Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lemerült telefonokkal is foglalkozol? (vízbe esett)
Jó a szlogened! (ne verje ki,ne dobja ki Erikával szívassa ki!!)
Jéééé,meggyütté? vizbe esett,leesett?ne dobja el hozza el!
jönnek is,mert javitás akár 1 óra alatt!tehát jönnek,mert itt jó!
Biztos megint csak garanciális javításokat csinálsz!!
Szia Don Dody!
Kykee reggel 9kor nyitogál da mobilshop!addig motorozás!kezdelek sajnálni a strandolás miatt,főleg ilyen hidegben! Az ajtót verhetik úgy is cserére szorúl már!
Az útvonalról meg az a véleményem,hogy legyen hosszú és tartalmas,sok kanyarral,közben meg jó beszélgetések,finom étkekkel körbe véve és öbliteni való innivalokkal!az út meg tartson egyik végétől a másikig!
Köszönöm a kivánságodat,bejött,mert reggel óta egyfolytában szervizelek megállás nélkül!ez a topic hozzászólásaimon is észre vehető!
Szia Steve tesó!
Nekem nem gond a távolság!kibírjuk!mehetünk akárhova felőlem,csak menjünk!
Jó napot,jó húzkodást!
Nekem mindegy a táv én szombati gurulás után is még akartam menni,de ezt az asszonykám már nem nézte jó szemmel! Nekem csak az időpont lehet gond,mert ennyire nem látok előre!De ha addig is jön a lé a shopból,akkor nekem mindegy,hogy merre és meddig megyünk mennyit!Én megyek Szegedre mostanság,szreintem ott dolgozhattál ahol mi látogatunk!Ha igen,akkor ismered is a személyt!Smaszi voltál?én nem láttam rajtad,hogy hisztiztél volna! remélem,azért találkozunk a kövguruláson! asszonypajtidat üdvözlöm engedelmeddel!na persze,DoCot is!
Dody, ne belőlem indulj ki, én kihagytam tizenegynéhány évet a motorozásból, lehet csak azért voltam olyan kis hisztis Igaz, voltam 2 évet börtönben, de a rács külső oldalán, ezért lehet szűz kis hátsó felem ilyen érzékeny!
Nekem egyébként jó a szept. 2 is, meg Docnak is, de mint látom dodynak meg az nem jó Nehéz lesz olyan időpontot találni ami mindenkinek jó, illetve talán nem is lesz olyan. No, majd eldöntitek...
Szegedre azért jó lenne ebédidőben jönni, tényleg nagyon jó kis hallé (nem a halász leve, fujj) kapható
Jó reggelt Kekee Tesó !


Te mit csinálsz????
Miért nem vagy már az üzletben ????
Én ma szabi és lassan húzok a családdal a strandra de ez Téged ne zavarjon!
Az ajtót verik szegény ügyfeleid!!!

Egyébként az utvonalról Neked vélemény ???

Na akkor sikeres reperálást és sok értékesítést a mai napra is !!!!


Üdv:
Dody
Jó reggelt !
Stevee ezt is kérem véleményezni.

Nekem speckó szept 1-2 re már van Dunaharaszti céges programom.

Egyébként 800-900 Km ?????
Jól emékszem Lacus is panaszkodott. Azért az nem kevés. Na majd kiderül a végén, de akkor az nem beszélgetős lesz amit én személyszerint nem bánok!

Viszont a térképet úgy rajzold illetve az utvonalat hogy mi Kykeevel a Duna környékén csatlakoznánk nem mennénk fel Bp re.
Szavazok én Pécsre egyértelmű !

Az utak??? Na hol találsz ma jó utat Mországon napról napra szarabbak sőt lassan életveszélyesek már !!!
Javaslatom:
Bp, Solt, Dunaföldvár,Paks,/Találkozó Dunántúli csapattal!/Szekszárd,Pécs,Mohács, Bátaszék,Baja,Szeged,Soltvadkert, Solt, /Érzékeny búcsú a Dunántúli csapattól./ Bp
Ez a javaslatom amit természetesen lehet finomítani vagy egyáltalán elfelejteni !!!

Üdv:
Dody
Túra időpontra újabb javaslat:
szeptember 2.

