Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,ti hazakisértétek(z1000 is szécsényi volt ugye?)cbr-es Gabi,meg az ujfalusi sráccal csapattunk tovább Mátrába.De kicsi a világ
Akkor te voltál velünk tavaly!Mentünk a Mátrába Gyürkiékkel,meg ott volt egy srác Z-1000-sel és félúton elesett és az árokból szettük ki a mocit aztán mi visszafordultunk ti meg mentetek a Mátrába,ugye?
gyorsjáratba plusz egy pulcsi
Üdv!Igen.kb egy percre tarján tábla
Üdv!Merre laksz?Nem S.tarján felé
Elég egy polo a ruha alá holnap?
200? inkább 100végig .Bocs hogy beleugattam.

így van. kykee már leírta a lényeget
Ahoz mi kellünk nemorvos!
Sziasztok.

Köszönöm az irásokat.Váll,derék,medence,könyök,térd zuzodás,semmi szervi sérülés,viszont a lelkem,az totál padlon van
Ja és ez egy XR-1000-s ami nem ugyanaz mint a raid....
Kykee mit kérsz érte?
Nekem szinben ez megy a motorhoz meg a ruhámhoz
Ezz kemény, mint a cuccos bugyi! Sajnos van ilyen, de mér pont veled? kapd össze magad! mielöbbi felépülést mind2töknek!
Szép kupak,nagyon,,,krézivel kellett volna beszélned ,Ő újat adott 15el olcsóbban
Használtan vettem de zsir állapotban Angliából!
65.000 ft volt!
Tesóm veszi a Shoei sisakokat külföldről(Amerika,Anglia,Japán)és ez megtetszett igy mondtam neki hogy ez maradjon!
Maradt még egy Shoei Xr-1000 kagayama pirosban ha érdekel vkit!
neked is Boldog Szülinapot
basszus, nagyon sajnálom az esetet és jobbulást
a bodzásokal meg remélem nem lesz problémád

ja és boldog szülinapot
szia mizujs ma rájöttem mit nyertem az elmúlt szerelemmel - egy másik szerelmet: a motorozást!
szió! tudom!
szia! mielőbbi gyógyulást Neked és a motorodnak is! én egy ölelést kaptam az esésem után és nagyon jól esett úgyh most csak így küldök Neked egy virtuális ölelést és egy puszit!
Rettenetes sajnálom,,,,,,együt érzek veled....örülök,hogy nem lett nagyobb bajod.....motort meg kifizeti a biztosító azt vehetsz egy másikat,,,csak reméljük időben fizet
SzÉp kupak mennyi vÓt?
Szia Abdul!

Szombaton kb. mikor jártok a 3. kerben...valahol a csiki környékén?
Vagy megálltok valahol? Szentendrén?.....?
Nem ígérek semmit, de azt betartom.
Hopp tesóm volt belépve...
Jobbulást

Én is inkább a biztonságra költöttem most igy beruháztam egy sisakra!