Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék parancsolni , ezeeöccáá
hát ha nekem kellene mondanom rá az áment,akkor mondanám,szerintem ok lett,talán a feketén vastagabb fehér vonalakkal....(ne felejtsük hogy ez valszínúleg fekete alapra kerülne)
Üdv! Valakinek van eladó hátsó doboztartója?
esetleg egy ilesmi ?
búkóval 100körül kell fizetnem ott is...... 2hetet csúszik a dolog....
valami ilyesmire gondoltam,de ez csak egy skicc vazze"
Hi Káj kartárs!
ok,skiccelek valamit,majd küldöm,ilyesmikkel foglalkoztam pár évig.... ...na nem a kivitelezés volt a dolgom,hanem a dolgok kitalálása...
MIvvaa? áfa megy..... motor marad interatban...... túszként tartják vissza vagy mi?
minden faxa.... 180áfát kell befizetni......motor még marad az interatba...
drágább hobby mint a mocizás
CSUMO PARA
jol vagyoltook?hmmm,minden okés?
szia Káj
GEKKO őtletelte ezt ki!
FNDI!

Képzelj el egy vízszintes rombuszt, ne ne olyat, inkább mint egy fekvő p..naát!
Na abba rajzold bele növekvő, majd csőkkenő betümérettel: TOMMOT, úgy, hogy középen a két M valahogy egymásba kapcsolódjon.! NEM AZ ÉN ÖTLETEM A BETÜÖSSZEKAPCSOLÓDÁS!
Öt hozzászólással előbb! Olvasd!
Üdv: OLDKLU
HALIHOOOOOOO
talán meg maradok

bammeg skiccelj egyet és én megcsinyálomE' csak hogy valamiféle támpont legyen
Szia. Szép napot, de ebböl nem lesz mocizás.
szép jó reggelt
Köszi, hogy foglalkozol vele! Minden képpen emblematikus jellegűnek kell lennie, mert emlékezni kell az embereknek rá, hogy mit is láttak.
Nekem is a TOM-MOT tetszik a legjobban!
jó reggelt kutyuli gazdik...
Kiráály vagy nagyon!
Névre visszatérve,a ToM-MoT nem rossz hangzású,és emblémában meg lehetne faxán csinálni,mondjuk a két M betűű kis átfedésben lenne(mint Rolls-ék R bötűje)és az egész egy kissé "rombusz-szerű" lenne,a két M betű a legnagyobb,sajna ittnincs semmi képalkotóm,csak verbálisan tudtam vizualizálni,de megpróbizom lerajzolni ha érdemes...
Hycomat tesó!
Még mindig fexel? Én igen sajna...