Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hűha! karika?
de asszem azért még elmegyek táppénzre majd amig ilyen jó idők vannak
én meg holnaptól szabin!
ja,és lett piercingem,a szám alatt ne kérdezd,hogy jutottam el idáig,nem tudom
én csak haza
szia!én nem dolgozom,még ma szabin vagyok.azért nem voltam erre mert nem voltam itthon.csütörtöktől Tokajban voltam.
szia csajszi! rég jártál mifelénk.. mizujs?
én is 7-ig dolgozom
na meg kivel,és hova?
csak lenne már 7 óra hogy mehessek motorozni
sziasztok
csak egy kérdés volt össze ne vesszetek !
Ne vedd kioktatásnak, inkább jószívből adott tanácsnak. Amíg nem forszírozod a tempót, addig egy road gumi is megállja a helyét, hisz egyenesfutásban az is jó. A gond a kanyarodásnál kezdődik, vagy fékezésnél, ahol jobban terhelődik a gumi..
Én inkább veszek 2x gummát ugyanarra a távra, minthogy 1x ne tapadjon. Ezt akkor láttam be amikor a BT14 másodszor ment ki alattam. Egyszerűen feladta a tapadást egy erősebb fékezésnél..De mindenki azt vesz amit akar..Én sajna saját bőrömön tapasztaltam milyenek is a road gumik..
vannak tények, amiket leírtál és vannak szubjektív vélemények. nekem is mindig van, csak nem mindig írom ide.
de azért köszi a kioktatást.

Amiket felsoroltál egyik sem a gumi hibája miatti tapadásvesztésre utal. Amelyik tartós az nem tapad annyira. Ez ilyen egyszerű. A Sport attack egy kompromisszum. Tapad is meg tartós is valamennyire. A Road attack kemény keverékű gumi, és azok mindig kevésbé tapadnak mint a lágyabb társaik..
Ráaádul az se helyénvaló hogy ha meleg akkor tapad. Mindegyik guminak másabb az üzemi hőmérséklete és mindegyik változó időtartam alatt éri el és tartja meg ezt a hőfokot. Ráadásul a Road attack egy forszírozott tempónál szerintem túl is melegedhet, aztán máris megszűnt a tapadás..
lehetne race is, de a tartósság is szempont.
ha már meleg, tapad az.
persze, meg ha egyszer.. kikanyarodnak eléd, olajfoltra mész, hordalék van az úton, irányjelzés nélkül balra kanyarodnak előtted.. i tak da..
aztán 1x nem tapad és megvan a baj.
Conti sport attack inkább
nekem egy XX-es ajánlotta. azt mondta ha arra jó, nekem is jó lesz és elég pszicho a gyerek döntögeti kétszeméllyel rendesen, ha jön a kanyar gyorsít, majrécsík meg nulla.
Köszi az infót.
Ismét egy dilemma, hogy mire essen a választás mert ugye legyen olcsó, tapadós, tartós
sztem még 6000
és mennyi van még benne
annyira már nem is új: 7000 km. Conti Road Attack. 57e volt felrakva.
a következő is ilyen lesz, hacsak nem jön addigra BT021 jó áron
papircica.
milyen is az uj gumid? és mennyibe fájt ?
én papírcica vagyok
Hollósnál 200ezer forint kedvezmény van a GSR-re, ergo 1.698.000.- Ft névre írva