Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szarsz te rám,buzi.....Amci lett a barátod
Nem törött, és a felnik épek. Nem voltak javítva. Nem is értem mondjuk, gyanús, hogy valami alá csúszott be.
Egyé kiwitet, mandarintot... aggyad befele magadba a vintamint.
A váz nyakba törött....mit kaphatott az első felni?
Lázam már nincs, csak most éppen a kötőhárytám durrant be. Kicsit legyengült az immunrendszerem.

De elviheted az összes cuccot is 40-ért, és akkor van plussz felnipárod, elektronikád, stb....
Szia....
Én az enyémen sem látok sérülést. Csak hátha....


Jó reggelt mindenki!
Ja az más, ha van még egy.....így van, nincs előírva az E betű.

Nem utállak Nagyon
Na de komolyan. Nem látok rajta sérülést, de te jobban értessz hozzá. A villanyak alul volt megtörve, szerintem nem kapott. Párban csapágyastul egy 20-as.
Hát haza nem vágtam, amúgy simán vizsgaképes. Nem olyan durva, mint az "egyéb".....ja van egy gyári dobom is, sértetlenül.
A KÖHÉM rendelet meg nem is beszél E betűről...meg ugye kinézetre teljesen gyári...csak nem lesz mellette egy valódi gyári, hogy látszódjon az a pici különbség.

Jobban vagy már?


Nem sérültek a kiflik? Hogyé adod....az sok!
Tudom, hogy most az árba beletennél mindenféle utálatot is iránytam...
Lehet, hogy a közútkezelő kötelezőjére pályázott, mert nem fújódtak fel a padkalégzsákok?
És sajnos a nyúlnak sem volt kötelezője.....
Megvan, csapágyostul......kell?
Nem szólok inkább bele, de hazavágni egy 120.000-es gyári dobot...hogy fogod levizsgáztatni?
Ez miért kókányolás?
Hidd el, ugyanígy készül minden sportdob csak a végén rákerül egy DRÁGA márkanév.
Meg én vagyok olyan kreatív, hogy meg tudok csinálni egy ilyet. Na és persze nincs annyi pénzem, hogy megvegyek egy készet, amin óriási haszna van valakinek....főleg, ha elvben hasonlót tudok csinálni én is.

A GSR bontódban megvan az alsó és felső "kormánykifli"?
Mire fizetett volna? Nem is volt Cascod.
és hogy tudtam, hogy te is kókányoltál
JÓÓÓÓ reggelt! Mindenkinek.
Jó reggelt !

Száraz az úttest, irány motorozni .
Ilyen lett telefonos, fülessel hallgasd hangerőn!
Itt még nincs fent két vége...
Fa..a lett, ügyes vagy!

Élőben jól szólhat !
adtam egy 5 öst de a hszt benyelte SM, vagy kitörölted, úgy hogy így jártál
Itt meg az enyém....
inside & outside
Bármit merek neked írni, meg mondani is....
Most éppen mi is volt, amit nem mertem?
Bravo file! Jó lett!