Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szét is csaptam volna a fejét a köcsögnek
Röviden annyi,hogy nemkaptam elsöbbséget ott ahol kellett volna
Szerbusztok!Mi történt Span86-tal?
mármint hogy?9kor elindúl,majd a városból kiér valamerre és 11:41kor már a gép elött ül otthon,,,ebbe benne van a garázsba le, fel,öltözködés..tehátösszességében a motoron tölt 2:15 percet...szóval ennyi idő alatt nem tud menni 240km-et a körülményeket beleszámítva....meg a másik,hogy rá is érvényesek a piroslámpák és a forgalom.......de ha 100km/h val is megy,sem fér bele az időben....nekem almádi-zalaegerszeg 54perc volt,úgy hogy nem volt forgalom és mentem mint az egyszeműm és az 90-100kmes táv....ennyit a 240kmréről.....meg nem is tudtam hogy a motorozás az az idővel felvett verseny a megtett kilométerek arányában...
nem eladó nédd milyen csini vagyolok benne
Ma senki nem gurul?
Akkor elindulta a Balcsira, északi oda, a másik oldalon vissza.
Üdv az alvóknak!
Igazábol csak azt kell kivárnom,hogy lemennyen ez az ügy,aztán jön az uj moci
Gratula! Megegyszer!
A ruhád nagyon ronda látvány!
De megvédett Téged!
Mostmár nyudodjon békébe! Őrizd meg emléknek!
Ennyi maradt
Még mindig azon jár az agyam,hogy maradtam tegnap életben.110méterrel voltam arréb,mint ahol bekövetkezett a csattanás.Annyit csusztam
Szia, jobbulást.

Van egy oldal amit két ügyvéd csinál és segítenek minden pénzt behajtani, motor, ruha, anyagi kár szóval mindent.
Ez az
Érdemes vele foglalkozni.
Kezd a felsorolást az angol koronaékszerekkel!
Elört a 150ezres telom,elhagytam az aranyláncom,mindenem odalett
Ha fizet a biztosító, akkor jó.
Gyógyulj és küzdj!Húzz a biztósítóra mindent, pl.: bizonyítható egészségkárosodás, sántítás, izületi az nehány milcsi,- ügyvéd kérdése!)
Oldklu
Totálkárra lesz véve,ez a kutyuli menthetetlen sajnos.Elis ferdült a váz
Gratulálok, hogy "megszülettél"! Olvastam itt!
A testi fájdalomnál a lelki rosszabb, a tehetetlen düh!
Gyógyulj!
(Valaki szólt, hogy van egy új komplett váz, ha kell "Óccón". Nem mondtak árat. Bontott csirkéből!)
Szevasztok klánerek.

Hát összehugyozom magam,ugy fáj mindenem
Nagyon köszönöm, de családi programokat szerveztek, így maradnom kell. "Városkörüli" gurulás marad csak.
(A többiek ezt hogy oldják meg?, )
Köszi mégegyszer!
Szia, a horvát túra érdekel még? Hétfőn adom le a pót szállásrendelést. Gondolom lesz még szabad hely.
Jó Reggelt MINDENKINEK!
Nap süt, meleg lesz! (Meteurulógiai jelentés!)
Mennék gurulni, van valamilyan épkézláb útirány?

Maci, a vizsgád? vagy ?
Tesó!kapd be a f@szom mert nem hitál vissza
Jó reggelt!végre 7vége..... még 1picit dódózóóók holnap +
Tybee, igen az a számom.
Az Árkádnál ha mész Gödöllő felé ki, akkor rögtön mellette lesz egy kút. Ha jól emlékszem pont ott kell bekanyarodni az Árkád parkolóházba. Közvetlenül mellette van.
Gino, a terv szerint kb. 14.15-kor . A Csiki előtti kútnál csatlakozol? Ahol már találkoztunk tavaly...