Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor is enyém a 6000. hozzászólás!!!
Motor törés CASCO-val vigyázni!!!
A legtöbbünknek a kár 30%-a, de minimum 300.000.-Ft az önrész!!!!

Lehet számolni!!!!
Szia Napsugár!
Sajnálom a szép kis Hyundai-od!!!
Komolyan!
Tarka!
Részemről a megtiszteltetés!
Kykee, Dody!
Remélem nem ijesztett el benneteket a változás szele, és továbbra is kerettagok vagytok!!!
Nagyon köszönjük a meghívást,csak az a gond,hogy mindíg sikerül a TL találkozót és a gsr túrát összeszervezni.
Az első gurulásotok is a 2.Tl tali időpontjára esett,pedig szívesen veletek tartanék.
Azt hiszem ezt Ancsika nevében is írhatom,elvileg Ő is bólyon lesz a TL talin
de ha idén még lesz ilyen akkor ott a helyem(ha nem akkor lesz a 4. tl tali. )
ha meg idén nem akkor jövőre.
Jólesik,hogy ránk is gondoltál!
Üdv BlackNet!
Máris fent vagy a listán, sőt ha megadod a mobil számod, meg a becsületes neved mailben (gsr.klan@freemail.hu) akkor a Klán tagság is dukál!!!

Találkozó 26.án az M3 kivezető SHELL kútnál, reggel 8 órakor!

OK???
Szeptemberi túra: Szeged - Soltvadkert (a Laca kedvéért)

Javasolt dátum: 16.-a szombat!!!!

Vélemények??
Csak az a baj, ha így folytatom idővel, nem jön össze addigra az ezres szervíz, pedig nagyon jó lenne még a túra előtt letudni. :)
Nem látom a nevemet a résztvevők listáján?!
Engem is felírhatsz nyugodt szívvel, mert megyek. A budapesti emberekkel meg kellene beszélni, hogy együtt induljunk, nem?
A túrára eddig bejelentkezettek:
Kykee
Dody
Laca
Lacus
Badlac
P.P.
Re et
Tybee
Steve

Az új GSR tulajok közül, akik ezen topikot látogatják, nem akar senki sem jönni???
Továbbá várunk kedves Hidi , Ancsa , Gyöngyi meg még akinek motorja van pl. a Tarka !!
Üdv Doc!
Nekem semmi bajom ha augusztus 26.-án Egerbe-Szilvásváradra megyünk! Csak menjünk valahová!!!

Tehát az augusztus 26.-ai túra útvonala megváltozott!
Új útvonal: Eger - Szilvásvárad - Lillafüred - Miskolctapolca!!!!

Akinek ellenvetése van most szóljon!!
Én elhiszem, hogy betartottad a követési távolságot, de akkor mivel magyarázod, hogy nem tudtál megállni mögötte? Nem kötekedni akarok, félre ne érts, de a hivatalos közegek szemében ez azt jelenti. Sokszor az ember nem mindig figyel oda és olyankor lehet kínos egy fél másodperces kiesés, mert ha akkor nem másfelé kalandozik tekintetével, agyban, már meg is tudott volna állni. Hidd el, valóban nagyon sajnálom az ilyen eseteket, mert tényleg nem azt az embert kellene büntetni, mint ahogyan már írtam, hanem azt, aki nem vezet körültekintően, nincs figyelemmel a mögöttes forgalomra és ráadásul akadályoz, ne adj isten még szabálytalankodik is.
Pedig betartottam a követési távolságot
Csak ugye nem mindennapi, hogy valaki épphogy elindul már megis áll, nem irányjelez, és még szabálytalanul meg is akar fordulni!
A GSR -re a plexit honnan szerezted, már ha a motor a tiéd? Ilyet szeretnék én is magamnak, de közölték hogy jelenleg nincs és meg kell rendelni. Ki tudja, mikor juthatnék hozzá.
Sajnálom!

Mindenféleképpen Te lettél volna a hibás, lévén Te nem tartottad be a követési távolságot. Persze, sztm. mindenki tudja, hogy ezt a szabályt mindig elő lehet venni a tarsolyból. Sajnos, ilyen szar szabályaink vannak, hogy mindig az a hibás, aki hátulról megy bele az előtte haladóba még akkor is, ha a szerencsétlen "vétkes" nem így gondolja. Hasonló helyzetben sajnos én is voltam. Egy BMW -be csúsztam bele, mert megállt az út közepén nézelődni, de előtte elindult és ráutaló magatartást tett a folyamatos haladásra. Én hülye kinéztem oldalra, hogy ki tudok -e majd menni az utcából, de ahogy visszapillantottam, már a fékpedálon volt a lábam és szinte padlólemezig tapostam, mert észrevettem, hogy az az idióta megállt. Az ilyeneket kellene büntetni és nem azokat a szerencsétleneket, akik a másik hibájából csúsznak bele az előzőbe. Megnyugtatásként a BMW -s még azt is közölte, hogy nem tudja mi van, de idén már 3* rongyoltak bele hátulról. Összeszorított fogakkal szitkozódtam, hogy b@szodna meg az ilyen.
Én ma az autómat törtem össze. Előttem szabálytalanul nem a Ferdinánd hidra akart felhajtani egy csaj, hanem visszafordulni, épphogy elindultunk a lámpától...erre megállt, én meg elkaptam a kormányt, hogy kikerüljem, de a bal elejem megsérült. Nem hívtam rendőrt, én barom, mert ő odairta, hogy szabálytalanul akart visszafordulni. Erre a biztositós ember a márkaszervizben azt mondja, ez nem egyértelmű, mert mindig az a hibás aki hátiuról jön, így csak cascora csináltathatom. Az meg ugye min 100.000 vagy mi, a kár pedig úgy néz ki nincs annyi...tehát mi a fenének fizetem a cascót az autóra...még jó, hogy egy olcsó biztositónál vagyok, hisz sosem okoztam még balesetet!!!
Lehet, ha rendőrt hívok sem lett volna a csaj a hibás, max megbüntetik a szabálytalanságért!
A manóba!
Végiggondoltam.... Nem veszek fel hitelt, inkább kb. 2-3 hónap múlva megveszem a vfr-t, amit kinéztem. Úgyis enged belőle a srác, mert akkokr már javában ősz lesz. Legalábbis remélem
Doc, még tényleg nem tudom, hogy megyek-e, de mindenesetre köszi a felkínált helyet!
Szép napot!

Íme a cég suzuki flottája
Motort most kell venni pár napon belül, vagy csak jövő tavasszal...
Őszre-télre minek álljon benne a pénz, minek fizesd a Casco-t, ha nem is mész vele?
Szia!

Töréscascóval vedd fel a hitelt. Nem lesz több havi 26-28e Ft -nál. Ha esetleg úgy alakul, hogy eldobod a mocit, a biztosító úgy is kifizeti a nagyobb részét. Szerintem vágj bele, mert a kereskedések nem nagyon fognak tudni újabb motorokat behozni, lévén lassan vége a szezonnak, az árúkészlet pedig igencsak apadóban van. :)