Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi, hogy beleszólok, de ez olyan szépen megmondtad, hogy muszáj érte megdicsérnem!
haverom 1730000 vette ujonnan névreirva! plusz hungaroringi oktatáson is résztvehet 2csoportban is kb 150000ft

menynibe is kerül egy gsr? 1898000 a suzuki hollosnál

amugy meg összehasonlithatatlan a két motor,,,
két stilus
Halle!
Ne bántsd a Banditot!A motoros életforma egyik kimagasló ikonja!Olyan amilyen,de azt is lehet szeretni,mint minden motorot,ugyanazért,hogy megadja a motorzás lehetőségét!Nélkülük,csak álmodozhatnánk a sebességről,kanyarokról,egykeróról,stb...
Nem vagyunk egyformák és igy az izlésünk sem.Lehet,neki meg a GSR nem tetszik
Dehogynem,mi vagyunk mi ,papirkutyák?
Helláj....

a barátom Banditát vett. Nekem nem tetszik. Költségre megegggyezik. Fogyasztás szintén az enyémhez hasonló.
De oldalt van 1 vastag kályhacsőve. A blokk ormotlan nagydarab régi, mint a bandita. Csak kissé modernizázták. Sokkal nehezebb üresen. Vagyis RÉGI bevált megbiztható motor szerintem.

A GSR modern, megbízható blokkal, szép formával. És kezes bárány. De nagyon megy ha épp elkap az adrenalin hiány.

Ja és azt hiszem többe is kerül mint a GSR
ha hideg lesz : ne fürcsizzünk leeee
Vasárnap 1 balcsikarika+ " fürcsi" +kajcsi? A jövőheti túrának a bemelegítéseként

1. Syrus6
2. abolcskei
3. N Feri ? (jó lenne)
4. kykee (fürcsizzünk leeee)
5. Laczi Pitykó
Vasárnap 1 balcsikarika+ " fürcsi" +kajcsi? A jövőheti túrának a bemelegítéseként

1. Syrus6
2. abolcskei
3. N Feri ? (jó lenne)
Vasárnap 1 balcsikarika+ " fürcsi" +kajcsi? A jövőheti túrának a bemelegítéseként

1. Syrus6
2. abolcskei
Sziasztok.
Motor vásárlás elött állok és ehez kérnék pár tanácsot,hogy segítsen a döntésemben.
A két szóbajöhető motor a Gsr600,a másik pedig a 600-as bandit.
Nem akarok versenyezgetni vele,csak túrázgatni.Úgy hallottam hogy a Gsr elég pörgős moci,ha erről írnátok valamit megköszönném.
Pl.120-as tempónál mennyit forog,vagy 150-nél?
Mennyi az átlagfogyasztása?
A fenttartási költsége magasabb lehet mint a Bandité?
Válaszaitokat előre is köszönöm.
OK
Ha biztosra megyek akkor lehet találkozhatnánk szolnokon!Szécsényben lakok(Salgótarján környéke)de ha innen megyek Kunmadarasra vagy szolnok felé ugyan annyi km nekem!Lehet csatlskozok ha nem baj
Hali !

Szolnoki vagyok /adatlap / - 4-es főút - Szajol - Törökszentmiklós - Kenderes - STB....

Valamikor többen is mentünk innen és a CORA parkolónál volt a találkozási pont.
/ ilyen nem lesz többször úgy látom /
Üdv!Merre mész?Útvonal?Mennék én is de egyedül nem a legjobb!
Sziasztok !

7végén / szombat / KUNMADARASra terveztem a motorozást , 24.ei túrára remélem eltudok jutni

Majd kialakul !
Köszi, itt én is néztem, de már nem gyárccsák ezt a telót. 3310-est akarom lecserélni, kezd haldokolni, és valami egyszerű kellene, de olyan már nincs.
Van neked ilyen zsír új? mennyi az annyi?
Vasárnap 1 balcsikarika+fürcsi+kajcsi? A jövőheti túrának a bemelegítéseként

1. Syrus6
2. abölcskei
Elvileg holnap is kéne mennem! De jó nektek!Vasárnap lehet h benézünk hozzátok
Miért van ocsóé?
Jani! Nem jössz dokihoz Székesfehérvárra? Ma már fürődtünk a Balatonba. Nem akarsz még 1 controllert az xbox 360 hoz?
Miért a Te GSR-ed ki van fizetve?
de ki lesz fizetve a tiéddel szemben !
Biztos jobban ki tudod majd használni mint a GSR-t
képed van róla ? meg van véve ha mindkettő beindul és megy !
oké , még pontosítunk !