Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem bármelyik hétvége jó, csak oldjuk meg végre hogy jól telezabálhassam magam
waxot neki.
Kykee ez kb ? km
Na látod már ketten vagyunk akinek az a hétvége jó.
aug. 20. utáni túra vmerre
Nem lehetne 1 héttel később 23 án? Én is szeretnék menni 13 tól 1 hetet Révfülöpön leszünk.
ill 24 én De ha nem megy a dolog majd megyek legközelebb.
Hello Maci!

Azért az ilyen túrákra tökéletesen alkalmas a BT14, de a következő a BT016 lesz, legalábbis hátulra.
Köszi Baripeti, hogy említetted ezt a Gumibáró tagot, jók az árai !
Jó reggelt.
NA,ezért megyünk egy jobb helyre!
Szia para
Sziasztok!

Csatlakozom az elöttem szólókhoz, nagyon élvezetes túra volt, nekem 512 km-t sikerült összehoznom.
Köszönet MotoPityunak a remek ötletért.
Mielőbbi gyógyulást az aprilia-nak!
Nos,ha mindenkinek megfelel,akkor 2008. Augusztus 17. Vasárnap!



Résztvevők:
1, Syrus
2, Tutis
3, kykee



Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-Zánk
a-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!
Gyülekező a Pesti Agip kúton 9órakkor
Vélmény?
ilyen kéne még1
Sziasztok királyok!
Akkor a jobb!a macska felszolgáló nem nagyon dobott fel minket,nem beszélve a sz@r kajáról,ami le is lett boritva! (a cincér dobta el az étket)
Sziasztok!

Nos,nem nyaralni,hanem fuvarba megyek görögbe.De csütörtökre tolódott
Miattam jöhet a csapat erre,addig kinézek valami nagyon jó túraútvonalat.A csülköst is megnézhetjük,de van jobb.

Bammeg,elvittem a mocit lemosatni és a mosóban összekaristolták a tankomat meg a barátnőm mociján is(gixxi 600)
Az ideg szét basz,hogy ilyen emberek ,ilyen helyen igy dolgoznak
Ha milyen az időpont
Ha az idő pont jó lesz és még a dátum is jó?
ÚÚÚÚÚ de jó isvolt a csülök!
Mikó m1ünk?

De kykeet is infózzuk le,mert m1 nyaralni a szerencsés!
Kedvcsinálónak.. Na ne mondja Nekem senki hogy nem akarna (megint) ilyen finomságokat enni!
sztem most már mi is mennénk ha olyan az időpont. az már 4
mi kisebb karikát mentünk de elég is volt.
hazafelé újra megnöveltem a saját sebességrekordom és hát így szévédelemmel... issssteni
mentünk volna veletek mi is, csak sajnos megint előbb elígérkeztünk a másik csapatnak...
Felőlem!

Akkor már 2en vagyunk!
Én a balatonhoz akarok megint menni ott kajálni ahol a múlkor kajáltunk! Csináljuk má' egy ilyet!
Hali !

Nektek h sikerült a karika?
Jó reggelt!

De jól esett az alvás,csak kár,h korán ébresztett a törpe!
Kuksimanó mikor ért oda a segitség?Remélem nem lesz komly kár a vasban!

Kykee papa mé nem gyütté?Nekem az rémlett,h valami strandolást+kakucsot tervezt(etek)él .
Na mind1!Amúgy + arra gurulunk amerre valaki feldob 1 útvonalat!A szlovák karika Abdul érdeme ,a tegnapi Motopityué !A tied?