Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ejj....nem is tudtam, hogy április 1-én van a születésnapod!
Jobbulást!
Húúú de jó hogy megusztad....Jobbulást,,, Gyógyulj gyorsan.
Sziiia tényleg te is lenni Áprilisi! Boldog Szülinapot!
Szia. Ezt nagyon sajnálom. Mielőbbi gyógyulást.
Talán nekem is be kellene szereznem egy bőrrucit nyárra.
Helló mindenki.Fényezésvédő karbon mintazatu fóliázást ajánlok nektek.Elönye hogy megvédi az eredeti fényezést és a karcolásoktól is véd.Bármikor levehető és bármikor újra ragasztható.
Abdul - tökéletes , 2éve is ott találkoztunk
-550 a t.számod vége ?
- Árkádnál hol van pontosabban a b.kút ? Lehet felmennék és Ádámot is vinném és még óvatosabb lennék !Majd még kialakul !
42 évesen? én tegnap lettem 29
Jó estét mindenkinek!Span!jobbulást neked !sajnálom
A hétvégi program:
1. Szombat: 14 órakor találkozó a Gellért térnél, az Egyetem előtti parkolóban. Szentendre-Visegrád-Esztergom a cél, aztán vissza a Citadellára kb. fél5-re.

2. Vasárnap: Bp-Gödöllő-Hatvan-Gyöngyös-Mátra-Eger-és vissza.

Indulás Bp. 10 órakor, az Árkád (Örs vezér tér) melletti Shell kútnál (ha Shell kút).
10.30-kor Gödöllő csatlakozás a Kastély előtti parkolónál.
11.00-11.30 Hatvani csatlakozás (Tybee az neked jó, nem? Ott van a város elején egy MOL kút, nem?)
Ebéd a Mátrán.

Aki tud jöjjön, óvatosabb vadulás csak a szerpentineken lesz (szombaton Lepencei út, vasárnap a Mátrában), de bevárósan.
De rossz látvány... Jobbulást!
Nagyon sajnálom, de örülök, hogy jól vagy! Kórház után jelentést kérünk, hogy minden oké!
Kispohi, nemjó a hétvége bocs, közbe jött valami cserébe megcsinálom neked a video-t, de majd bepótoljuk mert élőben az igazi!
Na örülök hogy itt vagy.!
Közben motoroztam 1-et !

A balesetről annyit tudok gyorsban hogy 1 rozzant LADA okozta ,sávot váltott figyelmetlenül,Span86 oldalról kapta el,motor is csúszott ő is.Szerencsére autó nem volt a csúszás vonalán, a motor az árokfelé tartva jelzőtábla oszlopának csapódott. Akkor hívott amikor a helyszínelés már megtörtént.5percre lakom,gyorsan ott voltam.A motort már elszállították,annyit mondott hogy kiflire hajlott.A ruhája úgy nézett ki mintha kutyák szaggatták volna szét.
Kisebb horzsolással megúszta amennyit én láttam.Ma a 2. születés napja van az biztos.Az elmondása szerint a LADA-ban romák utaztak,de mindent elismertek,biztosításuk rendben volt.
Szevasztok.
Köszi Tybee hogy kijöttél.Annyi hogy 4sávos uton,a belsö sávban haladtam,mellettem volt egy gyorsito sáv ami egy benzinkutrol vezet ki.Onnan kijött elém egy lada,szabálytalanul váltott sávot.én meg a jobbhátuljába beleszálltam.Átestem a motoron,meg a lada hátulján,csusztam az aszfalton,berepülve a külsö sávban egy autos elé.Az satut nyomott,2méter volt hogy elne üssön.Motor beszállt az árokba,neki egy oszlopnak.Eltört a váz,a villa,az egész eleje odalett.Totálkár.Baleseti helyszinelés megállapitotta a vétlenségemet.Most megyek korházba,mert szarul lettem,a mütött térdem,a vállam,a könyököm.A ruha szétment,de megmentette az életemet.
Így már érthető.
Kell még egy motor a családban és akkor nem lesz gond semmivel. És semmi nem marad otthon.
Na léptem, mára elég volt a melóból...
Nem mertem leírni az "itthon hagyom" listát, a párom is olvassa a fórumot
Azt hiszem camping, de faház vagy konténer, szóval nem kell sátor. Már arra is gondoltam, hogy kellene egy másik moci is, miután megvettem a GSR-t a kedvesem úgy beleszeretett, hogy tüstént megcsinálta a jogsit.
Tybee, nem tudsz többet a balesetről?
Mindig a legegyszerűbb megoldás a legjobb... az asszonyt.
A tranzit szállásokról mit tudsz (Velence, Róma)?... Remélem nem kemping és még sátrat is csomagolni kell.
ajjajj
Bár a nálad fent lévő táska nálam teljesen hátra kerül... De majd tesztelgetem, kiderül hogy mit kell itthon hagyni.
Remélem sikerül bejelentkezned!

J.
Beszéltem a szervezővel, 16 főre van tervezve a túra, már nincs sok hely... remélem jövő héten még lesz hely nekünk is.
A kép alapján szerintem meg tudod nézni, hogy az asszony elfér-e az oldaltáskával... szerintem kényelmes lesz neki, örömmel fog mosni, főzni rád!
Köszi, a 2x15 oldalra, plusz már vettem egy gyári csomagtartót, arra megy egy fém lap, kb. 20x30 centis. Na oda lesz pakolva még egy táska, hogy a párom mögött elférjen. Illetve a tanktáska az apróbb motyesznak. Tervek szerint pár ruha, törölköző és mosópor megy a csomagba Elvégre jön az "asszony"