Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindennap... ott dolgozom. A Praktikernél van 1 irodaház ott a cégem.
Hajrááá Maciiii!
na szoritsunk a mackótestvérnek

bár szerintem úgyis kibasszák
Kykee ment vele 263-at, pici lejtőn, asszem...
Én eddig 240-et, de ment volna még....de ezt sem fogom megdönteni...nem érdekel a vége.
Megy a kisebb fogas kerék előre és a 1-2-3 gyorsulás a lényeg nekem. (az is 180 már)
Csak kérdezem vazzz! Ha nagyon érdekelne akkor nyélen mennék vele a pályán aztán megnézném!
Változó, sok mindentől függ.
Mennyi benya van benne, milyen nehéz a pilóta, szél irány, egyenes/lejtő...stb.

Annyira fontos?
Hivatalosan mennyi az óra szerint végsebessége a GSR-nek? És ténylegesen?
Az én 1 hónapos 660-asomnak is elszállt a billentyűzete. Pedig semmi nedvesség nem érte, 100000000000%!
Csere, oszt megyen tovább.
Kykee, Gekko!
Köszi srácok. Nem emlékszem, hogy víz érte volna, de bármi lehet. Mostanra viszont totál kidőlt, mert meghalt az a gomb is, amivel le kellene OK-zni a PIN kódot...
Baripetivel megyünk, de inkább előtte legyen Rétság... 5-kor indul a menet, 6-7 körül meg már sötétedik mire leérünk Rétság felé.
Ha összejön, akkor 2-kor indulás és 4.45-kor Citadella.
Ügyi ez a Böttön gyerök mii?
Na xóval kibújt a szög a zsákbó ecsém! Ez vagy Te igazából,nem a "káromkodó-buzizó-ö...ö....öö....ö.....izé
",csak qrva jól álcázod Magad legtöbbször! Riszpekt!
És Macinak egy nagy kalappal!
hehehehe
Szagember? Nefürgyééle! és az leszel!
Amúgy én is valami folyadékra tippelnék,mint alább a tisztelt Káj-kartárs,annyit még,hogy esetleg akksi ki,picit vár,akksi be,és bekapcs,lehet abbahagyja a ökörködést!
ha folyadék érte akkor csinálhatja ezt......vagy néha nem ártana egy kicsit kikapcsolni........mocizz le azt megnézem.....


jó napot puhapöcsüek.....Maci neked meg szorítok egy körül..... kalappal Medve úr...
Szombaton a Citadellára jön valaki? Utána egy kör Rétság felé?
hajráááááááááááááááá
Na elindultam. SZorítsatok 1 körültől.
Másnapos jó reggelt! Teljesen vége a hivatalos bejáratásnak megvan az 1600 Tegnap gurultam egy jóóót Velencére! Fasz idő, jókedvmókakacagás!
Sipiapi! Mit csinálsz a Mester u.-nál? Véletlen vagy minden nap erre jársz?
Üdv!
Gut Morgen!
Szombaton néhány haverral megyünk Jászberénybe, megnézzük a műsort, aztán vissza.
Akinek kedve van csatlakozni: Duna Plaza előtti MOL kút 11 órakkor.
Jó Hétvégét és Széles Utat, Gumifákat!
Oldklu
Egy szakember nem tudna hozzászólni?
Hali Tybee!

Ok, amint lesz pontosabb, szólok és felírom. A 691-es végű a telefonszámod?
Vegyél normális telefont, a Nokiát meg felejtsd el
Na ezért nem téged kérdeztelek...