Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg inne az erkélyről a holdat is látom, kocsog
nem is akarnál
nem dolgozok.....április 5-ig.
Intézd el nekem,,,köszi,,,de ne legyen több annyira elintézed hogy életfogytogot kapok egy kis garázdaságért
megnézted ,hogy bent vagyok e már?büncsi gyancsi lett
Gratu.....most már benne vagy a rendszerben.....
És mi lett? Szabálysértés vagy bcs. gyanúsítás?
holnap megpróbálok kanyarba látni
na,tessék,látod Hojtjej,,,ő a Holdig is el lát.....most kicsit gyúrtam szemre és ma már az esthejnal csillagig is el láttam nagyon kemény vagyok
Jó estét mindenkinek !

A K6-os piros GSR = YHH

Nekem olyan a szemem hogy ellátok a holdig is
buzi
béna dehát nem te vagy a béna
szia! igen, köszönöm kérdésed a dolgok jó irányba változtak kicsit visszafelé
közútilag frocliztak engem,utána kitettem magamért egy fejszenyél társaságában.....
Csak nem értem,ha provokál,akkor miért csodálkozik hogy kap,aztán meg bőgve remegve hívja a zsaruka,,,,engem bilincsbe elvisznek,aztán meg kihallgatásnál ugyan azt mondja,hogy ijesztgetett meg provokált 20 percig,követési távolságot leszarva,autóját rámhúzva játsza az agyát,mintha kemény lenne....hát nem volt
nem csak neked maradt ki, de egy garázdaság vagy súlyos testi sértés néz ki a sztoriból. Bár garázdaságért nem vesznek ujjnyomot
Akkor nyomasd ecsém,mert mennék ki a motorhoz a sablonnal meg a cuccal....
Mi is történt Veled? Valamit kihagytam szerintem,......
nem baj, üdv a rendszerben
igazi favágó

remélem az LFP polódban voltál

most mennem kell BB
csövi
hát a rendőr szavaival élve"ennek a kis pöcsnek ugrik a jogsija egy évre"....nekem meg ejnye bejnye lesz...meg pénzbünti......de hoizzá tette,hogy ő mint gyermekes apa és motoros,szét is csapta volna a fejét,azok után amit velem szemben gizdázott.....látták rajtam,hogy normálisból vagyok csak nem tűröm a gyöjkereket a 20 percig tartó közuti gizdázásával együtt meg betyár becsülettel vállaltam is a tettemet...meg mondom,ha szándékosan akaratm volna ,akkor nem egy ilyen felmatricázott gépkocsival teszem....röhögött.........fényképeztek,ujjlenyomat
....én meg osztogattam a névjegykártyámat meg adtam némi tanácsot a nyomozó úrnak,motorozással kapcsolatban,mert 3 hónapja van motorja
édibédi voltam
csá tesó
meg van a logó majd csinálok jobb képet mert nem annyira lett jó a tegnapi
gravirment izzicsad
Hali!
na mivót ma lasz kapsz
de béna vagy...mi az hogy 30km-re nem látsz el...én még messzeb is...almádi mólóról simán látom a tihanyi félszigetet,,,sőt még az Apátságot is,,,az több mint 30km