Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te Magad.

Jó reggelt.
Jó reggelt !

Abdul : vasárnap én is csatlakoznék / a hátsó,lassú csapatba /
Span 86 neked jó a vasárnap ?
Ricardó: egy túrán megbeszéljük a lehetőségeket,köszi hogy nem felejtetted el !

Mentem..................!
Kykee, Gekko! Mobil doktorok! Az E51-esem billentyűzete meghülyült. Önálló életet él, azaz hozzá sem érek, de érzékel a billentyűzet vagy egyáltalán nem reagál, hogyha hozzáérek... Mi lehet a gond?
Köszi!
Jó reggelt!menek pízt gyűjteni vasárnapi gurigábol lófasz nem lesz megint lehet szervezkedni
taliztál,dumcsikáztál,begugoltál,megbaszcsiztak,haza
gurcikáztál....ohhhhh te....és még engem mondasz melegnek,te homokdűne
MAJD akkor fejezed be ha Én engedélyt attam rá.....addig azt csinálod amit mondok kiskutyám....egyébként kinek írtad azt amit irtál,hogy a kykee féle kopasz gecik?mert moderálva lett.....szóval mi is történt?
ric, én voltam kint többször, rendőrökkel is taliztam, és nem érdekelte őket.
Minek a bébikönyv? Úgysem tud még olvasni pár évig biztosan....
oké zsoké. bár bébikönyvet nem vételeztünk, arra még van időm, nem? (gyakorlott apukák most cáfolni fognak)

jó éccakát !
nanana, nem olyan kívánós Ő, elég vagyok ÉN alvás közben van rám a legkevésbé szükség, e

talán
Örülök, hogy minden ok veletek. Gondolom a gyerekvárós könyveket bújjátok... azért néha szökj meg erre felé, legalább Balaton környékén fussunk össze.
Nem lesz éccakai menés vagy megszökés....
Otthon maradás és asszonyka kívánság lesés.
hát mikor?
jó éjt
Hanem mikor?
hagytam egy magaslabdát de sikerült észrevenned prof
Na megyek, mert sztereoban oltanak a fiam és a drágám.
,, nem ilyenkor kell fórumozni,,. Jó éjszakát mindenkinek.
hello Ab! Öööö, asszem nem, csak fél-álomban másodpercet!
Köszi, megvagyunk. Én felfogtam, Kiccsaj jól van, minden ok!
Nem, nem, tán most már motorra férek a 7végén, elvileg ma lett visszatéve a forgalomba.
Problémás lesz, mert 7végére marad a család és a gép. Namármost a Csilla nem motorolhat, úgyhogy vagy éccakai menés lesz, vagy néha megszököm... xar ügy
Lehet. De elég keményen fenn fog. Majd ..........
A másodállásom mág áprilisban áll. Májustól meg nem tudom mi lesz. 9 évet nyomtam le a barátomnál. Utolérte a válság.
olyasmi, nedvességet kapott, vagy kábel szakadás vagy valami vagy bármi, de az biztos!
Legyen holtjáték bőven.
Azért azt te is be tudtad volna állítani, nem?
Elköszönt = beszart ?
Helló Gino papa. Megvolt a szerviz. Állítattam a kuplungon is mert már rögtön az elején fogott. Most meg túlságosan fenn fog ami csak indulásnál érezhető. Nekem nem gond a gsr nek meg pláne.