Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagyok "hú de nagy" . Valamit félreérthettél mert nem félek a motortól , csak nagyon sajnálnám ha megkarcolódna a kis vadállat /vészhelyzetben csatt !/ !
Még nem voltam tréningen! de 17.i re szeretnék menni pár barátommal!
A motorozás egy másik kérdés! Csak nem akartam szopni a papírokkal, ennyi a 20 nap csak ezért volt. Egyébként a többiben igazad van, egyetértek!
Kösz , de nem a bajra megyek . A rendőrbácsiktól jobban parázok , mint a csitt-csatt-tól !
Krisznek szól amúgy
Pont holnap lesz a beiratkozás! Bp Dohány u.7(asszem) általános iskola! 35.000.- a beugró és ezért leigazolnak neked egy elméleti oktatást, 15 órát asszem és bejelentenek KRESZ vizsgára! A barátom pont holnap kezdi! Tényleg érdekel?
A KRESZ volt a legnagyobb szopás ( nekem) ÓÓÓÓ 10 éve vezetek folyamatosan, mit nekem KRESZ?! Perszefaszom Szépen megvettem a cd-t amin a kérdések vannak! 20-ból 20-szor buktam Aztán összekaptam magam és 1 vizsgán 6 hibám lett! De széééétvakartam a herém kreszezés közben!
Szerintem nem a gyorsaságra kellene rámenni, 20 nap alatt senkiből sem lesz jó motoros. A fokozatosság a lényeg. Először fejben kell összerakni a dolgokat. Mivel a kresz része megy, a motorkezelést kell megtanulni. De először úgy hogy fel se ülsz egy motorra. Addig nem is érdemes vasra pattani míg fejben nincs összerakva a dolog. Sokn azt hiszik magukról hogy húde nagy motorosok, aztán egy vészhelyzetben csak csattanni tudnak. Én sem tartom magam jó motorosnak, de legalább már levezettem jópár ezer km-t. Ha motorra ülök már nem félek a motor erejétől hanem kezelem a motor erejét. Ez nagyon sokat számít, míg félsz egy motortól, addig nem fogsz teljesn értékűen motorozni. De ne keverjük össze azzal hogy az alattad lévő erőt tisztelni kell, akár GSR van alattad, akár egy simson.
Ebéd nem érdekel , csak vacsorázok /reggel,délben,este!/ ! Kérnek jogsit ! Te már estél ?
jogsi nélkül óvatosan,nem fizet a biztosító ha baj van.
Én a legrosszabb eset vagyok ! Hajrá !
Hááát! megnéztem a moov oldalát! A Honda safety-hungary nekem szimpibb! Igaz, hogy 35.000.- DE van benne két ebéd, egy helyen van a kettő, adnak bukót, motort, ruhát, protektort, tehát mindent, hogy ne a sajátodat csesszedéééét, ha esel! Márpedig ESEL! Mindenki esik, ezt mondják!
Legrosszabb esetben 100 HUF
Húú , jöhet ! forint ?
Van a jogsira suli amit ajánlanék! Megy egy kontakt! 20 nap alatt volt meg KRESZ vizsgával együtt (1 Kresz vizsga, 3 óra rutinpálya, utána vizsga, 1 óra város vezetés, utána egy vizsga! ennél gyorsabban nem megy!
Mi a különbség a honda tréningje és e között? Vagy csak kinek melyik szimpi? Tapasztalatok?
http://safety-hungary.hu/hu
http://www.youtube.com/re
sults...
Szia Tutis ! Köszönöm , hogy ilyen segítőkész vagy ! De ! Halvány lila gőzöm sincs , hogy mit kellene gyakoroljak , mert tavaly ősszel csak úgy vettem egy motort /adatlapom szó szerint igaz !/ . Motorra jogsi nuku , csak 20-éves hivatásos jogsi nem motorra . Ha már ennyire segítenél : A-S jogosítvány okosság ?
Én azt tanácsolom hogy ki kell menni egy elhagyatott területre vagy parkolóba, és ott gyakorolgatni, sokkal olcsóbban kijössz. Fékezés, lassú kanyarodás, megfordulás, ezeket kell rutinból nyomni. Ha ezek mennek utána lehet továbblépni és kimenni pl kakucsra. Ott fel lehet venni a tempót. Ezek után már jó eséllyel biztonságosan tudod terelgetni a vasat az utakon.
közben megtaláltam. Egész jónak tűnik.
mi az a Movemotors?
Én egyenesben sem tudom húzni ! Beiratkoztam a Movemotors-hoz továbbképzésre , csak azt nem értem ha nem tudok semennyire motorozni , akkor azt fejlesztik tovább ? ? ?
egy-két Kakucsring, Mecsek, Mátra és belejössz De ha rám hallgatsz, nem feltétlenül ettől a csapattól tanulsz, a legtöbben csak egyenesben húzzák neki, tisztelet a kivételnek. Nopara, Bari, Káj, Tutis.
Annyira még nem tudok . Semennyire sem tudok .
ha 18 fok akkor te vagy a ghost rider
Nekem is meleg a homlokom , de nem tudom hány fok ! . .