Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HI. Emlékszem egy fotótokra, ahol jó sokan vagytok. Ha a mostani létszám 15 körülalakul, akkor az
Ahogy a fiam mondaná cool............
Szerintem ha 10 körülre odaérsz nagyot nem hibázol!
Hívlak!
Csak azért kérdeztem mert Én Nagykanizsáról mennék és tudnom kellene hogy mikor induljak.Nekem Kb.:140Km
A telszámom:30/6205584
Légy üdvözölve!
Azt még nem tudom,de írd meg a számod és megcsörgetlek,vagy ha nem akarod ide felírni küld el a syrus6@freemail.hu-ra!
Hali!
Csatlakoznék én is a túrához és azt szeretném megkérdezni hogy almádiban mikor és hol lesztek!Előre is köszi.
máron=már nagyon!
Bizony máron hiányzik!
Vasárnapra miért vagy 80%-os?
Csak az szép ződ gyep.
Csá!

Mi lesz a kertben mini őslénypark,h eddig tart a meló? Mennyi lesz a beugró,a Fanni imádja a dínókat!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ... az valóban csábító LENNE,ha nem a klánnal gurulhatnál ugyanazon a napon. Gondold el 14-15 gsr+ a többi vas...mikor volt ilyen utoljára
Én már nagyon be vagyok sózva!

De te tudod..
Na akkor...
2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis + Haver1 + Havercsaj1 meg a pasija (balcsinál csatlakoznak) + haver2 (Ő is balcsinál csatlakozik valszeg) + lehet haver3
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara(8óra Agip kút)100%
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12, Közkívánatra ! Sipi De csak ha szép idő lessz,és van rétes,meg szőke kóla és stb.
13, Gazsi
14,Tybee....
15, ....
16, ....

Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-


Zánka-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!
Okés, de nem hajt minket a tatár
HI. Ne úgy mint a múltkor , h 9 25 kor indultunk a shelltől. Ha 8 kor találkozunk akkor 8 15 kor indulhatnánk.
Különben, ha megbeszéljük a 8 órát akkor mindenki legyenszives időben odafáradni. Ha gondja van
útközben akkor meg csörgessen meg vkit. Na jó nem osztom az észt tovább . Találkozzunk akkor 8 kor.
Hali Jani!
Én még nagyon nem tudom, hogy mi lesz a hétvégén... elvileg szombaton lesz a terep befejezése. Remélem...
Viszont kb. 2 hónapja elígérkeztem erre a vasárnapra egy Szlovák túrára (hosszabb, mint amin voltunk). Még nem tudom, hogy mi legyen. Szombat estig eldől. Időjárás, fáradtság és a munka befejezésének a függvénye minden...
2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis + Haver1 + Havercsaj1 meg a pasija (balcsinál csatlakoznak) + haver2 (Ő is balcsinál csatlakozik valszeg) + lehet haver3
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara(8óra Agip kút)100%
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12, Közkívánatra ! Sipi De csak ha szép idő lessz,és van rétes,meg szőke kóla és stb.
13, Gazsi
14, ....
15, ....
16, ....

Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-

Zánka-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!
Nagyon nagy csönd skaccok a túrával kapcsolatban!
Jó lenne,ha megerősítené mindenki a részvételét,h ne várjunk senkit feleslegesen!
Ja és természetesen lehet még jelentkezni. (abdul,hojtej,Lotto....)
bameg!+előztél
Sziasztok!

2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara(8óra Agip kút)100%
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12, Közkívánatra ! Sipi De csak ha szép idő lessz,és van rétes,meg szőke kóla és stb.
13, Gazsi
14, ....


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-






Zánk-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!

Így már jó!

kivánok szép napot!
Sziasztok!

2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara(8óra Agip kút)100%
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12, Közkívánatra ! Sipi De csak ha szép idő lessz,és van rétes,meg szőke kóla és stb.
13, Gazsi
14, ....
15, ....
16, ....

Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-

Zánk-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!

na hun vagy máááá
biztos az msn-re jösz?
akkor ez valami vírus lehet
szerintem én voltam!