Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baripeti, holnap lesz Cita előtti gurulás?
Igen 5-kor, már nyári időszámítás van.
A szerencse, hogy ő jól van...
Hali. Hát kétszer 15 liter baromi kevés lesz szerintem két hétre két személynek... én összesen kb. 80 liternyi csomagot vittem és nem tudtam ellopni a kompon a tuti szárd plédet a kabinból, mert nem fért már be...
Attól függ milyen oldaltáskát nézel? Amilyen nekem van textil, azzal még lehet hátul ülni, viszont a henger táska már nem fér el, azt az utas ülésre kellene rögzíteni.
Szerintem őszig vegyél vagy készíttess táska tartót (kb. 20eFt-ért csinálnak, a cimborámnak vaterán találtam egy srácot, ő ennyiért készítette el az XT-re a tartót).
a baleset körülményeiről pár szót ejthetnél
sajnálom és mély együttérzésem
17:00
Szia Abdul!

A szombati citadella mikor indul? 16:00 vagy 17:00?
Bakker... A lényeg, hogy egyben van.... Jobbulást!
Sziasztok !

Span86 motorostársunk balesetet szenvedett Szolnok - Szajol között a Shell kútnál.Ő a helyzethez képest szerencsésen megúszta!A GSR totálkár.A ruha mentette meg mivel elég sokat csúszott.Most jöttem a helyszínről, lassan ő is haza ér és tesz fel képeket .
Hi,

Abdul, szerinted 2 személy esetén is használható az oldaltáska? Most nézegetem őket, csak aggaszt az elhelyezés... Amit néztem az 2x15 literes, a szokásos ülés alatti rögzítéssel.
Esetleg másnak van tapasztalata?

Johny
Ja azt láttam. Kafa.
Te kérdezted a motoromat...
Ez egy hozzászólás sorszáma.
Ahogy ott látod, az a helyzet a motorommal.
Ez mi ?
#64340
Köszike....42 évesen .
És jól mert egész hétem motorral járok, megvolt tegnap a 18.000 service. És ma is motorolok És te? Hogy vagy? Mocid?
Hali!
Jól tetted.
sziasztok!ma motoroztam végre egyet és nagyon kellett már ez nekem
Csókolom, sipiapibácsi!
Hogy van?
Na szasztok !
Egy bitang jó arc nem ismered?
Az ki?
nem vettem,a Gino barimtól kapoltam
akkor neked végig 200az kellett menned,mindenhol ha 9től 11:41ig a hozzászólásod idejekor már gép elött ülsz....ne hazudozz,mert lejáratod magad.....kicsit számolhatnál,mielött hülyeségeket írsz csak jótanács te replika rendőr