkor megisszuk! (Meg egyébként is megisszuk!)
Tedd azért hozzá hogy azért ránt mert erős
Ja üdv mindekinek
Abdul, a srácok befejezték a melót, nagyon király lett. Szülinap? 3. X?
Nem elég, hogy Sipi már te is?...
Jövő héten leszek csak középkorú, addig had maradjak még kölyök...
Na léptem, ideje itthagyni az irodát, úgyse fizetik a túlórát.
vagy ez már a korral jár...
nem is tudtam h te ilyen vicces gyerek vagy
Amiről írtak a tesztek rántásról az megvan, ha elzárod teljesen a gázt aztán rányitod megint akkor ránt egy picit. Annak a generációs motornak ami a GSR-ben van van egy ilyen hibája, de nem vészes, ha megtanulod kezelni nem lesz vele többet gondod.
Elkezdődött a "mindenki hozzon magával egy embert" játék?
cuki? há' nem ez a legjobb jelző rá.....
egy "cuki" motor elég a jó véleményhez?
mindig mondtam h skrizofén vagyok
látod kicsit nem figyeltek oda...
Szia!
Jó választás volt a GSR! Tényleg nagyon kezelhető motor,alsó fordulattól kiszámíthatóan húz,de 10000 fölött valóban nyúlik majd a karod.Szerintem városban is remekül használható és a kanyargós hegyi utakon pedig remekül,könnyen dönthető. A két kawa után a GSR maga lesz az álom!
Sok-sok balesetmentes km-t hozzá.
Te biztos nem Hoi vagy? Piros GSR, Bódis dob... leányzó... mi van itt?
Tudtam, hogy a pocakhuszár fog egyből reagálni...
üdv ! a GSR imádnivaló ! és pirosban a legszebb !
Na majd ha jövő héten elhozom a drágaszzágom...akkor felteszek 1-2- képet, had follyon a nyálatok a szép piros GSR láttán, na meg én is rajta leszek... ...
Sportdobocska is van rajta...bódis:)
Jaj de szép lesz...

Van mostanság találkozó?
Pápá
Drága Tarka!

Nyílván b....nak hiszen ez egy GSR 600 forum.. ..de örülök, hogy ide is irogatsz:)))))és megosztod velem is tapasztalataid.
Én mindig jó véleménnyel leszek Rólad, mert cuki....esetleg férfias... a motorod