Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg esküvő !
az nem csoda
csak vigyázz magatokra!
Gratula vigyázzrá
Imádom!
Köszi mindenkinek a gratulésönt
gratulálok, nagyon szép.
ja! az első ülésre tutis meg vehet magának egy GSR-t
belevaló csaj hamar helyére talál
de hova ül a csaj
Sirály a vas.
gratula , .... a motor az gyönyörűűűűűűűűűűűűűű
gratula
nagyon csini mocika kakucsra mikor mész vele először?
Meg egy telefonos kép..
wÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Szia MotoPityu!

Elméletileg megyek ha nem esik az eső,úgytervezem ottleszek!Szerintem YikeSS is eljön!Jössz YikeSS?Valamint még lehet,hogy jön két haver is!Merre felé indultok?Találkozzunk Gödöllőn a kastélynál 8:30 körül!Valamint olyan korán akartok indulni?Azt meg,hogy végig megyek azt meglátom,lehet,hogy nekem is jobban bejöne a rövidített útvonal,de ezt majd megbeszéljük!
neeem! nem a tempótól függ, h megyek-e... nem tudom mitől függ nem probléma az 500 km sem. csak nem szeretnék egy újabb büntibe belefutni, ezért szoktuk 66km után elhagyni az országot
persze ez a túraterv amúgy meg nagyon jól hangzik
esőben nem megyek sehova!
A 2/a n 90 es tábla van szinte végig. Janival szoktunk arra menni, de ............. Atóól függ, h jössze-e, h
milyen a tempó? Különben arra is gondoltam, h egy rövidített út: Ózdnál le dél felé / Eger / 25 ős út. Ez kb. 170 km rel kevesebb. Ha a Janival csak ketten megyünk, akkor ezt fogom javasolni.
Nem vagyok kényes, de esőben nem megyek. Utálok elázni. Szóval lehet agyalni, jönni és ötleteket mondani.
a vasárnapi túráról érdeklődnék, h a traffik a mi kis hazánkban titeket nem zavarnak? vagy gyakran jártok arrafelé? vagy a sebességhatárokat betartva túráztok? vagy van köztetek sasszem?
mert múlt hétvégén a 2-esen keszitől a határig három helyen mértek.. ez így nem olyan nagy feeling

szia! képet látsz róla maci adatlapján azt vettem meg kialkudott áron
Azt megköszönném. Nézzzetek be a ,Mátra, fórumba. Holnap beszkennelem az augusztusi Motor Revű közúti balesettel kapcs cikkét. Mikor előzhetsz kereszteződésben? Nagyon nagyon jó a cikk. Szerintem, ha
elovassátok, akkor valójában rájöttök arra, h mintha ezt másképp tanultuk volna. Illetve nem is biztos, h ebben a formában hallottunk róla.
Ok!
Holnap itthon vgyok 5-6-tól(du) v szombat de.
De ha gondolod reggel (9 körül) Bedobom hozzátokaz emelőt!
Jani olyan időben értünk volna hozzátok, amikor nem vagy otthon. Nem akartuk Orsit zavrni. A láncfúj. megoldjuk
Esetleg tudnál feltenni képet a plexiről?Mennyi volt az ára?
Lesz. Aki bújt, aki nem Vasárnap lesz túra. Kuksi, akkor Te jössz. Igaz. Találkozás 08:00 - 08:30 között
2/a Shell kút 28 km ? Túraútvonal látható a beszkennelt oldalon.
Syrus legfeljebb ketten megyünk és útközben megvilágosodunk.