Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yikess. Helló. Csömöri haverom vett 1 bandit 1250 a Benkőnél- 2 hét múlva kapja. Jönni fog velünk.
Holnap délután hogyan érsz rá? Látom Esztergomban laksz. Janival készülünk arra. Vagy vmerre.
"hm,hm, de jó is lenne,ha megint 20 vagy annál több GSR menne klán alakzatban!

Inkább fizetek 20 hambit,csak legyen együtt a banda megint"

Én m1ek:
1: syrus6
2: fndi
3. Gekko
4. Maci
5. YikeSS (jovok az GSR-el, az FJR helyett )
szia! mi is ezt a típust néztük. aranyos vagy h megkérdezed nekem mennyibe kerül,
de azt hiszem az ebay-nél biztos nem lesz jobb ajánlat
msn-es címedre mehet?
páromhoz be tudod vinni a deákra?
"hm,hm, de jó is lenne,ha megint 20 vagy annál több GSR menne klán alakzatban!

Inkább fizetek 20 hambit,csak legyen együtt a banda megint"

Én m1ek:
1: syrus6
2: fndi
3. Gekko
4. Maci
nekem is pls.
Tutis, holnap nem kocsival vagy? Bevinném a ládát.

Syrus, a cucc nálam lesz, csörgess.
mármint a service manual-ra. csak az lemaradt.
elküldve
Szia
én is jelentkeznék egy ilyenért, ha lehet.
tamas.augusztin@gmail.com
előre is köszi
T.
Tudtam, h ott vetted a motort Fent van a használtauto.hu n a kereskedés képe a motoroddal.
Húú Kykee,lehet hogy amit poénnak szántam,az komoly lessz?
Költségcsökkentési ajánlattal szeretném enyhiteni a majdani anyagi károdat: menj be előtte a hamburgereshez és csoportkedvezményt kérj,meg százalékos jutalékot,ennyivel kevesebbe fog kerülni Neked
Én is jövök,de egyelőre még csak gyalog tudok menni , de bizom a jövőben,és jelentkeem a listára
Uff-beszéltem
"hm,hm, de jó is lenne,ha megint 20 vagy annál több GSR menne klán alakzatban!

Inkább fizetek 20 hambit,csak legyen együtt a banda megint"

Én m1ek:
1: syrus6
2: fndi
Nem is mondtam ill írtam,h tegnap gurultam Paksra,és az 51-es úton taliztam 2 GSR-el az első megállt(fehér vas)
És emlitettem neki magunkat !Majd benéz!A másik nagyon húzta neki szerintem azt hitte versenyezni akarok .

Ma + a városban álltam meg dumálni 1 sráccal!Neki ismondtam, h szivesen látnánk itt!

Még a végén össze tudnánk hozni min 20 Gsr-t,h a kykee fizessen ha már így meghívott mindenkit!
"hm,hm, de jó is lenne,ha megint 20 vagy annál több GSR menne klán alakzatban!

Inkább fizetek 20 hambit,csak legyen együtt a banda megint"

Én m1ek:
1: syrus6
Szió!

Interphone twin pack!Bluetooth kapcsolat(tel+navi+mp3+moci-moci "500m-ig"180-ig tök jól hallok mindent!)
Az ára pontosan nemtom,mert mi úgy vettük a haverral,h 2bukó+ez a cucc!És így azért ocsobb volt!
De szerintem tudunk kedvezően venni a srácnál!Holnap leinfózom,és csörgetlek,ha küldesz elérhetőséget!
syrus6@freemail.hu
Alsónémedi Suzuki Ulmann, az értékesitő srác nagyon rendes,szerintem nem rajta múlik,na de kivárom,nem is tehetek nagyon mást....
Szerintem sötéten látod a helyzetet. Az egészségpénztárt vagy fizeti a munkáltatód, vagy NEM. Tehát nem kötelező, a munkáltató dönti el hogy fizeti Neked vagy nem. Ez egyfajta számla, amire minden hónapban átutal egy bizonyos összeget. Itt gyűlik a pénzed, de ezt kivenni nem tudod, hanem meghatározott termékekre tudod fordítani. Vannak dolgok amit adómentesen tudsz vásárolni (gyógyszer, gyógyászati eszközök, stb) és vannak adóköteles termékek (sporteszköz, fogkefe, hálózsák, sporttevékenységek, stb) az adó mértéke 36%, tehát a megvásárolt termék vagy szolgáltatás értéke után 36% adót fizetsz majd az szja-dban.
Az egészségpénztári számládhoz tudsz kérni kártyát, megkönnyítve a vásárlás menetét. Vásárolni csak a pénztár által megjelölt helyeken lehet, és a pénztár dönti el hogy az adott termék adóköteles vagy adómentes.
Viszont még így is megéri vásárolni, mert ami a számládon gyűlik pénz azt soha nem veheted ki, csakis vásárlásra és gyógyászati dolgokra tudod fordítani. Ergo max 36%-os áron jutsz hozzá termékekhez, vagy pedig ha úgy vesszük, ingyen!
Páromnak pl a gyógyszereit eddig pénzért vásároltuk, amióta a munkáltató fizeti a pénztárat, azóta nem költök pénzt gyógyszerre! És a gyógyszer után adóznom sem kell, ergo semmibe nem kerül nekem!
Megváltotzott a törvény tavaly. Szépen csendben: Vigyázat adózni kell. Kollégám járt úgy kerékpárvásárlás ürügyén. Most már bátran vásárolhatsz de számla kell és következő adóévben bevallani 36%. Addig meghatározott boltokban vásárolhattál és nem kellett adózni. A szálak összefognak futni, mert ez eü. pénztárból kivett pénz. Ez már nem buli, mert az eü pénztárt a saját adózott pénzedből rakod és utána mégis szívsz.
Január 1 tól , ha műszakiban vásárolsz 150.000 felett csak bankkártyával fizethetsz.. Ezt akarják. Na kimegyek gurulok 1 karikát.

Holnap jön vki velem és Syrussal gurulni?
Egyszerű a történet: Meg kell nézned az egészségpénztárad oldalán hogy melyek azok a sportboltok, amik egészségpénztári tagok. Bringás boltokat keress.
Én pl ezt a http://www.bringaboard.hu -nál vásároltam.
Annyi a lényeg hogy egészségpénztári számládra vásárolhatsz sportfelszereléseket és védőfelszereléseket.
Ennek 36%-os adóvonzata van, amit majd év végén az szja-ba forgatnak bele..
Szóval ha egészségpénztári tag vagy, akkor van számlád. A számládhoz tudsz kártyát kérni.
Olyan mint a bankkártya, csak ez egészségpénztári bankkártya. Ezzel tudsz fizetni az adott boltokban, az árat az egészségpénztári számládról vonják le.
Ha nem csináltattál kártyát, akkor kifizeted pénzben a vételárat, számlát kérsz az egészségénztárad nevére, és a pénztár 2-3 héten belül visszautalja a vételárat a bankszámládra. Az egészségpénztári számládról meg leemeli az összeget.
És hol?
Mert engem nagyon érdekelne....
akinek van egészségpénztára, ki segítség a pénzköltéshez..
Én most egy ilyet szereztem be az egészségpénztári számlám kontójára
Kykee!

Küldtem mailt a klános-címedre!