Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attlől fűgg, milyen himzést, átalakítást - kényelmit -akarsz rá, szinek milyenek legyenek benne stb. A MOTORSHOWN személyesen beszélhetnk rőla, mert FNDI nyerge is ott lesz, mint ki- felállítási tárgy! Mindenki az a saját arculatára, izlésére és komfortigényére alakíthatja a nyerget!
TOMMOT standot a MOTUL kenőanyagos mellett és a H.D.-vel szemben kersd!
RMC motor, ott van
Már akartam venni de nem találtam sehol jó mert nekem piros kéne de ami jó is!Valakinek láttam már itt pirosat
Egy normális kormányt vegyél rá (LSL) és azzal sokat javul a vezethetőség
100 körül vannak. A komolyabbak elektronikusak. www.x-bike.hu
A biztonság nedvéért
Mondjuk igaz minek nagyon stabil a futóműve
mindenre lehet tenni, de a GSR-re minek?
Az van benne

Gsr-re vki nemtud kormánygátlót
azért proti is legyen benne rendesen. Na meg egy aláöltöző sokat segít a komfortérzeten.
Maradok a semicilinnél
2 részes van itthon egy Suomy!Nagyon jó ruha tesóm 160-nal beszállt a fák közé meg kitakaritotta az árkot plusz felsöpörte a főutat benne amikor elesett és csak a festék kopott meg rajta kicsit és CSAK a kulcsontja tört el!

Megtartom ezt az egyrészest csak nekem még furcsa volt mert a 2 részes Suomyban sokkal több a puhitó anyag pl az alkarnál végig vann benne egy szivagcsbetét ami az egyrészesben nincs csak a bőr meg egy kis háló és ennyi...
Van rá jó gyógyszer!
Janicilin!
A torkom az nagyon fáj meg köhögök is.....meg az egész légcsövem minths lenyeltem volna egy szögesdrótot!Szedek Advil ulrtrát,semicilint,algopiyrint,1000 mg C- vitamin,multi vitamin de ami tetsépitőknek kell és a napi mennyiség 3000%-át tartalmazza....csak segit.......
jobb mint egy kétrészes
el ne add az egyrészest, sokkal jobb mint egykétrészes. Én is egyrészest akarok venni, bár megmaradna a kétrészes is..
ki kell feküdni sajnos. Nekem a legalacsonyabb lázam 38,6 volt a legmagasabb 39,6 és nem volt hőemelkedés. Kaptam antibiotikumot is, mert olyan ez a szar vírus, hogy könnyen komplikációkat okoz, nekem rá is ment a torkomra. Menj orvoshoz, most.
Hát megpróbálom hogy milyen motoron...bár most nemsok esély van rá mert nagyon szar idő van meg tudtam hogy a virus neten keresztül fertőz dehogy elkapjam tőle thebear azt nem gondoltam volna

38 fokos lázam van tegnap óta....szabálom a gyógyszert meg tetsépitő vitamint extra dózisút!
Mibe fáj 1 ilyen?
FNDI tervei alapján elkezdődött a GSR nyergek gyártása!

Szép,mint az FNDI!
Kényelmes, mint az FNDI!
Dögös, mint az FNDI!
Motorshown TOMMOT név alatt a HARLY sdtanddal szembe kiállítom!
TOMMOT = tervezte FNDI!
Arra vigyázz, hogy el ne mozduljanak eséskor a protik. Én most viszem a kétrészesem nadrágját szabatni, mert a 64-es kabát fent nagyon kényelmes, a nadrág meg egy nálam (194) 10 cm-el magasabb majomra készült így lóg a segge.....
Jó reggelt mindenkinek!

A hölgyeknek boldog nőnapot,és aki rajtam kívül még Zoltán,annak boldog névnapot!

fndi! Ez a szemétláda szél nagyon visszatart a zsozsi nézéstől. Ha kicsit enyhülne mennék. Majd még kitalálom.
Igy hogy kicsit nagy rám (inkább csak a lábamon) igy kényelmes eddig....még motorn nem próbáltam.....ami még nem jó az egyrészessel az az hogy ha kaki van akkor lehet mire letudod venni és letudsz ülni arra becsúszik
ez minden lányra vonatkozi itt a fórumba plusz aki nőnek érzi magát
a kordura max városba jó, de még ott is elcsúszik. A bőr sokkal jobban véd, a kétrészes csak akkor, ha össze van húzva, de a gyenge pont a zippzár. Az egyrészes véd legjobban, de kényelmetlen. És mindezek alá így is kötelező a plussz gerincvédő.