Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs benne benzin....ééééteeed, ratyikáj
ritkán vagyok itt ott,,,,
De vagyok. Épp holnap készülök megsétáltatni a vasat ha nem esik.
akkor miért nem mész motorozni,buzi?
4felé törött....inkább vennék rá
cső,,,,akkor mennek az embereim.....






köszi
nekem is az van benne,meg a Pitykónak is,,,,semmi baj,tök jó,nopara
Mizu szipiápi? Hol vagy mikor nem vagy ott?
ÚÚÚgyám,,,szevasz !
Ehh.....hol látsz te "hóó"-t?
Fain idő van.
hallli-hóó mindenkinek...
te figyi már, ennyire szétment a sárvédő, hogy egy műanyagos nem tudja megműteni?
csá gengszter
sajna nincs sárvédő
ide hozza nekem a postás,buktad
Most szólt a futár, hogy hétfőn itt a csomagom Viszont megvan miért nem jött meg: a nevemet nem írták rá, és a címzést is elbaszták. Még szerencse, hogy másodjára ráírta a telefonszámomat....
nekem az volt benne, csendesebb blokk, simább váltás....nagyon jó olaj. Tutis azt használja.
A gyári előírása 10w-40 félszintetikus, ez a Castrol Act evo4 a Suzukinál gyári olajban.
Sziasztok. Olaj témába nekem is van egy kis kérdésem, mert itt Pécsen a Suzukinál vásároltam a GSR-be olajat és olyant adtak ami sima utcai motorba való és mikor otthon elolvastam az utasitást kicsi elgondilkoztam hogy miért ilyen gyenge minöségü olajat adtak?
Szerintem a GSR egy kicsi jobb olajat is megérdemel mins egy sima utcai gép?
Mymy.
HI. Most akkor ? Repsol 10 W50 motoracing nem jó bele? Igaz, h el akarom passzolni a motort, ha.............. tudom . De ... én ezt vettem bele a 6000 es szervízhez
Sziasztok
én is bele vau

olajon és gumin NEM SZABAD spórolni
hát, azt csinálsz amit akarsz....de szerintem rossz ötlet.
Tiltva nincs az biztos a gépkönyv szerint .
Nézd csak + a gépkönyvet....irja -10 Cfok felett.
Én nem indítgatom októbertől-áprilisig.Még 2000Km-ert még megyek a benne lévő olajjal.Júniusi kánikulában kapja meg .

Én bízok benne !
és mi a GSR előírt olaja? 10w-40 félszint. Tehát a 20w.....
SILKOLENE COMP 4 ELECTROSYNTEC SAE 10W-40 SAE 15W-50 SAE 20W-50
Electrosyntec technológiával gyártott szintetikus, magas minőségű észter bázisú olaj négyütemű motorkerékpárokhoz utcai használatra. Ideális olaja minden váltóval közös kenési rendszeren lévő motornak. Kiváló korróziógátló, kopáscsökkentő adalékokkal dúsítva, ajánlott minden víz és léghűtéses motorkerékpárhoz. Hosszútávú túramotorozás ideális kenőanyaga.
API SG/SH/SJ JASO MA