Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazán őszinte részvétem
Mi történt veled egészségileg?
mi van az egészségeddel?
részvétem.
Sajnos semmi jó.Gondok voltak az egészségemmel,a múlt héten meghalt az édesapám. Úgyhogy a hangulatom az ....... ! Már alig várom a tavaszt,a jó időt,hogy kimotorozzam magamból egy kicsit a bánatot!
Egyébként nem kizárt a B King se!Jövőre lehet.
Áááá, nem...... (én már idén is ültem. )
és a legjobb,nem véletlenűl hagytam utoljára
eltünt ,mint egy nagyobb összeg
üdv Feri,,,,szerintem is befogol szavazni a b-királyra
vedd meg
vedd meg
vedd meg
vedd meg
majd jól elkobzom

Mi van adamfzr-el?
vigyázz,mert nem félek használni
be fogsz te még
Mizu?Rég láttunk.
Ha most nem Tuonom lenne,akkor 1000%,hogy beneveznék egy B King-re!

te baltanyél lovagja teeeee
most jártam lovasnál,tiszta a 71es,nincs ott akadály
miért? Hogyan kellett volna kérdeznem? Tudtommal a vas kész, csak a lovasnál van akadály, nem?
ez a lényeg meg hogy a kacsa előtt víz legyen
nekem jövő héten kész
azt onnan folytatom ahol elbuktam....kimegyek oda és végig kerózom azt a kibaszott szakaszt
hát igen, ez erős volt inkább azt kell megkérdezni hogy áll a vas
húúú,ez dúrva bekérdezés volt
Estét.

Jo kis kört toltam ma,holnapra is ilyen idöt mond
Tybee:Holnap nem gurulunk egyet valamerre?
na és veled mi a helyzet fireman? Ma újabb Bkinget rendelt be a Blackmotors....
1-et értek veled . Nyárra jó lesz nekem a 20W-50,kipróbálom .
15W-50-es akarok,ha hidegebb időben is akarok motorozni.
A FUCHS kiváló olaj, autómban is az van 5W-50-es.
Az olaj témához had szóljak kicsit hozzá..
Először is a motorolajnak a legfontosabb dolga a hidegindításnál kenés, ekkor sérülhet legjobban a blokk. A magyarországi hőmérsékleteket figyelembe véve 10w-os olaj a legideálisabb. Bár a 10w-nél mégiscsak jobb a 0w-s olaj. ezeknek azért van jelentősége, mert a más a dermedéspontja. A motorban a felmelegedés után éri el az olaj az ideális hőfokoz és halmazállapotot, hidegen korántsem ideális a sűrűsége az olajoknak.
Viszont az 50-es olajok jobban bírják a tartós nagy fordulatszámot. Tehát a jó olaj 10w-50-nek számít a magas fordulatszámon üzemelő motoroknak.
Ettől kis mértékben el lehet térni, nagy mértékben nem érdemes. Én jelen pillanatban a gixxerbe 15w-50 fuchs silkolene olajat használok, Tybee, ajánlom neked is.(race) Ez tulajdonképpen ugyanolyan mint a MOTUL 300V. kevesebb erős igénybevétel, túrázós motorozáshoz elég a 10w-40-es olaj. Én melegen ajánlom a castrol olajok elkerülését, nálam és sok másnál igencsak leszerepeltek. Annyi jófajta olaj van a piacon, lehet válogatni (cepsa, ipone, motul, fuchs,) de sorolhatnám még. Ki ki válasszon belátása szerint. A repsol olaj GSR-be szerintem jó választás, olcsó és jó olaj, nekem legalábbis bevállt.
Na, ki motorozott ma? Fájdítsátok a szívemet....

Gino, te ülsz még az életben motorra?