Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kápére veszed sem kell kevésbé tenyeredbe temetni arcod ha eldobod
A kereskedésben a használtat is tudod hitelre venni és abban akkor kárt csak kisebbet tudsz tenni
Nekik garanciát is vállalniuk kell a motor állapotáért és könyebb is reklamálni nem úgy mint ha kéz alól veszed.
A sátramban van még hely ha úgy döntesz hogy jössz
Nem tudom, hogy megyek-e. Jó lenne. Gondolkoztam a hitelen, de nem merem bevállalni, mert ha eldobom a vasat, akkor foghatom a fejem... ( lehet, hogy mást is, attól függ, hogy mi törik el )
Majd hétvégén Kunmadarason leszek jól Te nem jössz?
Én a helyedben azért kereskedésekben is érdeklődnék mert ott hitelt is kaphatnál és így esetleg bár többe kerülne de jobb állapotú fiatalabb vashoz juthatnál ami jobban és tovább bírja valamit eladnod sem lenne olyan nehéz a későbbiekben.
Oké, Doc. Majd valamikor megnézem Sok a munka, még mindig a motor miatt hajtok. Te? Jól vagy?
Pearl
Nem hogy a napi 10 hozzászólást de a 10 napi egyet sem olvashatjuk tőled
Mivel töltöd mostanában az idődet az erdőszélen pisilésen kívül?
Ha pedig olajat nem eresztő blokkot szeretnél látni akkor szívesen megmutatom a GSR és bennem tutira megbízhatol
Halidéj Steve!
Nem is hiszem hogy bármit el kellene söprögetni
Nem ismerem a 26-i túra résztvevőinek névsorát amit viszont olvastam itt hogy Laca, Kykee, Lacus, meg nekem is megfelelő ha szeptemberre kerül át a szegedi gurulás és nem bánják ha augusztusi időpontban másfelé lesz a csapatás..
Mivel közeleg az időpont szerintem amúgy is ideje megtudni az indulók névsorát. Neked különben okozna-e lelki törést ha megvalósulna az ötletem?
Sziasztok!
Tedd fel mind és majd mi kiválogatjuk szívesen segítünk
Kykee!
Gratula a legújabb pólódhoz a nagy T betűshöz bár a színe nekem nem jön be de hát tudtuk mindíg is hogy fura az ízlésed elég ha a barátaidra gondolunk
Remek étvágya van gyönyörű gyermekednek még jó hogy csak ebben hasonlít rád Inni még ugye nem iszik úgy mint te?
A rólad elnevezett épületek partszakaszok kisdobos örsök rendőkapitányságokat stb. meg szidd meg erőssssen hogy helyesen írják a nevedet és a jogdíjat időben rendszeresen fizessék mert különben megvonod tőlük ezt a mérhetetlen kegyet hogy nevedet viselhetik
Az biztos!Másfél éve ismerem!Sokat tudna mesélni!
Nyugi, nyugi...kiválasztom a legjobbat!
Irigyellek. Az én Kitti-mbe úgy kell belediktálni a kaját........bár már nem bosszankodok rajta....megeszi ami kell magának
Pedig olyan vagyok mint az Etna!
De egysmást már neveztek el rólam:
és ha jól emlékszem még KIKI BEACH is van!
Üdv P.P!
igen mert Krisz-T-ián és fel kell tüntetnem,mig menek de má tudják egyre többen,hogy nincs joggsim(MÉG) Reggel is egy srác oda lépett hozzám bamba buta tekintettel,hogy még csak most rutinozom???? Ő azt hitte,hogy nekem van jogsim!mondtam is,hogy Vasárnap este kell hinni a Misén!
Don DoC!
Erről beszéltem neked tegnap este
A felét be is tolta a buciba
Jó napot,Jó húzkodást!
Köszönöm a gratulációkat,de ennek már elsőre mennie kellett volna!most is azzal a magabiztossággal mentem mint az előző vizsgán!ugyan az volt a vizsgafelügyelő aki múltkor megvágott!mondta is egy vizsgázó srác,(ő is megbukott előző alkalommal)hogy igazságtalan volt a múltkori buktatása,mert nem érintettem a vonalat,Ő látta!erre Ő meg az utolsó etapban kiment egy pillanatra a pályáról és a vizsgafelügyelő meg pont lenézett a papírjára és nem vett észre ebből semmit!igazságtalan mákosbelygli?!
Na de mindegy sikerült és kész,persze hozzá kell tennem,hogy mintavizsgát tettem
Rece apó tesó!itt vagyok,wapon látom az irományaitokat,de nem vagyok net közelben!hétfőtől újra fertőzöm a topickot!most TE jobban ráérsz,mert valamiért kivetted a szabidat ?!
Üdv Steve tesó!remélem jól telt a szabid?akkor Augusztus 26.ika reggel 8 Agip kút?esőnap van?
mindenkinek szép napot és BALMENKÖZt,Recének meg jobbulást és kitartást a kényszerpihenőhöz!
üdv kykee
Ancsika neked meg sok
és egy kis
Kykee Tesó!
Gratula a rutin vizsgádhoz!!!
Most már végre menni fog a motorozás!!!
1/2 6-tól veszprém utcáin megtekinthető közúti forgalomban narancssárga T betűvel a testíín!!
Gratula Neki!
És most T betűvel látjuk Almádi szerte?
Én még plusz annyit tudok Kykeeről,hogy ma reggel sikeres rutinvizsgát tett 07:05 perckor!
Szevasz Rece!
Kulcscsont problémákkal lehet házat szigetelni???
Szerintem nyugodtan jöhetsz velünk 26.-án!!!
Eb csont beforr!!
Különben is, a Moto GP-ben kemény versenyeket nyomnak le kulcsonttőréssel!

Azért mielőbbi gyógyulást!!!!
Szevasz Doc!
A hozzászólásokat elnézve javaslatod nem aratott elsöprő sikert.
Már, hogy az Eger - Szilvásvárad túrát tegyük 26.-ára Szeged helyett.
Megfelelő propagandával még fordíthatsz a dolgon, ellenkező esetben marad Szeged és te kimaradsz belőle!
Nem baj, szeptemberben viszont már jöhetsz velünk! Mit szólnál pl. 16.-hoz??
Jó reggelt GSR-esek, meg a többiek!!!
Sajnos mostanában akadozik az internet hozzáférésem, mivel otthon szolgáltató váltás miatt nincs adás.
Munkahelyen meg hol gépközelben vagyok, hol nem.
Na de lesz ez még így se!!!
hát aki dolgozik és fáradt bár mikor elalszik
Ilyen korán lefekszel? Tudsz már aludni?
Hát akkor jó éjt!