Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem,reggel 11től este 7 ig,,,ebben volt ebéd,kávézás,Foxgirl látogatás,munka,kávézás és egy kis várakozás,,,,,,nagyon menő vagy,,,,,,inkább arról ugass,hogy sikerült e a vizsgád te homokfutó
Ákos.
egyik számot sem tudtam felhívni próbáltam több verzióban is 00421 +421 és anélkül is
Meg volt...amíg bele nem szóltál!
Jó étvágyat
De jó kabátod van, hol vetted?
Megvan a két lábtartó konzolod GSR-hez?
Egy nap alatt? Én most jöttem meg, 240km és csak 9-kor mentem el
váááááá,jó napot gsr lovagok
tegnap sikerült 367km motoroznom,,,,,,füred-almádi-enying-paks-dunaföldvár
-sárbogárd-mezőszilas-enying-almádi-füred-veszprém
-tótvázsony-füred utvonalon,Laci bá társaságában,,,majd a kedvesem is csatlakozott....de jó is volt
A reggeli lendületben segítsetek Mit tegyek a bringára, munkábajárásra, hétvégi túrázásra?

Aki még nem szavazott, okosítsatok ki gumi ügyben.

http://szavazo.net/showpoll.ph...

Köszi mindenkinek! Már nem nyaggatlak titeket sokáig a szavazósdival, csak majdnem mindre 1 szavazat van, elég nehéz így

Johny
Hi Qtyák!
Szép jó reggelt mindenkinek!
Üdv ALL!
Üdv!
le
Kocsit vittem téliről nyárira.
Már le is koptattad 1000 km alatt a gyárit?
Lefüstőlted?
én már rég fenn vagyok, megyek gumizni, aztán zoooooooooooooooooom.
Ébresztő kutyák, hasatokra süt a nap
Mi a szösz.....
Este 11 után már nem jár erre senki
Én csak szombaton kaptam kimenőt.
Vasárnap dolgozik a mama, én vagyok a gyerekkel....
Hé-hé... ez szombaton biztosan nem jön össze, legalábbis nem ebéddel. Bari is meg én is megyek ki a Construmára délelőtt, úgyhogy kettő előtt szerintem nem tudunk indulni. Így csak a Cita előtti gyors kanyargás fér bele.
Vasárnapra lenne egy nyugodtabb, ráérősebb ebéddel összekötött túra. Kb. 10-11kor indulhatnánk, a cél vagy a Dunakanyar mindkét oldala, vagy Mátra. Ezt döntse el a többség.
Vasárnap eddig Syrus és Tybee jönne, no meg gondolom Gino is csatlakozna legalább egy kis időre. Nagyon szép lett a moci!
Imola, te is csatlakozz be legalább az egyikre, ne mindig csak igyál...
Macinak meg gratula, nem néztem volna ki belőled, hogy elsőre sikerül.
Véleményeket? Ki jönne, ha jönne hova menne szívesebben? Meddig érne rá... stb-stb...
És szuper volt a jéghoki ma, Szuper Levente isten!
Már annyira meleg van/lesz , hogy bélés nélkül?
Nincs Bőrruhám, de a Bering kordura gatyámból kiszedtem a bélést! Így pont jó volt!
ha minden igaz akkor 17,00


jó éjt all.
Sziasztok!

A szombati Citadelláról mikor indul a felvonulás?