Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép lett ez a nyereg...
Ami a gondom vele, hogy a nagy seggűeknek mint én ez nem enged helyet hátrafelé.
Old, te mekkora vagy? Cm?
Szia FNDI!

Elkészült a nyereg, 2 fokozatú ülésfűtéssel. Szerintem kjó!
Elindítottam a másolását, mert ez csillagászati összegbe került. Szerintem hogy 60e- ben megáll. Hogy tetszik?

Üdv: Oldklu
Kösz az infót de ez a csavar összeköttetésben van a másik oldallal azt nem tudtam mert csak forgott de az anya nem jött le.Köszi az infót!
Én egyedül csináltam.
A másik oldalon tarts ellen a csavar fejénél.
Hát az de sikerült meglazítanom, de csak körbe forog és nem jön ki, az anya a csavarral együtt forog.
Köszönöm a segítséget!
Nekem nem lenne baj ha találnék egy olcsó és jó állapotút!:))
Ha nem jön össze akkor marad 1kis Hornet.(De ezért ne kövezzetek meg) :)))
A túlsó oldalon elforog ! 2emberes . Én alul fekve lazítottam !
Nyeleztem mindkettővel de két fajta motorról van szó szerettem az sv t is de a gsr t jobban szeretem!Mert sokkal gyorsabb!Csak most szenvedek 1 csavar kiszedésével, a bukócsövet akarom felrakni és a fék felett van egy csavar amit nem birok leszedni. A kontraanyát csavarom de csak forog az anyával együtt és nem tudom hogy szedem ki.Esetleg valakinek van ötlete?
Nincs hátránya, talán ha nagyon magas vagy akkor.
Jól megy, stabil, kényelmes, a kykee-é nagyobb gond nélkül 64.000-nél jár......
Sportdob 50-től van hozzá. Használtan olcsón vehetsz GSR-t....sajnos.
Szia. Imádni való jószág és nagyon szeretem, meg itt még egy páran !
Helló!
Megtetszett a favorizált motorotok!Vásárlás elött álló kezdő motoros révén érdeklődnék a GSR-ek iránt!Kezelhetőség,pozitívumok és talán negatívumai.
És mennyi lenne rá kb 1 sportdob? :)))
Elöre is köszi a válaszokat!
Szia. Haveromnak is 650SV-je van mindig agyon dicséri, és azt modja hogy jobb gép miért nem sv vettem. Szerinted mivel jobb a GSR nél mer te mindkettövel nyeleztél már?
Mymy
oké köszi az infót.
jó reggelt

fincsi volt a csalamádé
Jó reggelt GSR-Klán
Szia. Az én szomszédom csinálta és nagyon lassan, sokat tökölt vele és háromszor kellet probálni hogy passzol-e, pedig volt egy eredeti darab amiröl másoltuk. Amikor elkészült montam neki hogy akkor kellene még három ilyen a haveroknak is, rögtön padlot fogott és nem vállalt többet sajna. Én közbe eladtam az eredetit mert kértem tölle a rajzokat amit csinált de azt monta hogy eldobta.
Volna majd egy kérdésem tölled az 650sv- vel kapcsolatban.
Mymy
Szia esetleg a lakatos száma megvan, mert akkor én is csináltatnék 1- et.
Az a rozsdásodó Zil mennyi lett volna?
szia csaje'
remélem az lesz
alig várom a tavaszt hogy ki hozam és ..........
sziasztok
jó választás
kösz a repsol nál maradtam .....
Beszélgettem a gazdákkal és mondták hogy nem is az volt a céljuk.
A kéken látható is a normál rendszám az érvényes műszakival !
Megbízhatóságra mentek:12v,megszakítónélküli gyújtás stb.

Csodálatosak voltak !
szépnek szép, de veterán vizsgán nem hinném átmenne,