Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jogsiért kibaszott fekete lenne !
"Félreértés miatt zuhanhatott a forint"!
Na neee! Hallottatok már ilyet?! Na ez a tuti!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ még mindig a "kurvára" kék! csak nem fekete lett!? van még valami restanciád a kékkurvárval!
Nagyon kék , vadi új , nagyon drága . Nincs muti csak úgy !
heheheheh! Tessék mondani Ócskásbácsi... kutyapumpa van? Milyen az idom? Mutttii mááá képet!
Feketére fényezett fejidom ? Na ?
Lécci-lécci ! Kérhetnél akármit is !
és vizsgázzak is helyetted?
Lenne mit : esetleg ha kifizetnéd a jogsimat , adnék egy öcsimurát ajándékba ! Nos ?
Nemvanmit!
Májusban szokott éjszakásra átállni a munkám /remélem meglesz még !/ . Akkkor ez ügyben megkeresnélek . Köszönöm !
Jóóvan! De minden gyakorlati óra délután történik! Engem nem zavar ha nincs jogsid! Ha nem most akkor majd legközelebb, nem fogsz lemaradni róla!
Köszönöm Tomassa ! Én mindennap kivéve vasárnap hajnali 2-14- ig dolgozom . Elég nehéz így bármit is tegyek délutánonként , pláne figyelni ! Mostanában is csak azért vagyok fent , mert ezt a fórumot sasolom mint egy megszállott bolond !
GRKRISZ! Most beszéltem a motoros iskolával! Tesssék elkezdeni! 1 hónap alatt megvagy!
500 hornet! Hmmm... passz, lassú gyakorlatok vannak, nem számít annyira szerintem. meg az enyém nincs úgy agyoncsövezve mint ezek!
Valaki innen nem jönne a Már 19-20.-i játékra? Még van három hely!
Köszönöm amúgy mindegyikőtöknek , hogy ilyen segítőkészek vagytok ! De nehéz eset vagyok !
Ugye hogy ugye ! Nekem az a lényeg , hogy a saját motorommal tudjam amit kell ! Ha lesz jogsim , attól még tudatlan maradok .
ezzel azért vitatkoznék, a motorod csak akkor dupla erős ha odatekered neki. Ha nem provokálod akkor ugyanúgy kell vezetni szinte mindegyiket....
Egyébiránt itt mindenki úgy kezdte , hogy lerakta a jogsit ? Akkor én fordítva vagyok bekötve , mert kell a motiváció , hogy tegyek is bármiért-bármit . Most ott motivál mindennap !
mi a jó abban, hogy 125-ös, 250-es vagy 500-as Hondákkal tréningeznek, miközben a motorod dupla erős? A saját motoros tréning többet ér.
Szeretnék beiratkozni a "TUTINGER" képzésre !
Tavaly egy kollegám rakta le a b-s jogsit és volt neki kresz cd-je . Még a kérdéseket sem értettem pedig már levezettem több mint egymillió km-t hiba és balestmentesen !
majd én tartok nektek traininget nyáron kakucson Tank benzin, hambi és kóla, ennyi az ára
A hűdenagyot nem rád értettem, hanem általában csak hogy nyomatékod adjak a mondandómnak