Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hatalmas gratula a gépedhez!

Biztos nem bánod meg......de már beleszerettél, azt látom! Az utolsó mondatodon qrva nagyot röhögtem!

Szerintem olajcsere után már néha elmehetsz 12000-ig, hogy érezd az igazit......aztán alig várod majd, hogy tényleg lehessen cibálni....
Dr.DoC!
végre ismét itt vagy! Én már múltkor javasoltam a miskolctapolcai barlangfűrdőt!
oda le,fürdés kollektívan,ebéd,fürdés,beszélgetés,KLÁN imidzs építés,stb,majd haza!ez lehetne akár augusztusban is és aztán Szeged!lényeg,hogy mindenki tudjon jönni!nehéz ezt összehozni,hogy mindenkinek jó legyen!ha milliárdos lennék akkor mindenkit megvendégelnék csak jöjjön és legyen egyben a KLÁN!igy,hogy csak milliomos vagyok sajna ezt nem tehetem meg
Big gratulation! és az élmény mellé még klán tag is lehetsz,ha akarsz és ha túl leszel a beavatás szertartásán
Jó napot,jó húzkodást!
Steve tesó,nagyon kellemes nyaralást kívánok!tedd meg helyettem is,addig én meg motorozom ha ráérek!azért csak óvatosan a nyaralással,mert hamar meg lehet szokni a semmittevést!
üdv kykee
g0nzales!
Gratula a géphez és sokezer élvezetes balasetmentes kilométert nektek!
Azért javaslom a nagy izgalom csillapodása után olvasd el figyelmesebben a kapott kézikönyvet
A javasolt bejáratás így fest : 800km-ig 7000rpm és 1600km-ig 10500rpm. Ha figyelmesen olvasod akkor az is kiderül túlzottan óvatos vagy akkor ha csak "majd 16000 km-től lehet alaposan megcibálni a bajszát."
Steve!
Akkor például meg kellene cserélni a helyszínt Az Eger - Szilvásvárad - Miskolctapolca lenne augusztusban és a szegedi pedig szeptemberben így "hazai pályán" legalább ronthatnám a szinvonalat
Ez nem lehetne megoldás?
Jó reggelt mindenkinek!
Már ha ezt jónak lehet nevezni! Itt esik az eső! Kocogni sem nagyon tudok elmenni, nemhogy motorozni. Pedig ma annyi helyre mentem volna! Mindegy, elmegyek így is, csak nem lesz annyira élvezetes.
g0nzales:gratulálok a géphez! Nem fogod megbánni! Ha meg lehet már menni vele, akkor szívesen hallanék a plexi-szélvédelem kérdéskőrben szerzett tapasztalataidról! 110km/h még nem számít, 140-150-ig plexi nélkül is nagyon jó a GSR szélvédelme a lámpa és műszerfal miatt.
hidi: a másik Vadmacsra én sem szavaztam volna, ő valóban nem volt annyira szimpi! Na de csak egyik volt motoros, hogy lehetett összetéveszteni? Nem ismerted fel a képen a motort?
"reggelt!

Megvan, megvan, megvan a gép!!!

Tegnap délelőtt végre átvettem. Nálam asszem fordítva működik a dolog, átvétel előtt viszonylag jól aludtam, ma viszont már félhatkor kivetett az ágy, mert 9-kor haverral megyünk egy kicsit gurulgatni. Az már csak 2,5 óra

Egyébként most már feltétlen gsr-fan vagyok, a "baszdmegezdedurva" kifejezés folyamatosan ismétlődik nálam. Iszonyat precíz és finom gép, még így is, hogy bejáratos, iszonyat durvát lép, iszonyat kurvajó hangja van, iszonyat bele vagyok szerelmesedve. És még a feleségemnek is tetszik.

Szal tökjó dolgom van.

A plexi nagyon jól ki van találva, a szelet csak hallom, de nem igazán érzem, ha meg lehasalok, néma csend és teljes szélvédelem. Persze még csak 100-110-ig tudtam kipróbálni, de addig tökéletes. És még jól is néz ki.

Egyébként kérdezgettem a full-gas-os srácot (Tamás, asszem) a bejáratásról, és sem ő, sem a könyv nem említette azt a fokozatosságot, amiről itt olvastam. "Csak" annyi, hogy 800 km-ig max 6500, sok váltással, öblögetéssel, motorfékezésekkel. Utána 1600 km-ig max 10000, majd 16000 km-től lehet alaposan megcibálni a bajszát.

Na eszem valamit, utána lemegyek a garázsba, nézegetni
Már én is szavaztam, a múltkor a másik Vadmacsot néztem meg , a szöszi szimpatikusabb...
Jó reggelt Steve!

Itt esik...
Ja és persze, szavazni, szavazni!!!!
Jó reggelt Klán Tagok!
Ma én is Rece apó nyomdokaiba lépek és elhúzok nyaralni!
Egy hétig nem leszek topik közelben.
Na de utána!!!
Jó motorozást mindenkinek!!!
BALMENKÖZ!!!!!
Jó éjt, Steve!
Kellemes korán kelést!
Mentem pihizni, holnap korán kelek.
Autós túra...
Jó éjt mindenkinek!!!!
Szerintem egy Eger - Szilvásvárad - Miskolctapolca irány jobban hangzana!
Kétszer egymás után Szeged azért uncsi lenne...
Akkor Szegedet javaslom szeptemberi túrának
Ráadásul szeptemberben a kilencedike szombatra esik nem úgy mint augusztusban amikor szerda lenne
Doc!
Az augusztusi túra 2.-án még elment volna, de 9.-e, az már akkor a szeptemberi túra időpontja lehet pl.
Szóval lehet javasolni időpontot is, meg túraútvonalat is szeptemberre!!!
Az elejét? Vagy csak másodikát? Mert még kilencedike is az eleje
Megpróbáltuk a szeptember elejét, de akkor még többen nem érnek rá!
Ebből a szempontból bár sajnálom de nem változott
De ez régóta betervezett elfoglaltság és pont ezért javasoltam hogy legyen mondjuk szeptember eleje valamikor a közös gurulás mert akkor veletek öblögethettem volna
Kykee Én nem kurváltalak le,te kis hímprostituált!
A tl egy erős kis V2-es.
Szerintem jó.
CSak má nem gyártják.Helyette van az SV.
Tarka!
A TL-ről valymi keveset tudok!
De ha az a királyság, akko arra fogok feszülni
Természetesen!! Majd minden eladótól ill. motortulajtól gyanútlanul kérek egy motorozással kapcsolatos fotóalbumot . Egy akut privát szépségversenyt rendezek, ebbe ma este úgyis profi lettem
Mármint a döntésben
Nem felejtettem el!
Csak gondoltam változott azóta a menetrend!!!
Sajnálom ha nem...
Szavazási útmutató: 5527 hozzászólásban!