Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindíg csak az a divatmajmolás, ez a kykee szerintem nagyon kedveli a meleg szineket
Láttam ma kykee-t sárga T shirtben a városban,rá sem lehetett ismerni.Melléálltam,pár szót váltottunk és elhúztam ,de nem jött utánam!!!
Lehet,hogy már nem vagyunk tesók??? A másik T shirt-ös srác lehet az új tesója???Azé nem követett.




12:30-kor vizsgázik,ezt értettem m9ikor átkiabált a bukójából!!!

Sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Sziasztok!
Kykee: jól emlékszem, ma vizsgáztál? Jól ment? Mindenkit lenyomtál, és bemutattad hogy kell közlekedni csúcsforgalomban? Előzés záróvonalnál, stb?
ok kykee bátyó, tudod mit inkáb legyen 30%. de akkor kicsit drágább lesz a lacának, ne szólj neki, nehogy megtudja
Szívem szerint azt mondanám,hogy már alig várom,de ez ebben a formában nem teljesen lenne igaz,mert az oldalas hozzászólásaidat olvasgatnám,de nem akarom,hogy tél legyen,annyira utálom. El bírnám viselni egész évben a 22 fokos átlaghőmérsékletet.

ne aggodj Ancsa-jszim ez a Topic sem dübörög úgy mint rég!
majd télen,mikor senki sem tud motorozni!és akkor milyen jó lesz majd a kykee több oldalas hozzászólásait olvasgatni órákon keresztül!
Jó reggelt barátaim!
Meghalt a tl fórum... ,de itt még vannak barijaim,azért gondoltam beköszönök!
Jó napot,jó húzkodást!
Rece apó tesó! ha nem látszik,akkor miért mondod,hogy csak a közepe kopik?he?
nem para az a guni!ha jól tudom Te is ilyennel gurulsz!azért hívtalak mikor felrakattam!
Laca,vedd csak meg Rece guninját,neked teljessen jó!itt a balcsin sok a kanyar azért nem kell nekem,de neked ott a sok egyenesben a nagy pesten tökéletes!Rece szerintem rábeszéltem Lacát a guninodra!10%kot kérek ha megvette!
üdv mindenkinek,
kykee bátyó tévedsz, tegnap óta mhelyről osztom az észt balkézzel
kell a lóvé benyára, nem lehetek táppénzen
küldjél jobb képet a gunidról mert ami alább van azon semmi nem látszik
laca, ha érdekel a gunin akkor szerintem legalább ötvenezret elmegy a hátsó és kb kilencvenet az első, ha sokat döntögeted akkor + 20% mert nem csak a teteje kopik. ja azt elfelejtettem hozzátenni, h előbb el kell vinnem egy szagemberhez, h csináljon belőle tömör gunit
Köszi.Pedig már kezdtem megnyugodni. Hali
Majdnem minden lapon a kykee nevét látom felül, az asztalán meg tornyosúló javításra váró telefonhalmot látok.Megy ám a munka ezerrel.
Basszus, ha erre gondoltok, ez tényleg tiszta CB Pista......
egyálltalán nem nevet rajta!kevés lesz az a 2 hambi!azt csak én verem be,te akkor mit eszel!annyit írj míg látom a CBics arcán a megnyugvást veled kapcs.ban!nem lesz verekedés,csak egyértelmű verés!
Amikor azt írtam akkor csak kis képen láttam!!!
De tegnap élőben is megcsodáltam a hamutartót ÉS EGYÁLTALÁN NEM HASONLÍT CB PISTIRE!!!!!!!!!
Ugye nem lesz verekedés!!!
VISZEM A HAMBIT,HA OTT A PISTI AKKOR 1-EL KIENGESZTELEM! Ha nincs ott akkor magamat engesztelem ki 2-vel!
tarka!a Cébics meglátta a hozzászólásodat a hamutartóval kapcs.ban és ezt kérdezgeti mindenkitől hogy igaz e a külselyére vonatkozó állitásod!ezt jóvá kell tenned,mert fent akadt rajta!én vigyáznék a helyedben mostanában és többet jár edzésre mint én!ja már kocsiba ül és csak annyit mondott:elmentem vadászni!
.....igen van és már le is beszéltem a Dodyval!nem kell aggódnia már,mióta lebeszéltünk a jövöjét a Tamcsinak!
Tamcsit MÉG nem kapom??????akkor mikor???nagy csokor neki a szépségeskedéséért amiért 1 helyezett lett!
a csomagot várom,majd javitom és átadom szombaton!
Szia Dody!

Hatalmas gratula a lányodhoz! Gyönyörű szép! De azért nem lennék a helyedben, mikor a fiúkat kell elviselned....vagy nem mikor, hanem máris??? Gondolom van hódoló bőven!
Szevasztok Barátaim!

Végetért ez az extrarövid pihenő.....most már jövő nyárig munkamunkamunkamunkamunka.

A túráról annyit, én oda megyek, ahova vezettek! De jó lenne már lefixálni úgy az útvonalat, mint a résztvevőket!

Rece apó! Milyen az eladó gumid? Mennyire kemény vagy puha? Kb. mennyit megy el forszírozott tempóban? Ha kedvező válaszokat adsz, engem érdekel! De minimum 12000-15000 km-t menjen el! Sok egyenesfutás nagy sebességgel, néha kanyarral kombinálva!
ez így is van,de jó sikerült poénnal dúsíta!
Rece apó ma mindenbe bele vauzik,mert ráér!otthon ül,kortyolgatva Whiskyjét,pöfékeli a Cubai szivart és a gép mögül oszt!Don Rece
kykee nézz be lécc a viccek topicba
Standar!
Gurulunk mi itt a környéken mindenfele!bele esett a körbe Papkeszi is!
Jó napot,jó húzkodást!
Steve!50 %,hogy jön a Betty,ez sok mindentől függ!majd meglátjuk,de a Tamcsit Dody papa még nem engedi,én már tárgyaltam erről vele!
Rece,mi a bajod a guninommal,meg van az döntögetve ahogy kell!nem csak a közepe kopik,nézd csak meg jobban a szemfenekeddel! jobb mint a bridzsstone az biztos!
hali reet,
biztos igazad van én már rég jártam arra, de azt tudom, h az igazi útvonal a mátraháza parád.
de mint már mondtam én most csak vau vau, hiszen sajna nem mehetek