Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki, hogyan és mennyire öltözik fel? Pl. bőr gúnya alá.....
vagy lehet kidobták a göngyöleggel együtt
fényt kaptak....
nekem táccspad van a notin
és hol vannak a képek amit igértél
persze hogy nem szóltak mert egyböl az IPA került elő biztos, amúgy meg jaja
túrót, apukám!
az olyan, mint az egér a számítógéphez: csak az amatőrök használják
ok!Gyönyörűűűű Mármint a kipu
Akkor nem jól használtad az eszközöt...
te nagyon kezdő
álltalában rajtam van a füles és nem nagyon hallom mi folyik az utcán, mondjuk nem is érdekel tulzottan. a zsóti mociját egyből meghallom, az közelebb van a géphez
nem szoktam, de én olyankor hallom a leghangosabbnak
ezt én nem tudhatom de biztos így van
ilyenem van nekem is, illetve Tutisé...

de ezzel sokkal sz@rabbul ment, ezért a már korábban is emlegetett fantasztikus kezemmel követtem el a dizájnolást
Hát, garit nem adok, de nekünk nem szóltak. Nekem a nyitottyoshik, GSX-r-en egy Raptor, a másikon Martin, GS500-on egyedi nyitott, és egyikért sem szóltak, csak megnézték, hogy szép. Ne huzigáld amikor rendőrt látsz és kész. Igaz, fndi?
kötözz rá kis kólásüveget. próbának nem jó?
Tényleg annyi ideig tartott...., de nem kézzel, hanem ezzel:
nem is csúf kompenzálom azzal h én is rajta vok
oké, akkor Neked recepted van rá, engedélyezem, hogy ne legyen csúf
persze, hogy nem. de alig van pár ömbör, akit ne hajtana a kiváncsiság. persze vannak olyanok, akik nagyon és többször kiváncsiak
HELP!
Nincs valakinek egy felesleges kormány kiemelője (magasítója) Kipróbálnám, hogy milyen lenne ha kicsit megemelem a kormányt! No meg, hogy mekkora kéne 15-20-30mm!?
hát nekem mert én vékony, gyenge, törékeny vok és anélkül lefújt a szél 200 fölött
hazudós
mér, nagyflexel szedted ki az elsőt?
na mentem vizszintbe, holnap megdumáljuk akkor a hangtesztes kiruccot CSÁ ALL
? kinek van olyan csúf nagyplexije?
Filoztok ezen hogy kié mennyit megy.Ilyenkor teszem fel a kérdést,hogy Nem tök mind1?: )Egyikönkse a végsebesség miatt vette,arra ottvan a hayabusa : )