Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

A mai napot 495km-rel zártam! Nagyon jó volt a mai túra is,csak az utak minősége volt 1 kicsit sz@r!
Remélem mindenki szerencsésen hazaért!
Kuksimanó majd jelentkezz h mi lett veletek!
Én is mentem volna!
Szeva mindenkinek!
Nagyon sajnálom hogy nem tudtam róla hogy ma Miskolc felé jöttök túrázni, mert szivesen csatlakoztam volna én is.
Innen biztos senki nem fogja megvenni....
Tudom, köszi. De nagyon szeretnék tőle megválni, így remélhetőleg gyorsabb lesz.
jó reggelt!

Úgy nézem gurulunk
Motopity megpróbálom összekapni magam és akkor tali a kúton!
Ádám megemelem a zsebpénzedet A legjobb színű GSR t tetted fel .
OK.
VAn ennek külön topikja, felesleges mindenhova beszúrni..
Sziasztok.
Sajnos megválnék "kicsi" Suzuki GS500-asomtól, úgy érzem kinőttem. Ha valakit érdekelne, itt megnézheti.

www.kepesmotor.hu/suzuki/i?p=109311&c=3554&st
=suzuki%20gs500
www.hasznaltmotorok.hu/index.jsp?id=2&h_id=1
77440&h_partner=0
www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznal
tmotorok/117097/SUZUKI_GS500.html
Köszi, sziasztok.
Ha nem esik en is megyek az asszonnyal.
Sziasztok!
Nézzétek mit találtam a fotógalériák közt!
akkor 9 óra, shell kút 2/a. 99% hogy ott vagyok, 1% az eső.
Mondtam Orsinak, hogy rohanok mert megyek apósom elé az Auchanba.
HI. Reggel még el kell mennem tankolni . Jani a kerepesi OMV nél leszek 08:15 re. Csak akkor megyek,
ha NEM ESIK az ESŐ! Különben alszom tovább
Ok.Ott leszünk!
Megvárhattál volna kb 2 perc és már itthon is voltam!
Nekem ok!De ott legyetek 8:40-re!
Akkor 9:00-kor a shell kúton!
Persze, h OK. Akkor 9:00 kor a 2/a n lévő legelső benzinkúthoz /Shell/ szíveskedjen gurulni ,aki jönne
túrázni. A többit ott megbeszéljük. Syrussal ott leszünk. Kuksi, akkor Veletek a hévállomáson találkozunk.
Oké!

De mi csak 8:30-kor tudunk indulni Isaszegről és olyan 8:40 körül érünk oda a mogyoródi HÉV állomásra!Úgy OK?
HI. Kuksi az nem lesz jó, mert visszafelé kellene jönnötök. Gödöllőről gyertek fel Bp felé a mogyoródi leágazásig. Onnan a mogyoródi HÉV állomshoz. Ott tudnánk találkozni. Ha nem gond. ) re akkor is odaé
rünk 9 re a shell kúthoz. Jani 1 óra múlva nálad leszek.
Szia Syrus!

Mi 08:30-kor indulnánk Isaszegről és Isaszeg-Gödöllő-Veresegyház felé és Vácrátót után mennénk fel a 2/a-ra!Csak onnan nem tudom merre van a benzinkút, de gondolom onnan visszafelé Pest felé kellene mennünk! Tehát valahol be kéne várni titeket, csak ott nem tudom hol?! 2 haverom + én mennénk!
Ez jónak tűnik!
http://www.metnet.hu/
Ez most a túrára vonatkozott?
Még nem tom, de lehet.