Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hittem hogy már egy parti sexet akartok igen jól néz ki
Hűha mibe húzzalak ? Csak nem ? Annyit akartam mondani ezzel , hogy ahhoz képest , hogy milyen öreg picsa , és kemény alkoholista , nem is néz ki olyan szarul ! . .
Úgy értettem,hogy jó fej,nem nézegettem férfi szemmel,,,,,,,mit akarasz ezzel,mibe akarsz belehúzni?
Má méé nem gondolod úgy ? Ne sérts meg nagyon ott van !
Oké , most már tudom . A Maci hülyén néz !
Ja,,,de hogy te jó csóka vagy,meg respektálom hogy az első oldaldtól elolvastad a GSR 600 topic életét a mai napig,hogy tud ki kicsoda,meg hogy ki merre meddig....
Kedvesed is nagyon szimpi volt...máá nem ugy gondolom
Pontosításért:
Szóval MSNen azt beszélgettük a Ginoval,hogy egy buzi kis paprik jhonny a Maci és egy Gipsz Jakab...mert hülye és lenéz minket
Na azé ! A buzi még csak-csak , de a paprika meg jancsit nem vágtam !
nem,te,teeee,hanem a mackósajt
Pont azt beszélgetjük a Ginoval,hogy milyen kis gipsz jakab vagy te kis paprika jancsis Macika vagyol buzi
Hi mindenkispohi !
Hi mindenkinek!

na nem is idegeskedek a szar idő miatt....tegnap semmi bajom nem volt ma reggel meg torokfájás ku.va láz áááááá
Húú , te ilyen komoly csóka vagy ? Magázzalak ? Van bringám de lusta vagyok .
Az nem én vagyok, hanem a többiek. De ha ez kell: járj bicklivel, ne légy már puhapöcs
Semmi "hi-hi" figura vagy valami pl : járj elektromos robogóval vagy akármi . Mindegy most megyek és veszek füldugót !
ha ilyen barátaim vannak minek nekem ellenség?

Krisz, miért is? Komolyan írtam. Megszokod.
Na cső ! Már azt hittem , hogy beteg !
tök mindegy melyikkel kel,akor is a bal ér le neki előszőr,,,,ha egyszerre teszi le mind kettőt akkor is
jó,akkor ha ne akarjak neked jót,,,akkor rosszat fogok... olyan hisztis picsa vagy
Bal lábbal keltél .
vegyél füllhallgatót. Amúgy meg majd hozzászoksz.
te figyi, inkább ne akarj nekem jót, és ne szólj bele, jó? Majd én lebeszélem azzal, akivel boltolok.
Hello mindenki ! Süket lettem a tegnapi öcsimura teszttől ! Legurultunk a telekre , visszafelé már gázos volt a hangja ! Basszameg , rakhatom vissza a gyári "nyuszimurát" !