Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos! A gyári computert nem lehet annyira (egy sima slip-onhoz még igen) utánállítani, így csak tuning computerrel lehet megoldani. Az meg nem kis összeg. De Miki azt tanácsolta, h kérdezd meg vmelyik kereskedőt
Gino! ------------------------ http://www.sportmotor.hu/motor... sztem kérdezd meg azért..
Na most jöttem meg a Ringről!

Zsír volt, csak sokan voltunk, és egyszerre ment fel a lassú és a gyors csoport is mindig. Lassúban voltak burgmanok, gs-ek meg ilyenek. Úgyhogy kellett kerülgetni rendesen. A 4 x 20 perc alatt nem volt egy tiszta köröm se, állandóan volt valaki aki megtörte az ütemet. 2:24:49 lett a legjobb időm így. 2:20-ig simán le tudtam volna tolni szerintem ha nincsenek ennyien a pályán. Ráadásul új motor, féltettem mint állat. AlexCBR is megnézte 1x a kavicságyat, szerencsére csak kiszaladt, nem dőlt el, úgyhogy nem lett semi gáz. Viszont jót dumálgattam vele, örülök hogy megismertem! Syrus, Neked is örültem hogy láthattalak és beszéltünk!
sorry, el voltam foglalva a gondolataimmal
Én meg integetek neked a kapuból mint egy barom, te meg oda se figyuzol
csaó! Igen én voltam
Télapóra .. mindjárt itt a karácsony is
Hat ki hogy hivja.
ne is válaszolj! megnéztem a neved az adatlapodon és összeállt a kép!
sejtettem NBI
Ha Mikire gondolsz, akkor igen
Te ismered Kulást?
Mindenképp kinézek!Majd beszélünk,h hányra!Vagy ha tudod megírhatod,h mikorra jöttök ki!
Szépen megfogalmaztad a munka lényegét!
Szerencsés vagyok,mert a "munkám" a hobbim,na nem a motorozás (sajnos)!Hivatásos labdarugó vagyok!És a lábammal keresem a kenyérrevalót!
3000 Km
köszi.
Hány km van benne? Ha túl vagy az 1000-es szervízen, és nem oldja meg az alapjárat emelés akkor passz. Azért az 1300 körülinél nem kell magasabb alapjárat
Azt megköszönném
nekem intenzív fékezésnél állt le. de biztos én voltam a béndzsó, mert elmúlt
Nekem is ugyanez volt a gondom, es az alapjarat allitas megoldotta. De nemtom most fejbol nekem mennyi, majd megnezem...
Ma megyek Kulman Mikihez, megkérdezem tőle (valószínűleg érdemben tud róla nyilatkozni)
Más! Nekem is elkéne egy kis segítség! Már állíttattam az alapjáraton, de még mindíg leáll a motor intenzív gyorsítás után, ha behúzom a kuplungot! Esetleg emeltessek még az alapjáraton? Most olyan 1200-1300
A tapasztaltabbak vigyáznak az újoncokra és szerintem sok nem túl gyakorltott pályázó is lesz - ha jól láttam 4 női név is van a névsorban... - szóval majd a helyszínen eldöntöd, ha kinézel.
Olvastam, köszi. Igen, levették róla, de semmi nem lett módosítva rajta, úgy persze, hogy szarabb lett. Itt viszont ugye nincs exp szelep, a lambda is maradna, és több levegőt kapna, plussz a behangolással a benya is megfelelő mennyiségű lenne. Az öblítés elvileg könnyebb lenne így, és jobb hatásfokú lehetne az égés.
Sziasztok!
Lehet, hogy bontásra kerűl, akit érdekel alkatrész jelezze

Üdv: Andi
mielőtt kényszerpihenőre küldtek. mármint mi a munkád tudod: "Munkának nevezzük az ember (és/vagy gép) által energia (erőfeszítés) kifejtése révén hasznos, rendszerint ellenszolgáltatásért elvégzett különböző tartalmú tevékenységeket."