Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sze tesók! haggyad má ezt a fehéret! majda kisöcsi feketét jövöhéten! kicsi megvan a 300km tegnap+ ma nesze! +200 gyerekjáték lesz.
kispohi te merre is laksz ?
Későn vették fel a gyártásba.... utána meg az volt, hogy nemtudta átvenni, de már a postán van.... ha szezonban lett volna, kicsit idegesebben álltam volna hozzá, de novemberben nem izgatott annyira, úgy voltam vele a végén, hogy mind1 mikor csak jöjjön azt jó
Mi volt a kifogás,mért késik?
Hát hivkáltam a csávót
Az igen---3 hét van kiirva a szállitáshoz...gondolom kicsit idegesitő lehetett várni!Várom a videót
dede
Mit látok csak nem egy Miskolci rájder?
Szép lett!Bár messze van a fehértől de egye-fene
A lámpaidomot,az első sárvédőt és a kék felnicsikot leszámitva az enyém is igy néz ki pont ma hoztam el a festőtől az alkatrészeket. Majd teszek fel én is képeket.
Na jó, most nem festményt kaptok....
Márminthogy nekem ?
Valami másfél hónap volt majd csinálok,de youtube-on van fent pár, bár a video nem adja vissza annyira, élőben sokkal ütősebb.
Mi van/lett a kékkel?
Rakhatnál fel egy kis szaftos videót
Mennyi idő alatt jött meg?
Csá!

Én a Biker-World-be vettem a LeoVince-t, ma mentem először vele, és odaver nekem 120-ért adták mert késett kicsit, de ott van valahol az oldalon, h egy bizonyos összeg felett 5% kedvezmény jár.
Ez olyannyira fehér volt,hogy az ülés,a sárvádök,a tank is csak hofehér volt,szal minden.Megfogott rendesen.Szolnokon elég sok Gsr-es lett,látok folyamatosan mindig vagy 4et,lassan összefogdosom öket
Ugyi hogy a fehér a legszebb!
Szevasztok klánerek.

Láttam ma Szolnokon hofehér kutyulit.Nagyon precizen nézett ki
Ja és a BIKER WORLD-ben alapból 126.700 ft akció nélkül..
csak mert tetszik
de már megvan a kép vagy két hete csak idáig nem voltam blut közelben

amúgy nem mi van a másik nickel elhagytad a passt
Üdv!



A Leo Vince kipufogókat a tavaszi akciónk keretein belül most 20% kedvezménnyel árusítjuk:



Factory alu: 157.000,- helyett 125.700,-

Factory carbon: 206.400,- helyett 165.100,-

Factory titan: 216.300,- helyett 173.000,-



Az árak az április közepéig leadott rendelésekre érvényesek.
Köszi hogy kitetted,jól esik....
Leo bótba
Hol 126 a leo?