Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegnap az új karbonmintázatú tükrömről mosásnál lejött a karbonfólia egy foltban
és akkor látom h valójában elől is lejött már attól, h megfogom klassz.
jó reggelt klán!
szia maci! jól esett a szél 200-nál?
Kuksi tényleg kellemetlen volt ez a műszaki próbléma, de szerintem ez helyben úgysem lett volna orvosolható.
Köszönjük a késő esti kép felrakást.
Sziasztok mai napi túratársak!

Na most értem haza!Nekem is nagyon jóóól esett ez a mai túra, a nap végére 525km jött össze!Nagyon jóóó volt veletek gurulni!Azért jól elhúztatok a végére!
Leszámítva ezt a kellemetlenséget Daawyd haverom motorjával!Sajnos megpróbáltam mindent(gyertyát szerezni vasárnap kora este), de nem sikerült elindítani!Az történt,hogy a gyújtógyertyáról a testelektróda letört!Hogy ez miként sikerült fogalmam sincs!A legnagyobb szívás az,hogy valószinű,hogy a darabja beleesett a hengerbe,sőt biztos,mert máshova nem tudott esni!De szerintem még bele is mart a hengerbe,mert úgyéreztem a kompresszió is elment!Igy megkellett várnunk a sárga angyalt(faterja utánfutóval)!
De azért összevetve jól éreztem magam, remélem még összejön ilyen túra,a végét leszámítva!
Lényeg,hogy a MAG az Pesten és környékén van!Erre már nem jön a csapat
Mindegy...
Szerintem nem csak keleten gurgulazunk. Pl. A multkor a Szlovakoknal voltunk.
Sziasztok!
Köszönöm,megvagyok,minden rendben Remélem beteljesedett a gixxiddel az álmod és mindenkinél boldogabb vagy most!
Holnap vagy holnap után megyek Görögbe,elötte pihenek egy nagyot
Motoroztam a héten 1400km,mindjárt 58000 van benne Sajnos azt látom,hogy a klán csak a kelti országrészben gurgulázik és klikkesedés tapasztalható!
2szer láttam közülünk is valakit a hétvégén,de nem akart megismerni
Ez van mindenki érezze jól magát és vigyázzatok magatokra,csao
De dobd le a BT 14-et.
Pityu, anno én is így éreztem, hogy milyen jók a srácok. Aztán egy Mecsek, majd Mátra, és már nem bírnak otthagyni
olaj+olajszűrő. Naná, hogy nem örültek, 3000 náluk a 2000-es olaj:)
Köszi mindenkinek a túrát! Nagyon élveztem, ~500 km lett a nap végére! Régen nem motoroztam ennyit egy nap alatt.

Ui. Tök jó a V2!
Majd szólj nekik,h vegyék ki a tiltást 7000-nél(na nem km)
Nemhiszem,h húznák a szájukat..

Sok bajod nem volt ma,ahogy nézem a felsorolást...!
A 6000 es szervíznél mi a történet. Vhetem én az anyagot? Pontosan mit is kell? A Benkőnél Kistarcsán nem nagyon örülnek neki.
Pedig Syrus6 pont emlegetett.
Jó estét. Kuksimano visszament a Dávid boyhoz. A próbléma: a gyertya pöcke letört és leesett a lehető legrosszabb helyre. Dávid apja megy a srácért utánfutóval. Sorry és sajnálom.
A hegyen szar volt az út utolsó harmada legalábbis úgy tünt, nagyon kellett pipilni, Gyöngyös után kurvára zavart a szembe napocska, a prosztatám le lett maszírozva a sok üléstől, más bajom nem volt
Különben jól éreztem magam. Yikess a bőszme nagy yamahát utassal nagyon finoman kezelte. Én ezt láttam amikor előttem vagy utánam gurult. Tetszett az egész, igaz a vége 1 kicsit kapkodosra sikeredett. A természeti környezet pedig csodálatos volt.
mi is haza értünk, már vacsi is lecsúszott.

Nagyon szép a moci , vigyázz rá
Kykee, el vagy tűnve, mizujs?
hondatomi74! Nem titeket láttalak ma úgy 18 h -körül a Mezőcsáti úton
Hazaérve kellemes meglepetésben volt részem, Nopara és Fndi a kapuban várt, jöttek megnézni az új családtagot
Én a mai napot 360 km-el zártam, most 635 km van az új vasban. Csütörtök este óta Jövő héten meglesz az 1600
Most már késő bánat mi?
Mi is itthon, jo volt minden.
Kuksi majd jelentkezz mi lett az Apriliaval. Sorry, hogy nem vartunk meg, de nem ertunk hozza, en is csak vezetem, de hogy mitol megy nem tudom :)

Akik lemaradtak a turarol, de jottek volna: hat olvasni kell a forumot idonkent...