Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnapról volt szó.
Kykee ma mennek a többiek Székesfehérvárra?
Neked meg mi van a motoreladással?
Gino, ha érdekel akkor gyere MSN-re....
HI. Na milyen idő van? Most keltem az éjsz. meló után. Lesz vmi kicsi gurulás? Jól nézek ki . Friss vagyok
Inkább a halál, mint a te randa segged......Amúgy is annyian jártak már benned, hogy hozzád képes az olasz autópályaalagutak is szűkek....
én alkuszom neki,,,ő szerelő...nem pedig üzleztember....meg én vagyok a konsziliérie
dolgozol rajta,,,,,lassan fossá alakítod magad? mert hát ugyae ha szaron dolgozol...taposod,akkor pépesedik.....

na ,jól van gyógyulgass.....bár már rég meggyóügyulhattál volna,ha lejössz a gyógyszeredért hozzám
Mondom majd ő alkuszik ha tényleg kell neki.
add neki oda 8ért.....annyit ér......nem lehet tudni,hogy nem e sérült....az csak akkor látszik ha be van rakva.....vagy tegye be és ha jó kifizeti de akkor is csak max 15....igy korrekt huuu de édibédi vagyok


Sütkérezzetek ragyogásomban
á, megvan mi a normaflor, köszi
kötőhártyagulladással, lázmentesen, kicsit köhécselve, köszi. És gyengén mint a szar, de már dolgozom rajta.
én,nem én köcsög vagyok ......csak tudod az üzleti vérem ....meg nekem is lehet néha szerencsém
ez elég gyengére sikerült hogy vagy homokfutó?
de te egy zseni vagy...35-ért annyi cuccot......Nálam ennyi, ha Ginonak kell majd alkuszik.
sok...rengeteg......10ért vettem sérülés mentes motorról..csapágyastól,csak be kellettt rakni
mimimi?
Igyál az antibiosz után normaflort is....
20 csapágyastól. Kp.
Hülye....írtam neked msn is...
Ő van itt, vele beszélgetek....ennyi, ez még nem jelenti, hogy szeretem!
te meg bugyibuci
Mennyi az alsó felső kifli Amci?
szerintem a felniket máshonnan bugázta a tutis.
Amci=Maci .........bár szép név,,,olyan nőies......jól kiatláltam véletlenül aZ ÚJ NEVED...MÁTÓL AMCI VAGY
Tömöm a vitamint, antibiotkumot, ma fogy el. Eszem a gyümit is, de ilyen beteg rég voltam, valami új vírustörzs van amit nem ismeraz európai szervezet.