Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezért vertek bilincsbe és kerültem fogdába....mert a gyökér köcsög volt,és még keménykedett is...
dikk mán, nédda,,Metzeler sporttec M3as gumma mennyi volt?
jaa, meg a Budai is vár
Szia MotoPityu!

Ne csináld, mi történt? Mi ez a szezon elötti hirtelen döntés? Csak nem te is B-Kinget akarsz helyette? Nyáron vár Vácon a fagyizó, ne viccelj!
jobban vagy?
tudom h a tank alatt van a színkód, de sajnos nem látom 30 km távolságból.. gondoltam aki oly szerencsés legszebb piros K6-as kutyulival rendelkezik saját tárolásban megtenné h megnézi nekem
Új gomba? Új gumma?
Napot.
Nyeregbe csürhe banda,iszonyat idö van,induláááás. . . .
sajnos nem mondtál újjat. De jó hír, hogy 2006 óta csökken a halálos balesetek száma.
Napfénytelen jó reggelt!
Na, megyek megnézem az útviszonyokat lengyelbe. Most ugyan csak melózni megyek oda, de tavasszal...
Oldklu
nem szeretnék ünneprontó lenni , de .....

http://totalcar.hu/magazin/vel...

jó reggelt!indulok melózni..... nemsokára itthon....
ja,,,,olvasstad?
köszi,,,lépek alvadni,,,csumi FNDI bari
mi van gengszter kiengedtek
majd körülnézek
első sárvédőt akarok.......


császtok genyó banda
és remélem soha nem látod hasznát ennnek a bukógombának...
életfogytig lecsukni az ilyen ultrageciket,rohadjon meg az összes amelyik ilyet csinál,legózik a töröttel,majd sérülésmentesen eladja.... Na ezek miatt ugrottam rá az újra....
de qrva jóó gombásod van bari!
azért ennyi mert szabadulni akarnak tőle mert csak a helyet foglalja az ára is azért ennyi mert tesztmotor volt. amire álltalában kapnak kedvezményt is a nagyfőnöktől

de mondjuk kúúúú.. ra mindegy hogy elkel-é csak gondoltam hátha érdekel valakit egy jó vétel ( káj v bölcskei v akárki )
go msn
ok vágom csak oldani próbáltam a feszültséget
gond nem lesz gondolom, mi is áthúztunk nem egy ülést már ( cross ) csak egy frankó tűzőgép kell hozzá
Hi FNDI!
Mindent meg kell nézni, hogy mit és hogyan csináltak. Hogy szigetelik a varratokat, milyen a töltőanyag, hogy ne penészedjen meg belül. A fűtés hogy van megoldva, hola hőkioldó és a bizti?
Nem a szabásminta a lényeg! Ezt gyártani fogom, ha az alapanyagokat ebben a minőségben meg tudom szerezni! A "Nagymester" letette a nagyeskül, hogy eredeti állapotban kapom vissza a nyerget!
bazdki most vetted.....és lenne helyette más?
az egész országban 2,5 te lüke.....nem az állapota, a km gyanús.