Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Regisztráltam magam az oldalon és utána le engedte tölteni a GSR 600 as serviz manuált.
Köszi mymy.
Szia! Regisztrálni kell ide hogy le tudd tölteni,mailban nem tudnád átnyomni? tiszaati kukac gmail.com
Köszi
Maci!
Nehogy most menj hibernálni,lassan vége a télnek.....
Amúgy meg jó nyaralást!
Szia Hycomat tezsvírem! Sajna még fekszem ,ma még ,aztán holnap már megyek dolgozni,de még fáj rendesen,na de a gerincműtét után 2 héttel, a felülvizsgálatra tán nem motorral kellett volna menni......... (anno 1991 ben),a doki kérdezte hogy minek cipelem a bukót,mondtam neki hogy anélkül megbax a közeg.... eltelt egy kis idő amire leesett szegénynek hogy motorral mentem,és akkor kiakadt ....
Na pernahajderek, elmentem. Vigyázzatok magatokra, jót ne halljak amíg nem vagyok. Február 28-án vagyok.
mi a prehab tezsvír remélem jobban vagy már
én már igen
Igen,muszáj volt legalább a hangját hallanom élőben,,,,,
HI Mlado. Összekellene telefonálni sz msn miatt 06205539325
A 2. sikerült ? ? ?
Szia. Nem jön le. Elküldenéd nekem pdf állományt ami neked le jött. email : ambrus56@freestart.hu
Van 1 régebbi is,rossz minőségben .
Újra kipróbáltam és működik.
Rákattintok -várok - és tölti ............nekem működik
Szia. Hogy lehet letölteni mert kér Paswodot?
Szia. Hogy lehet letölteni mirt kér Paswodot?
a fékcső is elengedi magát egy idő után.
nem csak a fékfolyadékot kell cserélni 2 évente?
a csövet is?
Köszi az aggódást,nincs nagy baj,kicsit "beállt" a hátam ,és feküdnöm kell pár napot,régi gerincműtétből ennyi maradt örökségül,néha előjön és akkor lezúz a fájdalom
Amúgy meg tegnap beröffentettük a barikkal a motort egy kicsit,lásd vidijjót tezsvír...
jobb nyomáspont, és amúgy két évente cserélni kéne a GSR-en, ez meg örökéletű
www.x-bike.hu Goodrich fémfékcső, a kettő kb. 30.
sziasztok
Műszaki jellegű kérdésem van hozzátok.
Cserélt valaki fékcsövet fémre? Mennyibe fáj a műtét?
Honnan és milyen alkatrészt érdemes hozzá venni? Lehet pl szettet kapni direkt GSR-hez? Van esetelg elox?
Érdemes egyáltalán babrálni?
de azért látom, te is beindítottad a vasat

Kykee, ne arra a számlaszámra utalj ami neked megvan, változott azóta. Majd rendezzük.
Csao GSR FUN KLUB!
Gekkko bácsi,mi az hogy felépülöl?mi történt?