Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kykee!

Az szupi!
Csak a jósága tartson még sokáig.
Tudod má lecsórósodtam. Na má most nem jó vő lennék, mert hajtanálak pénzt keresni!

Szombaton az M7 Shell kútnál legyen a talink pontban 7 kor onnan induljunk a nagy falúba.
A Yamahás barátommal oda jövünk és akkor közössen gurulnánk tovább.

Na má most. Az úgy történedne ahogy Steve főrendező Úr megírta a szabálkönyvibe.
Fölvezető a leglasabb így egyértelmű rádvár ez a szerep.
Szerviz ma megvolt így kenhetem a pofáját én is. A gumit még kicsit koptatom mondták a szervizben haladjak kanyargóssan mert a gumim teljesen ép az oldalán.
Meggyőztek !!!

Jó legyél !

Üdv:
Dody
Azért már pénzt szedek!
Hátha hamarabb meg lesz az a motor!
Vagy fáradt tagjaitokat meg is tudom masszirozni, /lenditsem föl a kis üzletem / elvégre van egy svédmasszőri papirom is, vagy mi a manó!
Úgyhogy ilyen értelemben feküdhettek a kezeim alatt!
Rece!ezt a 180 fokos fordulót már nem is mertem kérni!akkor már nem magyaráznám ki..............
De azért lehetne egy frontálakt kép Sugi!
......De családon belül.........!tesók vagyunk vagy mi????vagy?
Rece!
kedves volt Sugitól,mi??és én csajozom??2 bal kézzal írod?? vagy esetleg a kép láttán a másik kezed is tönkrement????
én csak csevegek a csajékkal,miért állitasz be engem Casanovának???nem csináltam semmi rosszat! nincs miért számonkérni!félreérthető a helyzet!
sugi, szerintem itt hamarosan őrült követelőzés kezdődik egy 180 fokos fordulóért
jól meggondoltad ezt?
Szobaszán Gengszterek!!!!!
Ancsa mamát várják Msn en!!!
hát ez igazán kedves volt tőled sugi,
ennek örömére két kézzel írom ezeket a sorokat.
levettem a kendőt a nyakamból és elkezdtem tornáztatni a jobb karomat, persze csak óvatosan.
kykee tesó, nem lesz egy kicsit sok a csajozásból, majd egyszer csak számon kérnek egyidőben, aztán így nézel majd ki és az is a tiéd lesz
Rece!

Hogy hamarabb gyógyulj, feltettem egy képet az igazolványomba!
......és akkor mi van , ha egyidősek vagyunk?.........
A Tarka van bejelentkezve az én loginommal!én,én nem tennék ilyet sose!!!! vagy most akkor mi van,kinek kell ki???eddig erről nem volt szó! titkon imádsz???? egyidősek vagyunk!!áááááá
Szóval már Tamcsi kell. ...és én? Te szemét... Rád fecséreltem a fiatalságom..

donDody!
Itt a leendő vőd! a Tancsi telcsije tökkkkéletes!
Szevasztok márkatársaim!
Bocsi a hosszú hallgatásért, nyaralás aztán meg meló hegyek miatt nem fórumoztam, nem neteztem az utóbbi időben.
Röviden most csak annyit, hogy a szombati túrán nagy sajnálatomra nem tudok részt venni, ugyanis mikor nem melózok akkor kint vagyok most a Partfürdőn, ahol a SzIN azaz Szegedi Ifjúsági Napok c. rendezvénysorozat folyik. Sok zene, pancsolás, csajok, sör - mi kell még ennél több? Na jó, a motorozás hiányzik, de ez most más műfaj.

Nektek kivánok jó utat, balesetmentes és élvezetes motorozást!
Te tásóó!milyen egy hárri ez?? Chicha-Davidson?
Tá! Tásó!
Pádíg ollyan szíp vót az a hárri,hogy mingyá ilyen kép is van a falon.1000-es? Akkó illyen!
A kaptár falára is főteheted,ha akarod ollyan szíp a hárri!
Bocs hogy bele VAU VAU....de GRATULA A VASADHOZ Göngyike ..Sok balesetmentes km.-t hozzá

Legalább betalált a csula?? GRATULÁLOK a célzókádhoz!
OK, Reet!
Legközelebb majd jobban figyelek!
Tehát a Reet verziójában is az indulás, Hatvan felé történik!!!!

Tybee! 9-re tuti ott leszünk!
De hol????
Nagy ám az a Hatvan!
Steve tesó!igyekszem a szombati túrán betartani a szabályokat!ismétlem:igyekszem!a CBPISTAának is majd szólok ez ügyben!
CSumi Steve tesó!
Köszi,ihatunk rá slosszgoldot! I"M legal motoraider,no para!
Tiszta szívből GRATULÁLOK,Gyöngyike SOK BALMENKÖZt!
Rece apó tesó!
köszönöm,de nincs mit,mert ahogy mondtad,ez így helyes!én a sor végén megyek majd egy 125ös Verhovinával,friss jogsival!igy még véletlenül sem leszek spiller
Jó napot,jó húzkodást!
Szasz terzsivír!dolgom volt füreden,meg úgy láttam nem akarsz egy friss jogsissal motorozni!
Hozzd el a bukót,vagy kimegyek érte,mert CBPISTA GéeSeRjére most rakolják fel a kormányt és én viszem ki!
A hambi,kv,duma meg egészségetekre!én úgy sem illek bele a képbe,mert még nem tudok úgy megállni,mint Kornél tesó!
Más:ma reggel a GSR gyilkos kocsog leköpte a GSRemet!rohantam ki a shopból Ő beugrott a kocsijába és a tetőablakán visszacsuláztam,mert már nem volt időm kihúzni a kocsijából,mert menekülőre vette a figurát!kérném kedves Don DoC szankcióit!úgy vélem provokál és várja hogy szétcsapkodjam,mire Ő feljelent aztán nézegetem a cellám falán a HERRIT!