Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy menjünk politikusnak annyit lopunk ami a pofánkhoz fér és még ki is kérjük magunknak
Géppityuval pénzfelvétel? Aztán lakásgond sem lenne?!
már csak a válságra kéne valamit kitalálnom........
én nem szóltam bele,csak segítettem eladni neked a kifliket úgy,hogy közben a Ginonak is segítek.....miért van ezzel bajod,,,igy tegyen neked jót az ember
...máshogy fogalmazok,,,összehoztam azt ami nektek nem jutott volna az eszetekbe....
hálás dög medve
Innentől kezdve viszont én is beleszólok az itt folytatott bizniszeidbe....
Héj,Gina,,,Acimmal lebeszéltem neked a kifliket,,tedd át,nehogy gond legyen a tieddel.....a személyes véleményem az,hogy a tied az kaphatott az esésnél.. a másik,meg,hogy 5 perc alatt ki lehet venni a telszkópokat elöl...nézd meg,hogy nem e görbült meg.....attól is lehet fura érzésed,még ha szabad szemmel nem is látd.....nekem is az egyik 1mm elment,,,csak vizszintmérővel lehetett észrevenni,ahogy körbescavartam a villaszárat
nekem ok ez a megoldás.
jelőld meg,add oda a Ginonak,berakja,azt ha jó kifizeti,,,ha meg nem akkor meg fölösleges eladnod,mert szar
mit érzékelsz?a kormányod nem ferde,ahogy lassan gurulsz?ahova beér a villaszár a tanknál,ott egyenlő távolságra kell lenniük és a kormánynak egyenesen kell állnia a keréknek meg merőlegnek a kormányhoz képeset...ha ott valami nem jó,akkor már a kanyarokat is máshogy veszed....ettől még a motor gurulhat egynesen
ok.
Csapágy nem is kell...
Jólvan....valahogy még utánajárok, hogyan lehetne leellenőrizni, hogy jo-e.
És mondjuk legyen a fix ára akkor 15. Csapágyat sem kapsz ennyiért gyárit....
Nincs akkor ötletem....ha kell szólj.
Szóval az sem biztos, hogy rossz, csak nem tudom leellenőrizni. Lehet, az enyém is jó...csak olyan fura érzésem van menet közben az elejével kapcsolatban.
Nem tudok menni, melóhelyen vagyok, szalonban...értékesítő gépen.
Amúgy valóban úgí van, ahogy kykee írja...csak akkor derül ki, hogy jó-e, ha be van szerelve és ki van próbálva.
Mondom, látszatra az enyémnek sincs semmi baja....de nincs etalon vagy valamilyen biztos módszer, hogy össze lehessen hasonlítani.
Ha nem jön senki, akkor Xbox360 - n ezt fogom tolni ----
én még nem. Amúgy kint 8 fok van.

Kykee, Anikó helyes, de ha be kéne szállnom az azt jelentené, hogy téged is látnálak meztelenül, az meg kétséges, hogy akkor felállna-e a farkam
Bár az ajánlat meggondolandó, köszi. Mi van, te már nem vagy elég neki?
Senki nem reagál a gurulásra. Én lehet, h megyek 1 kis karikát
izguljon rád a harapós ló
tegnap is együtt voltunk ahogy azt a videón láthattad.....de miért érdekel?be akarsz szállni 3.iknak?ekkora büdös nagy gethás medvét nem tudunk beengedni................meg honnan veszed mekkora a káj löveg?innen szájba csaplak vele
és mivel adagolnád, kismókus? Kiskanállal? Mert a mikroszkópikus pöcsöddel nehéz lenne, nagyítóval nem lehet bevenni
Mi van, Anikóval régen taliztál, hogy megint rámizgultál?
Mondjuk a Merkantil híresen szopóág. Részvétem.
Szia Maci! 213 as chf nél tuti jól járnék. A bázisárfoly. 148 volt.
Tehát szopon vagyok. Nyögök. Áprilisban várom a + árf. elszámolást
1/4 évre Merkentil. Lesz vagy 25 - 30. Motor egy. marad a nyögéssel együtt.
hát ma inkább szörfözni lehetne,ilyen szélben.......de nekem nem jó a holnap,mert Nő napi összejövetetelt tartunk, déltől 3ig
te hülye kaspó....én tolok,nem tolatok,,,meg nem a seggem miatt gyere,te buzi.....na most látszik hogy hova is tartozól....beadagolom neked a kájpirint....azonnal hat és a szádban olvad nem a kezedben