Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó napot,jó húzkodást!
Ez kell!nesztek!
Napillanatig kicsit pause: ez a túra, amire én is jelentkeztem (Eger), az most melyik hónap, melyik nap? Mert nekem az augusztus tuti nem jó, minden 7végén valami grr családi programmal van tele.
Tudnál képet berakni róla, vagy valamilyen linket, ahol megnézhető motoron is a plexi? Ha jól néz ki, akkor vevő vagyok rá.
Kedves K. István!
Köszönöm a meghívást ,de mint Tarka barim is írta,úgy néz ki,hogy a TL talin leszünk.
Ettől függetlenül,jól esett,hogy gondoltál rám is!
Kívánok Nektek egy röhögéssel teli,nagyon jó túrázást,és majd feltétlen várom a fotókat!
Kykee drága!
Hát nem megmondtam,hogy levizsgázol? Mint már írtam sms-ben,fogadd gratulációmat,és Rockét is!
Múltkor nagyon meleg volt a helyzet,mikor lazán dumáltam veled telefonon vezetés közben,és a zsaruk leintettek..ezek vagy vakok voltak,vagy...rendőrök...
Minden Gsr tulajnak egy cuppanós!
Hali

A barlangfürdő szerintem felejtő, mert a barátnőmék voltak ott a nyár elején, tele lengyellel, lepusztítva koszos igénytelen....
Téli programnak jó de nyáron.... túl sok a túrista
Ja azonkívül lopnak mint az etnikum
Üdv gOnzales!
Neked is mondom, ha Klán tag akarsz lenni (nem kötelező!) a neved és a mobil számod küld el ide: gsr.klan@freemail.hu
Üdv
Steve
Szevasz Laca!
A három taps a nevem után??
Hát istenem, minden szentnek maga felé hajlik a keze!!!
Csak szerényen...
Szevasz YikeSS!
Rég jártál erre!
Aztán a túrán ott lenni ám!
OK Rece!
Meggyőztél!!
Pihenő helyek a túrán:
Eger (borkóstolás, ne ez sajna kimarad...)
Szilvásvárad (sült pisztráng zabálás ezerrel!!!)
Lillafüred (nézelődés?)
Miskolctapolca (berlangfürdő tesztelése, ha marad idő???)

Az ebéd helyére várom a javaslatokat!!!

Szerintem ha Szilvásváradon bekajálunk jó lesz visszafelé egy egri, vagy gyöngyösi kajálda. Egerbe én is tudok jó párat.
Új gyülekezési pont 26.-ára:
Pólus Center, Western udvar felőli bejárat mellett a járdán (van hely bőven).
Innét 8:00-kor indulás, tele tankkal!
Szevasz Dody!
Akkor mondom:
Az útvonal. 3-as út, Gödöllő, Hatvan, Gyönygyös, 24-es út, Mátraháza, Parád, Recsk, Sirok, Eger, 25-ös út, Szarvaskő, Bélapátfalva, Szilvásvárad, Nagyvisnyó, Mályinka, Garadna, Újmassa, Lillafüred, Hámor, Miskolc, Miskolctapolca
Az útvonal horror mennyiségű szerpentínt tartalmaz!
Visszaútnak Miskolctól végig a 3-as utat javaslom!

Budapesttől számolt távolság: 222 km Nagyon barátságos!!!!
Tiszta menetidő: 4 óra 31 perc
Ebből kifolyólag ráérünk 8 órakor elindulni!!!!
Igy jó lesz???
Üdv gOnzales!
Jöhetsz nyugodtan, nem a pályán megyünk!

Pedig ott is nyerhettünk volna időt...
Nem baj majd faragunk valahol, valamiből...
Jó reggelt Mindenkinek!
A túrára eddig bejelentkezettek:
BlackNet
CB Pista
YikeSS
gOnzales
Kykee
Dody
Laca
Lacus
Badlac
P. P.
Reet
Tybee
Steve

A vendégeket most nem számoltam.
Valoszinu mi is mennenk 2-3-an a turara 26-an.
Nem kell meg mindig veletlenul valakinek KAPPA turaplexi GSR-re rendkivul olcsoert?
Én mennék túrára, de ahogy eddig alakult, addig még 1000 km alatt leszek, két hét alatt 270 km sikerült.

Szal inkább az autóút, mint a pálya.
Szia Laca !

Kötelet vagy golyót szeretnél????
Ha 7 akkor én kiszáltam! Ehhez már sötétben kellene indulnom,pedig nem szeretek mocival vadászni !
Igy is rezeg a léc!

Ez kurva sok km lesz nekem.
Lehet hogy én egy éjszakát is Bp közelében beiktatok előtte vagy utánna még majd meglátom.

Várom Stevee km adatait még.

Te meg ne targoncának használd a hátsó emelőt ember !
25 tank benzin amit elemeltél !!!!

Üdv:
Dody
Jah, a gsr az enyém, már plexivel rendeltem a budaörsi full gas-ban. Asszem a normál ára 50e körül van.
Szia Stevee !

Akkor ez az "Új" túra most ? km várhatóan????
Ugye nekem + 2x190Km=380 Km

Találkozó mikor és hol????

GRATULÁLOK a 6000. hozzászólláshoz!!!
Férfimunka volt ! Ügyes!!!!!


Csaó:
Dody
Szevasztok!

Tiszteletem mindenkinek, GSR-Klántagnak és másoknak is! Tessék csak jönni a túrára! Remélem mindenkinek jó lesz az új terv! És így legalább igényt tarthatok Docéctól valami repi cuccra is.......tudjátok az olasz dolgok a legjobbak: a potyolínók....

Recének igaza van! Én is szívesebben mennék a "régi" 3-ason! Az autópályában semmi élvezet! Ráadásul ha lesz bejáratós, vagy 1600 km alatti, akkor a nagy tempót sem szívesen tartják! Inkább induljunk 7-kor! (Dody és Kykee kinyír ezért...+Lacus)

Napsugár, nagyon sajnálom az autódat! Múlt hét pénteken én is alkottam, az újonnan vett Ivecom (sajna csak nekem új, egyébként 10 éves) 1 tonnás teherbírású emelőhátfalára ügyesen ráengedtem egy 3 tonnás rampát...... következmény: 100 ezerrel kevesebb a családi kasszában.....

Ricardo, remélem JÓL döntesz, és akkor jól is dönthetsz!!!

Steve! Tetszik a neved után a három taps.......
szasz mindenkinek,
irigykedve olvasom a túraterveket, ahogy kinéz a dolog, lehet, h még a szeptemberi guruláson sem leszek képes motorozni
a doki szerint hat hét az esetem, az pedig másfél hónap, az meg azt jelenti, h szeptember vége október eleje
steve basszus én nem a motogp-ben indulok horribilis lóvékért csodadokikkal meg egy vagon fájdalomcsillapítóval a hátam mögött. az igaz, h motorozni sem tudok annyira mint ők
úgyhogy nekem most helybetopi van.
egyébként azt nem akarom elhinni, h egerbe a hármason képesek vagytok lemenni. miért nem mentek gödöllő, hatvan, gyöngyös, parád, eger útvonalon? akkor még motorozhatnátok is nem csak a gázt húznátok a pályán. persze ti tudjátok én most ebbe nem szólhatok bele, mivel nem megyek.
sugi, sajnálom az esetet, azért próbálkozz a biztosítónál. ha a nő elismerte és később is elismeri a hibát, akkor nyerő vagy. ne add föl ilyen könnyen
Gratula a 6000.-hez!
És köszi az együttérzést Hunyadim nevében is!
Ment a levél. :)
Na, elvan a gyerek ha játszik...