Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugi nem vagyok dagadt, és a szervízben is előálltam ezzel a problémával de ott csak annyit mondtak hogy rossz a technikám!
ne viccelj már, "ráfeküdni a tankra" inkább a sinekre
ezt meg kell nézetni szervízben annak a mocinak baja van lehet csak 3 hengeres
Lehet tul dagadt vagy,ajánlom norbi ápdétet
De a kezdetek kezdetén mikor még nem volt benne csak 3000km akkor a legtöbb 210-volt de azt is csak akkor az egyszer láttam, és még a levegőszűrő akkor elvileg jó állapotban volt!
Nem hinném...
Szervizbe kiolvassák, van-e tárolt hiba.
Levegőszűrőt nézd meg.
Az elektronikájával nem lehet baj hiszen ugye az vezérli az egészet?
Én 238-at mentem vele, de nem volt koppon...
Általában milyen végsebességgel kellene megelégednem gyári kipufogóval és beállításokkal?
Szia Pity!
A mai napon ment bele a 15000-edik kilométer! Rendesen szervizelt bár még levegőszűrőt még nem cseréltek!
Ennyit 4. végén megy. Bár utána már lassan emelkedik a számsor, de emelkedik....
Mennyi km van a gépbe?
Levegőszűrőd nincs eltömődve?
Szervizbe esetleg hibakód kiolvasás...
fejidom nélkül volt, hogy nekem sem ment e fölé. Gyanús, hogy koszos a légszűrúd, és segít ha ráfekszel a tankra...
6. fokozat nyílegyenes úton!
Hányadik fokozatban? Egyenes úton?
Az a bizonyos sebesség 195-205!
nafene, mit tudsz?
Mennyi az a "bizonyos" sebesség?
250? Mert akkor sok mindenre nem számíts már....
Hello mindenkinek! Lenne egy olyan problémám amire megoldásokat várok, hogy a GSR600-asom nem igazán úgy szedi a lábát ahogy én azt elvárnám tőle! Kicsit lassúcska! Egy bizonyos sebességnél nem megy többet és akárhogy tépem a gázkart nem is akar változni! Már javasolták a kipufogó cserét de a gyári kipufogóval is el kellene érnie egy bizonyos sebességet! Ha valaki már (vagy még) tapasztalt ilyen problémát kérem segítsen hogy mi a megoldás!
munkába járás
a Mátrában is dolozol ?
Dzsuker ! Hycomat tesó,te tudsz!
Na sziasztok,jó éjt mindenkinek
mára ennyi
Üdv !Eladnám a GSR-m !HA tud valaki valakit akkor szóljon!Megeggyezünk!GSR 600 A ABS-s fékekkel,gyöngyházfehér szinben!2008.07.-én vásárolt 0 km-el!4200 km-t ment azóta,de csak munkába járás céljából!Bukógomba van rajta és gyönyörű újszerű állapotban van!Fűtött garázsban tárolt!Szervizkönyv,2 db gyári kulcsal!1,5 év garancia fél év assistencia szolgáltatás!
de szerintem ha nem tükrözöd akkor nekem a vastag(kicsit még vastagabb) fehér kerettel a piros meg sárga,ahogy eddig volt,az ok

Oldklu: kész a márkajelzés,akár,ha tetszik....
a bötüket vastag fehérrel moréé