Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen normális!
Sziasztok!

Most szokom még csak a vasat... az normalis, hogy dugoban totymorgestol/forgolodastol lassu haladastol egyszercsak 93fokot mutat a vizhőfok kijelzo?! Kicsit aggodtam, nem tudom mi a norma... megalltam pihenni 85-re hult vissza 10perc alatt, de par gazfroccs és megint 88-90...

Köszi

Na megyek is aludni, hulla vagyok
Te nagyon leterheled, csak azért annyit...


És mi újság odaát?
Jól szorítottatok átmentem

Nekem a GSR 256-ot ment, de az óra szerinti....
Bocs
De lekapcsolta a nejem a gépet mert a feje melett "zugott" . Akkor este majd várom. Köszi elöre is.
Hali....

Jó fej vagy....
Én (sajnos) azok közé tartozom, akik ilyenkor még dolgoznak.
Este tudom küldeni, mikor már a gyerek is alszik...addig nem jutok a gép elé.
kb. 21h-tól
Gino!
fent vagyok msn-en. ha tudod most küldheted.
Ilyen nap is adódik néha
Amit tudok:
Szeptember 13-26, első nap Velence, alvás, másnap Livorno, alvás a kompon, majd a sziget. Vissza Róma, 2 nap, városnézés, alvás, majd Velence, alvás, végül haza. (De béna mondat lett...)
A jelentkezési lapot küldtem el én is, talán jövő hét végén viszem le Bcsabára az első részletet.

Eddig ennyi, csak legyen hely...

J.
Már jelentkeztél is? Én választ várok a szervezőtől... jó lenne tudni, hány fős a keret, hol lesz a szállás stb... Te tudsz ilyen infókat? Be is fizetted már az előleget?

És látom ráérsz nagyon.
Én is a szeptemberire jelentkeztem, 13-26 között, nem? Remélem találkozunk!

Ja, elkészült a szavazó:

http://szavazo.net/showpoll.ph...

Segít
setek a döntésben

Köszi,

Johny
Nekem az RR hátsó ugyanannyit elment, mint a gyári BT14-es (8-9ekm). Tehát nem kopik el hamarabb, viszont nagyon tapad, főleg kanyarban.
Ha lesz kérdés, írj nyugodtan. Mi is úgy néz ki, hogy újra a szigetet vesszük célba, de a szeptemberi túrát (ami fent van a túra oldalon).
Mekkora hülye vagyok... Ez alap mű, ezzel kezdtem Most esett le a GSR... A felajánlást köszönöm, valószínűleg élni fogok vele!

A többkomponensű gondoltam, hogy drágább lesz, de figyelembe kell vennem, hogy melyikkel mennyit tudok menni, tehát lehet hogy az olcsóbb nem mindig jobb (ami persze tény, de senki sem szereti elhinni). Jobban megnézve az összes gumi, amit ajánlotok, supersport, a sport-túra abszolúte nem a mi kategóriánk?
Mivel mindenki mást ajánl, lehet hogy 5 gumira szavazást írok ki, mert így gyorsan bővül ám a lista és soha sem fogom tudni eldönteni

Johny
70-75e körül megvan az első-hátsó. Gumibárónál
Élménybeszámoló

Ha lesz még kérdésed, akkor privátba (ponus@freemail.hu), szívesen segítek!
A két-három komponensű gumi az nem éppen a conti árfekvése.
Szia Abdul, de jó hogy "összefutottunk". Szardínia mennyire kemény túra? Természetesen több motoros, de részemről 2 fő plusz motyó.
Mesélnél milyen volt? Élménybeszémoló, mire érdemes figyelni, esetleg csomaglista?
A gumikat csekkolom, köszi a tippet.

Johny
Akkor inkább 3 komponens... BT16 vagy Dunlop Qualifier RR.
Az RR soha nem hagyott cserben, iszonyatosan tapad (esőben nem az igazi). Voltam pályázni, munkába járni, hétvégi kanyargás és a szardíniai túra.
BT16-ost a többiek istenítik.
Köszi,

és mi a helyzet a "két komponensű" gumikkal? Középen keményebb, blabla...
A lényeg, hogy minden nap motorral járok melózni, sokat megyek egyenesen de a hétvége a Mátráé és barátaié
A gyári BT középen egyenesre kopott, ezért merült fel a két komponensű is.

THX,

Johny
Csaó !

Én is most küzdöttem a kérdéssel, és inkább NE !
Sok közte a hibás és nagyon gyorsan öregszik!
Nekem is inkább a Dunlop D 208 at ajánlották itt:http://www.kekhold.hu/
És minimálisan drágább csak , tapadásban pedig nagyon hasonló a gyárihoz.
Ja és párban most a Michelin Pilot akcióban 60000.-ft.
Metzeler roadtec Z6 szintén.
Hívd őket bátran nagyon korrektek !
Sziasztok!
Látszik hogy itt a tavasz, még a fórum is pezseg :)
Szokásos féléves felbukkanásom soron következő apropója a gumma... Szval a gyári már nem húzza sokáig, plusz lehetséges, hogy megejtünk egy Szardínia túrát, ezért vennem kellene valamit. Mivel nem értek hozzá, gondoltam megkérdezem az illetékeseket

A választottam:

120/70ZR17+180/55ZR17 (W) TL ContiRoadAttack Continental

Vélemény, ellenjavaslat, más ötlet hasonló árban?

Előre is köszönet, motorra fel,

Johny
Te voltál az a GSR-es? Ú ne bassz de égő Kicsit gondolkodtam is hogy húdeismerős az arc meg a motor is, de nem tudtalak hirtelen hova tenni..Jól beégtem mi?
Szia Gábor

Tegnap este meg sem ismertél?
figyeled..a cégem..én sajan azt mondom hogy a munkahelyem..ez meg.. a cégem... lebuktál gazdag spíler!