Lehet véleményezni!
Halidéj All!
Most egy darabig kevesebbet ( talán többek örömére ) vagyok és leszek gép és így topik közelben is mert hétfőn nagybácsi lettem Ami nem csak nagy örömmel hanem teendőkkel is jár.
Mint olvastam a sikeres Klán gurulás lendületbe hozta a csapatot Sőt az egyik célpont Szeged. Egyik szemem sír a másik meg zokog Nekem az augusztus harmadik és negyedik hétvégéje már tavasz óta betáblázva Így ezen sem tudnék részt venni hacsak nem felel meg esetleg szeptember a csapatnak..
Szívesen sorolódnék én is a zippzárba ha még képlékeny az időpont bár valóban a nyomvályún és a kátyún kívül nem sok izgalommal szolgál errefelé a motorozás de lehet hogy inkább most a közösségfejlesztő oldalát kellene domborítani a Klán összejövetelnek és kevesebb km és több beszélgetés a jó forró és állati erős szegedi hallé után
Utána esetleg tényleg jól lehetne a soltvadkerti fagylattal hűsíteni a háborgó belsőt
Kíváncsian várom a dolgok alakulását!
Brnot most próbálom visszacsinálni!
Senki ismerős nem akar jönni!
Vadidegenekkel meg én nem megyek!
Laca!
Épp a térképpel bajlódok!
Figyu, a Szeged az már tuti. Pécsről lehet szavazni. Szerintem Te már szavaztál. Akarod!
A többiek is tegyékle a voksot egyértelműen!!!
Ha a Lacusék, meg a Tybee-ék kibírták a szombati túrát úgy 7-800 km-el akkor szerintem a Dody-nak, meg a Kykee-nek is menni fog!!! Ugye fiúk????!!!!
Egyébként az alföld is megér egy túrát, sőt többet is!!!!
Motorozni meg ígyis, úgyis élvezet!!! Nem de bár?!
Jah akkor te is mocival jönnél. Én azt hittem kocsival kísérnétek vagy vinnétek
Hehehehehehe bibibibibibibi kykee!! Én kettőt kaptaaaaaaaammmmmmmm bibibibibibi
jah értem
capisse. De amúgy nem értelem még mindig. Ez a szerelés lefáraszt
Dehogy vinnénk kocsival! Csak akkor lesz család is, ugysem megyünk 100-nál többel! Természetesen én motorral! Meg Te is!
Hát nem a Fradi.....hál"Istennek!

Egyszerűen nagyszerű:elsőosztályú! Capisce?
jah és akkor kocsival vinnétek vagy most nem értem
Mi szinte biztos, hogy megyünk személyautóval is! Így már beleférsz a konvojba!
mi lesz elsőosztályú?
Szevasz Steve!

Az elsőosztályú lesz! De mi van Brnoval, meg a jeggyel?

Az való igaz, hogy Szegedhez én vetettem fel Neked Pécset, mint lehetőséget, de nem kötelező! Csak Szegedről máshová nem nagyon tudsz menni! Persze motorozási élvezeti szempontból!
De talán nem is kell! Legalább jókat dumálunk, nem lesz rohanás! Mert való igaz, ami Bp-ről 610 km, az Balcsiról, főleg Keszthelyről már nagyon sok! Nekem mindegy, én úgy táncolok, ahogy Ti fütyültök!
ok nem baj.
Hát én szombaton nem naon fogok tudni motrozni mert indulok horvátországba.
És vasárnap hajnali 2kor indulunk már.
Majd haza jöttem utána motrozhatunk.
MAx ha vki 100as tempóval menne Kunmadarasra 20án akkor szívesen lemennék.
Hi Klántagok !

Túrával kapcsolatosan Steevnek igaza van!
Okosan kellene motorozni!
Na majd legközelebb !

Hidinek is igaza van mivel a játékszabályokat a játékot megelőzően kell tisztázni!

Na és ki az aki nem vétet a szabályok ellen????
Max az a kérdés hányszor ?!

Én magam élveztem a túrát habár az uccsó etapon kicsit lemaradtam, gondolom a lassúságomra vezethető vissza és nem a vezető gyorsaságára.


Az új túrával kapcsolatosan akkor mi az ajánlott időpont??????


Útvonalra javaslatom !

Én bíz Bp et nem érinteném. Sajna az nekem+ 2X 190 Km! (+ 380Km!!!)

Kizárt hogy kibirja finom hátsóm!

Ha Kykee tesónak is megfelel akkor valahol Enying környékén vagy Siófokon találkoznánk.
Onnét gurulnánk Tamási, Szekszárd ! Szekszárdon lehetne találkozni !

Közössen mennénk Pl Bonyhád, Bátaszék, Baja / Itt is jó a halászlé !!!/

Lehet tovább Szegedre is menni de az az út nem k..va izgalmas.

Bajáról mehetünk Soltvadkert fagyi megállóig is !/Laca érted ? ÉRTED !!!!/

LÉnyeg hogy haladjunk is !

Egyébként szupi halászlé van Pakson is a H Csárdában főleg ha előtte odaszólunk !
Tudom ajánlani!!! Na és király a főtt csülök is náluk tormával !!!!!

Nagyon komolyan mondom szép az alfőld hisz már a Petőfi Sanyibácsi is megmondta!
De motorozni ???
Nemtom én autóval is majdnem elalszom arrafelé !

Egyébként Pécs környéke pár hegyiversenynek is adott már helyszint vannak arrafelé rendes kunkorok is na meg emelkedők!!! Lehet motorozni talán egy kicsit !

Szóval ha úgy alakul akkor kicsit ezeket vegyétek figyelembe a szervezésnél !

Üdv:
Dody