Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem,te jössz pontosan mögöttem.....nem tudom,,,,a többieket kérdezd....én vagyok
Majdnem mindennap itt van a kis geci , de már stírőlöm a seggét ! Visszakapja ! . .
jövő héten itthon lesz a kutyulim!
Hátul mennék , hogy ez ne legyen probléma . Anno volt itt összetartás , mit történt ? Úgy olvastam ezt a fórumot mint egy jó könyvet , lekötött nagyon !
Óvszert vigyek,vagy adtok ti? ...vagy az sem kell......a vőd ott lesz?kicsit beihatnánk azt elbeszélgetünk vele
Jöhetsz a vendégség visszajár !
nincs elszántság mint rég......vagy azért mert büdös vagy....bár nem éreztem semmi kifogásolni való szagot rajtad....
Akkor menjek fel hozzátok azt zity-zuty party bariból?


vagy ti jöttök? jól indúl igérem nem engedem hogy a sarokban ülj
Az hogy lehet , hogy a túralétszám nincs még vagy 20-emberes ? Én meg lelkesedek mint ovisok a fagyizó előtt ?
semmi.............




































































































.........o
lyan amit te értenél
hééééééj para
Mivanmivanmivan?
én meg uglykrisz
büdöskrisz & uglykrisz
Te ki vagy , valami új csóka ? Én büdöskrisz vagyok .
Komállak érte ! . . .
Én nem akarok megtanulni kanyarodni ! Tegnap le is szedtem a kormányt ! Csak zavart az a sok gomb meg kar !
mi van bammeg,itt vok
Kivánok Faszikáim!
Na hellóka fiúkák ! Előbb erről írkáltam !
Egy nap egy karikát , kíváncsiságból , családilag . Krétán van ilyesmi út Vai-felé . Peti barátom lánya végigokádta az utat amíg én vezzettem odafelé ! De olyan jól kis kanyarok voltak visító gumikkal , hogy egy kis takarítást megért ! Este együttérzésből kukarészegre ittuk magunkat /billiárdgolyót egy turistabusz alól szedtem ki /! Utánunk is takarítani kellett !
Szerintem rettegnek tőled...................félnek hogy parti bakarod vágni őket.....engem lehet én nem parázom
ő legaláb meg akar tanulni egynesen kanyarodni,,,,példát vehetnél róla,,,,te még kanyordni sem tudsz egyenesen
mégis hogyan akarsz megtanulni kanyarodni? Egyenesben?
Kicsit sok a kanyar mi? Merre jártál ott? Az volt a második "hazám"