Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáááá
köszi,de:This listing () has been removed or is no longer available. Please make sure you entered the right item number.
If the listing was removed by eBay, consider it canceled. Note: Listings that have ended more than 90 days ago will no longer appear on eBay.
Csáá! megvan a villaszár? most találtam megint egyet neked,de akkor erre nincs már szükséged,asszem
http://cgi.ebay.com/suzuki-gsr...
ÁÁ szerintem nem
Alakul,,,90%ban kész ,csak.......kibaszott sóder kibökte az öninditó deknit ...pediglen ma már gurultam volna
MAcira gondoltál?
No! Szép reggelt, vagy valami hasonlót!

Scacok! Vigyázzatok magatokra. Ki motorra ül. A barátom kit említettem, NAGYON-NAGYON válságos állapotban van sajnos. Reggel óta félek az sms-ek től. Gondoljatok rá egy pillanatra. Köszönöm!
sipi
Sziasztok.

Suzuki gsr 600 k7 kék használt kifogéstalan alkatrészek eladóak kedvező árban,a készlet erejéig.
cim.mmihaly01@gmail.com
Még egy "OFF" és én is abbahagyom.....
De akit ez nem hat meg ,az nem is magyar,szerintem!
És kulturált kommunikációból magasiskola a szélsőségeseknek is!
http://www.youtube.com/watch?v...
Nem akarok sokáig offolni , már csak egy gondolat . mondják olyan nincs hogy cigánybűnözés !? na akkor elmondom hogy ha " gond " van a falunkban az mindíg hozzájuk köthető . bocsi , beszéltem uff
a gyógytornász néni is pont ezt mondta
a mocsok az mocsok marad, mindegy minek nevezed
Naná hogy nem merik,már az étlapokról is leszedetik lassan a cigánypecsenyét ,vagy átnevezik..... mert az sértő és megalázó,és rasszista kifejezésnek számít!
Csak egy gondolat : Ha engem bárki magyarnak nevez,akkor az nem sértés,meg rasszista,meg stb.....akkor a cigányt miért nem lehet cigánynak nevezni,anélkül hogy ne neveznének azonnal rasszista szélsőséges állatnak?
Na ezt magyarázza el valaki! Uff.Beszéltem! (illetve írtam )
köxii tesaa,már tépem is lefele!
Na Te sem vagy valami normális akkor,ha motorral mentél gyógytornára gerincműtét után......
De van undorítóbb a normális embernél?
5 gigásig bármi jöhet a pestaládámba
De azért köszi!
Erre varjatok gombot ! már nem merik kimondani hogy az elkövető ismét kissebségi volt !

Késsel, majd egy sörösüveggel támadt rá a rendőrökre egy körözött férfi Mezőfalván - közölte a rendőrség csütörtökön az MTI-vel. A nyomozók szerdán egy 44 éves, elfogatóparanccsal keresett férfiért mentek ki mezőfalvai otthonába, a körözött személy azonban megtámadta őket - mondta a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Németh-Kész Mónika rendőr százados hozzátette: a férfi előbb késsel kezdett hadonászni, amit sikerült elvenni tőle, ezután betörte az üvegezett szobaajtót, majd széttört egy sörösüveget és azzal ismét a rendőrökre támadt.

Az őrjöngő férfit végül a helyszínre érkezett járőrök segítségével sikerült megállítani, majd megbilincselni. A férfi az eset óta két alkalommal is kórházba került: először azért, mert saját magán okozott nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket, másodszor pedig vérnyomás-ingadozása miatt.

Az ügyben hivatalos személy elleni erőszak gyanúja miatt a dunaújvárosi rendőrkapitányság feljelentést tett a Székesfehérvári Nyomozó Ügyészségnél - közölte a szóvivő.
oké-rendben ....Semmi gond,ha tudunk majd dumálunk!
Szia Mlado! Ne haragudj, de ebben a percben értem haza, ledobtam a cuccom és már megyek is tovább. Szombat este tuti fentleszek MSN n.
Ez is igaz!
Van aki motorostól cseréli 1 - 2 évente
Nem 1-2 stoppie a probléma a gumifékcsővel, hanem mondjuk egy forró nyári pályanapon sok-sok erős fékezés után a felmelegedett fékolaj "megpuhítja" a gumifékcsövet és kissé "gumis" lesz a fék.
Ezzel együtt a nyomáspontja is megváltozik. A fém fékcsőnél stabil a nyomáspont. Ha ezt betanulod, akkor mindig ugyanúgy és ugyanannyira tudsz fékezni....
Utcára nem szükséges a fémcső, csak ha keményebb nyomáspontot akarsz.
ja
bár egy dot4-es vmi 1200 Ft körül kóstál.
annyit talán rá lehet szánni 2 évente.
A fékcső viszont húzós.
Plána a fém. Most kérdeztem a lentebb javasolt x-bike-nál.
Ha az ember mindkettőt cserélli és nem kell neki szines, akkor 35 körül van. Ha vannak igények (szines meg króm...stb), akkor felmehet 50-60-ig is.
A szerelés is kb 8-10 + a fékolaj.
Olcsóbban max bontottan van, ami viszont jó vétel is lehet, mivel örök garancia van rá és kb fele áron megy.
Kérdés, hogy érdems-e rá költeni, amikor megy a stoppie a gyárival is.
Szia!

Szerintem sem kell fékcsövet cserélni 2 évente.
Csak fékolajat. Bár már régóta vannak műszerek, amik megvizsgálják a fékolaj forráspontját, azaz a benne lévő "vizet" , nedvességtartalmat.
Tehát ellenőrzés után ha jó, akkor tulajdonképpen a fékolajat sem kell lecserélni.
Nem akarok senki zsebében turkálni,de szerintem tök fölösleges 2 évente a fékcsöveket lecserélni... Inkább motorozzátok el ezt az összeget,bár ha valaki tele van lével felőlem hetente is lecserélheti...
te is le tudod szedni te kis butusk innen ni

annó én a gerincműtét utáni gyógytornára jártam motorral
Itt csináltam egy kis helyet az égökészletnek
Szia 52.35 MB az 447 oldalas serviz könyv nem fér be a postasládádba!.