Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reggelt!

Huhh....én ma reggel motorral jöttem Szentendréről...mert muszáj volt.
Hát nem volt melegem...lehet nem csak egy poló-t kellett volna vennem a ruha alá
ezt el b@..tad
Jó Reggelt!
Tegnap egész nap a DevilsMotorshown dolgoztam, kint a Népligetben. Azt hittem, hogy beugrotok megnézni a "konkurenciát". Hát ez teljesen más világ! Épített, merevvázas gépcsodák, k...va sok pénzért, kézzel festve, de gurulni ezekkel egy cm-ert sem lehet! Múzeumi tárgyak! Hát, jobban kedvelem a "mozgásképes" vasakat! Jobb lett volna Veletek gurúlni egy jót!Üdv a Csapatnak!
ŐŐŐŐŐŐŐŐ! Hát reggeli rántotta, stb... 12-kor meg kitalálta, hogy nem annyira akar ma gurulni, egy barátom meg Agárdra tartott! De jó volt ez így is
Haza hát..........
a vidi ma már nem kerül fel
az érintetteknek ki irom cd re vágatlanul ingyen és bérmentve és a következő alkalommal kézhez kapják

jóéjt all.
De aztán mindig hazatalál....
Így könnyű az asszonnyal motorozni...
El hagytad a csajodat !


szép kis paripa
A zöld Z az én voltam 15óra körül szécsényben láttam parkolni a GSR csapatot
Oldalról vedd, mert szemből a levegőmozgás közvetlenül éri a telefon mikrofonját.
Egy kép a mai gurulásról!
fent van egy második is, de a hang nem jó, majd csinálok a szabadban.
Mindegy mit hoz ki az ügyvéd. A motor kárkori értékénél nem fog kifizetni a biztosító többet! A felszerelelést lehet még kifizettetni vele.
Ennyi....sajnos.
Mivel 1 törése sincs, ergo nincs súlyos sérülése, így a kártérítési összeg is nevetséges lehet.
na az első vidi fentvan.
Na jó8!

Remek nap volt !Jól fog esni az alvás!
Beszélj azokkal az ügyvédekkel!
már most érezhető a sokk hatás
Ez igaz,de ki tudja mit tud kihozni 1 ügyvéd....
Majd kártérítést kér azért mert évekig agykurkászhoz kell járnia a balestet okozta trauma miatt.. stb
Totálisan magam alatt vagyok,kilátástalan a helyzetem.Nemtudok mit tenni ez ellen.Ha én basztam volna el,azt mondom megérdemlem ezt a helyzetet.De nem,teljesen vétlen voltam,és most meg vége mindennek. . .
Csodát ő sem tud tenni. Ami alapból gtk...az gtk.
Mellesleg nagyon nincs képben, mert a GSR váza sosem volt 300e...még az egyik fele sem.
Szerintem mindenképp hívd fel a Baripeti által ajánlott emberkét!
Ez sajnos így van.
1.35-1.40 körül érhet a motorod. Szóval Még lehet, hogy a banknak fogsz te tartozni. Mert a kórokozó biztosítója ennél többet (tax) egy forinttal sem fog többet fizetni. Ha az nem fedezi a hiteled, akkor a bank 1 összegben kéri tőled a különbözetet. Mocsok egy helyzet!
Vazze a mostani értéke lehet 1.3
Így túl sok jóra ne számíts!