Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FNDI!
Az ülés középrészére a tulaj beceneve, neve kerülne, pl.: -"FNDI" - a végére, a záróelemre lehetne tenni az emblémát, nem túl nagyot. Senki sem szereti reklámozni a más cégét, de ez márkanévkialakítás lenne!
A versikérül két "S" betü lemaradt!
Üdv az invalidusnak!
Értem én!

Motorozás után így pihengetsz! Úgy-e?

Egyene, egyene,
görbe, görbe,
motorozzál
körbe, körbe! ,

Üdv: Oldklu
Jó reggelt !
A hátsó betétre lehetne, 6-7 cm széles 4-5 cm magas. Persze ez arányosan kicsinyíthető, nagyítható lenne. Himző masina 5 7 szinnel képes dolgozni. Betűk körbe kontúrozottak! Nem kell feltétlen keretbe befoglalni a motívumot!

Üdv a tervezőknek.
oszt mekkora az az ovál hímzési keret
36%
Őszintén sajnállak a helyzet miatt,ez a genyó válság odabasz a motorosoknak is.......
Köszönöm!
xeva tesa!
Én is fexem a derekam miatt,.....
Lassan szereznünk kell egy-egy rokis matricát a motorokra vazz,
tiszta Hycomat banda lessz eből
Látom, izlésed az van! Neked ezt így megcsinálom, ha kitalálsz egy jó kis emblémát.

Pl.: TOM-MOT
TOM-MOTO
TOM-SEAT
MOTO_SEAT

Ami belefér egy ovál himzéskeretbe!

Ne, hangya indul? Jobbulást és egy szőke 20 éves massaege rendel!
itt a szarvasbőr betétes
gurulni nem gurultam max az ágyamon, mert úgy fáj a derekam majd be tojok
Szia FNDI!
Még finomítani kellen a nyergen! Én is kiírnék egy embléma pélyázatot, amit himzésként vagy belesütni lehetne, mert így csupasz egy kicsit!
Ár? Eddig a külhoninak a HARMADA! Nem mindegy! Az ülésfűtést bukjuk, mert az német gyértmány, de anélkül is lehet motorozni, nem? Alakul, alakul!
Ma gurultál? 15 C fok van! Én mentem egy kicsit, de a gumik hidegek, nem éreztem igazán a vasat!
Szia. Beszélhetünk a dologról msn en, személyesen vagy telefonon. Földrajzilag merre vagy? A kérdés tudunk-e közös álláspontot képviselni? Ezt a jelenlegi árfolyam miatt mondom. Van elképzelésem, de ahhoz ügyvéd vagy közjegyző szükséges. Egy beszélgetést megér. Remegni nem remegek,de most fontosabb a lakás és a kocsihitel törlesztése. Csupán ennyiről van szó.
akartam rá én is szavazni, de olyan ronada szegény, hogy meg gondoltam magam

majd lehet + próbálok becsukott szemmel
jól tudod, ha jól emlékszem 30% az adó vagy valami hasonló..
Hella.
Komolyan mondom szebb lett mint az eredeti, mármint a francia.
Gratulálok.
árral nem elszállni !
Sziasztok. Gabi ezzel az egészségpénztárral van 1 tapasztalat. Kb.
1/2 1 - 2 éve benne van az adózási témában. Az adózott fizetésed ből havonta utalsz 5000 et. Mondjuk 2 év után meg akarod szüntetni. Bennt van a számlán 120.000. Simán nettó nem kapod meg a 120.000 et. 4-5000 ft zárásidíj meg x % adó. Jól tudom?
ha van egészségpénztári kártyád akkor könyebb helyzetbe vagy, keresel egy olyan boltot ami egészségpénztári tag és kártyaelfogadóhely. Lényegében a kártyával fizetsz. Ha nincs kártyád akkor számlát kérsz a pénztár nevére, kifizeted saját zsebből, a számlát beküldöd a pénztáradhoz és visszautalják neked a lóvét, az egészégpénztári számládat meg értelemszerűen csökkentik az összeggel. Arra figyelj hogy a sporteszközök adóköteles termékek, az szja-ba majd fel kell tüntetni, de erről kapsz majd a pénztártól igazolást.
Ja és bringaboltot keress, motoros boltok nincsenek kapcsolatban az egészségpénztárral..
én itt vásároltam: www.bringaboard.hu most is fogok térdprotit venni.
Szia Tutis!
Felvilágosítanál,hogyan is lehet protektort venni egészségpénztári cuccal? Tudom hogy volt már róla szó,de nem találom,pedig visszaolvastam,de annyira pörög ez a topik vazz' hogy nem találom...
Előre is köszönöm!
ezt asszem nem nekem kell kommentálnom De minek adtad el akkor?Túl sokáig vártál az újjal.
játszottam a gondolattal... , a jobbaknak kettő is kijár életében !
na mi van? Hogy megint veszel egy GSR-t?
Ez a gazdasági kalamajka nem lendített a dolgon pozitív irányba , sajnálom hogy eladtam a gsr-t , az már az enyém volt és a legjobbkor fizettem vissza a chf-es hitelt / augusztus eljén / Szegeden a merkantilnál lefoglalosdinál volt egy 2700 km-es kék Gsr 600 , 2008-as 1.25 M -ért , de lekéstem sajna